نقره، سوگیری را تغییر می‌دهد

نقره، سوگیری را تغییر می‌دهد

نقره امروز در نزدیکی محدوده 20.15 دلاری خرید کاهشی داشت و سوگیری را به نفع معامله‌گران نزولی تغییر داد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز، نقره در روز سه‌شنبه در نزدیکی منطقه 20.15 تا 20.10 دلاری خرید کاهشی را به خود جلب می‌کند و کمی به اوج یک ماهه که روز قبل لمس شد نزدیک‌تر است. فلز سفید به بالای سطح اصلاحی فیبوناچی 50% از لغزش 22.52 تا 18.15 دلار بازمی‌گردد، اگرچه گاوها ممکن است قبل از شرط‌بندی جدید منتظر حرکتی پایدار فراتر از SMA-50 روزه باشند.

در همین حال، شاخص‌های فنی در نمودار روزانه به راحتی در محدوده‌ی مثبت قرار دارند و همچنین از محدوده کمی اشباع خرید در نمودار 4 ساعته کاهش یافته‌اند. این، به نوبه‌ی خود، از دورنماهایی برای شکستن مانع فوق‌الذکر در حدود اواسط 20 دلار و یک حرکت قدردانی کوتاه‌مدت بیشتر پشتیبانی می‌کند.


ممکن است XAG/USD از 61.8 درصد فیبو پیشی بگیرد. سطح، در حدود منطقه 20.85 دلار، و رقم گرد 21.00 دلار را پس بگیرد. این شتاب می‌تواند بیشتر شود و قیمت‌های نقطه‌ای را به سمت مانع مرتبط بعدی در نزدیکی منطقه ۲۱.۴۰-۲۱.۵۰ دلاری در مسیر تا مرز ۲۲.۰۰ دلار و SMA-۱۰۰ روزه، که در حال حاضر حدود ۲۲.۱۰-۲۲.۱۵ دلار است، افزایش دهد.

از طرف دیگر، هر لغزش معنی‌داری ممکن است پیش از مرز روانی 20 دلار، حمایت مناسبی پیدا کند. پس از آن فیبو 38.2 درصد قرار دارد. عدم دفاع از سطوح حمایتی ذکرشده نشان می‌دهد که بهبود از سطح پایین YTD تمام شده است و سوگیری را به نفع معامله‌گران نزولی تغییر می‌دهد.

کاهش بعدی این پتانسیل را دارد که XAG/USD را به سمت فیبو 23.6 درصدی بکشاند. سطح، در حدود 19.15-19.10 دلار، در مسیر علامت 19.00 دلار است. برخی از فروش‌های متعاقب، حمایت متوسط ​​18.50 دلاری را نشان می‌دهد، که قیمت‌های نقطه‌ای می‌توانند به زیر آن کاهش پیدا کنند تا پایین‌ترین سطح YTD، در حدود منطقه 18.15 دلاری که در 14 جولای لمس شد، بیشتر شود.

نمودار روزانه نقره

نمودار روزانه نقره

نویسنده: معصومه دانش
سه شنبه 11 مرداد 1401 ساعت 16:54
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین