ابزار وردپرس

پلاگین‌وردپرس

تیم شبکه اطلاع رسانی اقدام به تولید و انتشار پلاگین وردپسی با عنوان "TGJU" نموده تا طیف گسترده هموطنان و کاربران معزز بدین وسیله به سهولت نسبت به نمایش ابزار و قیمت‌های مورد نیاز خود در سایت و اپلیکیشن و ... نمایند.

نسخه 1 با ارائه ویجت ساز آنلاین منتشر شد.

طلا و ارز علاوه بر جایگاه و اهمیت وافری که در اقتصاد کلیه کشورها به عنوان شاخص و اصلی ترین مولفه های اقتصاد دارا می باشند در اقتصاد جامعه ایرانی اهمیت دوچندانی دارند چرا که استفاده از طلا و جواهر به منزله زیورآلات در بین ایرانیان از دیر باز امری شایع و مرسوم بوده است و علاوه بر آن طلا به مثابه پس انداز و صندوقچه پس انداز مطمئن خانواده ها نقش بی بدیلی در بافت جامعه ایرانی داشته است. به تمام موارد مذکور، باید نقش محوری و بی بدیل ارز در معادلات اقتصادی و مراودات تجاری را افزود. شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز پیرو رسالت خود مبنی بر اطلاع رسانی شفاف، صحیح و دقیق نرخ های طلا، سکه و ارز و همچنین شاخص‌های مرتبط و در ادامه عرضه ابزارها و روش ها ی مختلف اطلاع رسانی این موارد، با عنایت به نقش رو به گسترش موبایل ها، تبلت ها و تلفن های هوشمند در زندگی روزمره عموم هموطنان و با توجه به ضرورت های مورد اشاره، اقدام به تولید و انتشار اپلیکیشن حاضر با عنوان "اپلیکیشن قیمت‌ها" نمود تا طیف گسترده هموطنان و کاربران معزز بدین وسیله به سهولت نسبت به اطلاعات و قیمت‌های موردنیازشان دسترسی داشته و تصویر دقیق و شفافی از بازارهای مالی و اقتصادی در اختیار کلیه همراهان و علاقه‌مندان قرار گیرد.

قیمت‌های بازارها

برخی بازارهای ارائه شده در پلاگین
بازار طلا بازار طلا
بازار سکه بازار سکه
قیمت ارز قیمت ارز
قیمت ارزهای سنا قیمت ارزهای سنا
قیمت ارزهای نیما قیمت ارزهای نیما
قیمت ارزهای دولتی قیمت ارزهای دولتی
بازار فلزارت گرانبها بازار فلزارت گرانبها
بازار فلزارت پایه بازار فلزارت پایه
بازار نفت و انرژی بازار نفت و انرژی
بازارهای کالایی بازارهای کالایی
بازار مبادلات ارزی بازار مبادلات ارزی
بورس‌های جهانی بورس‌های جهانی
ارزهای دیجیتال ارزهای دیجیتال
بازار ارز کشورها بازار ارز کشورها
شاخص بورس کشورها شاخص بورس کشورها
بازار سهام کشورها بازار سهام کشورها
بازار ارواق قرضه کشورها بازار ارواق قرضه کشورها
صندوق‌های سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری

شورت‌کدهای جامع و کاربردی

با استفاده از سیستم شورت کد های جامع و حرفه ‌ای پلاگین TGJU می توانید در هر قسمت از سایت و محتوا و صفحات خود به آسانترین شکل ممکن قیمت های روز ، اخبار ، و ... را به صورت تکی و ساده یا ویجت و ... نمایش دهید.

ویجت‌ساز حرفه‌ای

ویجت ساز با امکان شخصی سازی کامل

ابزار حرفه ای و کاربردی ویجت سازی که برای شما اماده نموده ایم برای ارائه مجموعه ابزارک‌ها و ویجت‌های کاربردی جهت نمایش قیمت ها و داده های بازارهای مالی و معاملاتی در وب سایت‌ها و اپلیکیشن های شما می باشد.

  • افزودن یا حذف شاخص ها
  • تغییر رنگ متن ها و ریزترین عناصر ویجت
  • شخصی سازی نمایش برخی المان‌های ویجت
  • کاهش و افزایش سرعت ویجت های متحرک
  • و ...

ویجت نمای بازار

در هر یک از بازارهای معاملاتی، چند سهم یا شاخص کلیدی وجود دارند که در جهت‌گیری بازار مربوطه، بیشترین نقش را بر عهده دارند ویجت نمای بازار جهت نمایش اطلاعات لحظه‌ای این موارد طراحی گردیده است. این ویجت شامل نمایش 5 شاخص یا سهم از هر یک از بازارها به همراه نمودار نوسانات روزانه نخستین شاخص انتخابی می باشد. ویجت نمای بازار برای نمایش در ستون‌های جنبی صفحات وب یا در وب‌سایت ها و اپلیکیشن‌هایی که تمرکز بیشتری روی نمایش موبایلی دارند بسیار کاربردی و قابل استفاده خواهد بود.

ویجت بلوک قیمتی

ویجت بلوک قیمتی ویجت نمایش دهنده اطلاعات لحظه‌ای و قیمت‌های یک سهم یا شاخص واحد به انتخاب کاربر می باشد علاوه بر نرخ زنده، مقدار و درصد نوسانات روزانه شاخص نیز در این ویجت ارایه می شود. از ویجت بلوک قیمتی ویجت در ساخت چیدمان و ترکیب های اختصاصی برای انواع صفحات وب و اپلیکیشن ها، در ابعاد و اشکال بسیار متنوع می توان استفاده کرد و علاوه بر آن، جهت تاکید بر اهمیت یا محوریت قیمت یک شاخص یا سهم مشخص نیز قابل استفاده می باشد.

ویجت نوار متحرک قیمت ها

ویجت نوار متحرک قیمت‌ها مختص نمایش قیمت زنده و لحظه‌ای تعدادی از شاخص ها یا سهام به انتخاب کاربر به شکل متحرک و گردشی می‌باشد. علاوه بر نرخ لحظه‌ای، مقدار و درصد تغییرات هر یک از شاخص‌ها نیز در این ویجت ارایه می شود. از دیگر امکانات این ویجت، امکان تنظیم سرعت حرکت آیتم های تشکیل دهنده آن است. ویجت نوار متحرک قیمت ها قابلیت نمایش داده‌های حداکثر 20 شاخص انتخابی را داشته و عموما در هدر و فوتر وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها مورد استفاده واقع می گردد.

ویجت چند بلوکی نمایش قیمت‌ها

ویجت چند بلوکی نمایش قیمت‌ها در واقع از ترکیب 5 بلوک قیمتی در کنار هم شکل گرفته و نمایش دهنده نرخ زنده، مقدار تغییرات و جهت نوسان بازار برای 5 شاخص یا سهم انتخابی است. در این ویجت حداکثر 5 شاخص قابل افزودن می‌باشد و به جهت طراحی بروزتر آن، عموما در هدر وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مورد استفاده واقع می گردد.

ویجت جدول نمایش قیمت ها

جداول، مرسوم‌ترین بلوک و ابزار ارایه اطلاعات، در کلیه سامانه ها و نرم افزارهای پردازش و ارایه داده های مالی می باشند. ویجت جدول نمایش قیمت‌ها نیز به همین منظور ارایه گردیده است که از طریق آن، شما می توانید اطلاعات تمامی بازارها و کلیه قیمت های ارایه شده در شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز را در قالب جداول متنوع در بخش های مختلف وب سایت یا اپلیکیشن خود به انواع شیوه ها و ترکیب ها نمایش دهید. نکته قابل توجه اینکه در هر یک از جداول، حداکثر قابلیت افزودن 20 ردیف وجود دارد لذا در صورت تمایل برای نمایش موارد بیشتر، الزاما باید به تناسب تعداد موارد مورد نظر، از چندین جدول استفاده نمایید.

پلاگین وردپرس قیمت‌ها

دانلود جدیدترین نسخه پلاگین وردپرس شبکه اطلاع رسانی

تیم شبکه اطلاع رسانی اقدام به تولید و انتشار پلاگین وردپسی با عنوان "TGJU" نموده تا طیف گسترده هموطنان و کاربران معزز بدین وسیله به سهولت نسبت به نمایش ابزار و قیمت‌های مورد نیاز خود در سایت و اپلیکیشن و ... نمایند.

+