Turk Telekom

Turk Telekom
نرخ فعلی:: 9.94 -
بازار سهام ترکیه

نرخ فعلی: : 9.94 -

واحد حجمی :

نرخ فعلی: : 9.94 -

واحد پولی : -

کشور : ترکیه

شاخه : بازار سهام ترکیه

واحد حجمی :

نوع بازار : بازار جهانی

گزارشات Turk Telekom

در حال حاضر قیمت Turk Telekom چقدر می باشد؟

در حال حاضر قیمت هر Turk Telekom
9.94 ریال
می باشد

قیمت Turk Telekom روز گذشته (دیروز) چند بود؟

قیمت Turk Telekom روز گذشته برابر با
9.94 ریال
بود

قیمت Turk Telekom نسبت به دیروز کاهش یا افزایش یافته است؟ چه مقدار؟

قیمت Turk Telekom نسبت به روز گذشته
0 ریال
یافت

نرخ بازگشایی قیمت Turk Telekom در روز جاری چقدر بوده است؟

نرخ بازگشایی به نخستین نرخ ثبت شده در بازارها در معاملات روز جاری گفته می شود که امروز، این نرخ برای Turk Telekom برابر با 0 بوده است.

بالاترین قیمتی که در بازار امروز برای Turk Telekom به ثبت رسید چقدر بوده است؟

9.94 ریال

پایین‌ترین قیمتی که در بازار امروز برای Turk Telekom به ثبت رسید چقدر بوده است؟

10.04 ریال

قیمت Turk Telekom نسبت به هفته گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر Turk Telekom در روزهای مشابه هفته گذشته یعنی در تاریخ جمعه 5 آذر 1400  با رقم 9.17 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر افزایش 8.39 درصدی یا 0.77 ریال Turk Telekom نسبت به هفته گذشته می باشد.

قیمت Turk Telekom نسبت به ماه گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر Turk Telekom   در روزهای مشابه ماه گذشته یعنی در تاریخ چهارشنبه 12 آبان 1400  با رقم 8.15 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر افزایش 21.96  درصدی یا 1.79 ریال Turk Telekom نسبت به ماه گذشته می باشد

قیمت Turk Telekom نسبت به 3 ماه گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر Turk Telekom در روزهای مشابه سه ماه گذشته یعنی در تاریخ جمعه 12 شهریور 1400  با رقم 7.35 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر افزایش 35.23 درصدی یا 2.59 ریال Turk Telekom نسبت به سه ماه گذشته می باشد.

قیمت Turk Telekom نسبت به 6 ماه گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر Turk Telekom در روزهای مشابه شش ماه گذشته یعنی در تاریخ پنجشنبه 13 خرداد 1400  با رقم 6.96 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر افزایش 42.81 درصدی یا 2.98 ریال Turk Telekom نسبت به شش ماه گذشته می باشد

قیمت Turk Telekom نسبت به سال گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر Turk Telekom در روزهای مشابه سال گذشته یعنی در تاریخ پنجشنبه 13 آذر 1399  با رقم 7.66 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر افزایش 29.76 درصدی یا 2.28 ریال Turk Telekom نسبت به سال گذشته می باشد

بالاترین قیمت Turk Telekom تاکنون چقدر و در چه تاریخی بوده است؟

سقف قیمت به ثبت رسیده برای Turk Telekom برابر است با 9.94 ریال که در تاریخ چهارشنبه 10 آذر 1400  رقم خورده است.

سود روزانه سرمایه‌گذاری در Turk Telekom چقدر برآورد می‌شود؟

در صورتی که دیروز بخشی از سرمایه خود را به Turk Telekom تبدیل کرده بودید این اقدام موجب افزایش سرمایه شما به میزان 1.119023 درصد می گردید.

سود یک ماهه خرید Turk Telekom چقدر بوده است؟

در صورتی که یک ماه پیش یعنی در تاریخ  چهارشنبه 12 آبان 1400 بخشی از سرمایه خود را به Turk Telekom تبدیل کرده بودید این اقدام موجب افزایش سرمایه شما به میزان 21.96 درصد می گردید.

سود سه ماهه سرمایه گذاری در Turk Telekom چقدر برآورد می شود؟

در صورتی که سه ماه پیش یعنی در تاریخ  جمعه 12 شهریور 1400 بخشی از سرمایه خود را به Turk Telekom، تبدیل کرده بودید این اقدام موجب افزایش سرمایه شما به میزان 35.23 درصد می گردید.

سود شش ماهه سرمایه گذاری در Turk Telekom چقدر برآورد می شود؟

در صورتی که شش ماه پیش یعنی در تاریخ  پنجشنبه 13 خرداد 1400 بخشی از سرمایه خود را به Turk Telekom تبدیل کرده بودید این اقدام موجب افزایش سرمایه شما به میزان  42.81 درصد می گردید.

سود سالانه سرمایه گذاری در Turk Telekom چقدر بوده است؟

در صورتی که یک سال پیش یعنی در تاریخ  پنجشنبه 13 آذر 1399 بخشی از سرمایه خود را به Turk Telekom، تبدیل کرده بودید این اقدام موجب افزایش سرمایه شما به میزان 29.76 درصد می گردید.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در Turk Telekom نسبت به طلا سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت طلا، افزایش 7.49  درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت Turk Telekom، 21.96 درصد افزایش داشته است.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در Turk Telekom نسبت به سکه سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت سکه، افزایش 6.67 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت Turk Telekom، 21.96 درصد افزایش داشته است.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در Turk Telekom نسبت به دلار سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت  دلار،کاهش 4.58 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت Turk Telekom،  21.96 درصد افزایش داشته است.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در Turk Telekom نسبت به بیت‌کوین سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت بیت کوین، کاهش 10.35 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت Turk Telekom،  21.96 درصد افزایش داشته است.

توضیح: بیت‌کوین یک ارز دیجیتال است که می توانید قیمت، نمودار، آرشیو و سایر داده‌ها و اطلاعات آن را از پروفایل بیت‌کوین مشاهده نمایید.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در Turk Telekom نسبت به اتریوم سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت اتریوم، کاهش 1.31 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت Turk Telekom،  21.96 درصد افزایش داشته است.

توضیح: اتریوم یک ارز دیجیتال است که می توانید قیمت، نمودار، آرشیو و سایر داده‌ها و اطلاعات آن را از پروفایل اتریوم مشاهده نمایید.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در Turk Telekom نسبت به شیبا سودمندتر بوده یا خیر؟

خیر، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت شیبا، کاهش 39.06 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت Turk Telekom،  21.96 درصد افزایش داشته است.

توضیح: شیبا یک ارز دیجیتال است که می توانید قیمت، نمودار، آرشیو و سایر داده‌ها و اطلاعات آن را از پروفایل شیبا مشاهده نمایید.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در Turk Telekom نسبت به سولانا سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت سولانا، افزایش 0.99 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت Turk Telekom،  21.96 درصد افزایش داشته است.

توضیح: سولانا یک ارز دیجیتال است که می توانید قیمت، نمودار، آرشیو و سایر داده‌ها و اطلاعات آن را از پروفایل سولانا مشاهده نمایید.

نظرات Turk Telekom

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی