A. راهنمای بخش ها
B. راهنمای سامانه ها
C. راهنمای ابزارها + ویژگی ها
01. جداول قیمت 02. پاپ اوور قیمت ها 03. نسخه ها و زبان ها 04. موتور جستجوی سایت 05. اتاق‌های گفت‌و‌گو 06. آرشیو قیمت ها 07. راهنمای اختصاصی صفحات 08. نسخه موبایل 09. ابزار بازنشر 10. تقویم اقتصادی 11. منوها 12. منوی دسترسی سریع 13. شاخص یاب 14. جعبه ابزار سایدبار 15. کوییک ویو 16. تیکر قیمت ها 17. پشتیبانی آنلاین 18. تماس با ما 19. دارک مد 20. تازه ها + بروزرسانی ها 21. ابزار پلاس 22. گزارش خطا 23. سامانه تکنیکال 24. متاتریدر آنلاین 25. نمودار های خطی و حجمی 26. نمودار کندل استیک 27. گزارش عملکرد نمادها 28. اندیکاتورها 29. محاسبه‌گر سطوح حمایت و مقاومت 30. محاسبه‌گر میانگین متحرک 31. محاسبه‎‌گر پیوت های کلاسیک 32. محاسبه‎‌گر فیبوناچی 33. محاسبه‎‌گر خطوط کاماریلا 34. محاسبه‎‌گر پیوت های وودی 35. محاسبه‎‌گر پیوت های دی مارک 36. محاسبه گر و نمودار آر اس آی 37. محاسبه گر و نمودار استوکاستیک 38. محاسبه گر و نمودار مک دی 39. محاسبه گر اسپرد 40. محاسبه گر پیپ 41. محاسبه گر نقاط پیوت 42. محاسبه‌گر مارجین 43. محاسبه‌گر پرافیت 44. محاسبه‌گر ریسک 45. محاسبه گر قیمت طلا 46. مقایسه گر سود و زیان 47. حباب‌سنج ارزی 48. حباب‌سنج سکه 49. مبدل واحدها 50. مبدل مقیاس ها 51. ماشین حساب 52. مبدل ارزها 53. جستجوگرها 54. پایش گرها 55. کیف های پول (والت ها) 56. مقایسه گر ارزهای دیجیتال 57. محاسبه گر سود ماینینگ 58. استخرهای استخراج ارز دیجیتال 59. محاسبه گر رمز نگاری 60. پراکنش جغرافیایی ارز ها 61. نماگرهای ارز دیجیتال 62. خوانش‌گر شبکه‌های اجتماعی 63. وب سرویس ها 64. تبلیغات و آگهی 65. نوار اعلانات 66. نقشه سایت
D. راهنمای پروفایل ها
E. راهنمای حساب + پنل کاربری
F. مفاهیم و آموزش های پایه
G. آموزش مفاهیم و روش های تحلیلی
H. آموزش روش ها و مفاهیم معاملاتی
I. روش ها و مفاهیم پرداخت ارزی

18. تماس با ما

 • 01. صفحه "تماس با ما" چیست و چه کاربردی دارد؟

  صفحه "تماس با ما" محلی است که شامل مجموعه روش های ارتباطی مخاطبان و کاربران با سایت می باشد و شما می توانید به فراخور نحوه استفاده از سایت، یکی از این کانال ها را انتخاب و با دست اندرکاران سایت ارتباط برقرار کرده و پیام، سئوال، ابهام، انتقاد یا پیشنهاد خود را از آن طریق مطرح نمایید. در این بخش تلاش شده تا طیف متنوعی از روش های ارتباطی جهت سهولت کار مخاطبان محترم و عزیز ارایه شود که می توانید کلیه آنها را در صفحه تماس با ما ملاحظه بفرمایید. اجمالا این روش ها عبارتند از : 

  پشتیبانی هوشمند :

  سامانه پشتیبانی هوشمند، کامل ترین و فراگیرترین ربات پشتیبانی است که پاسخ گوی عموم نیازها، سئوالات و درخواست های شما خواهد بود. این سامانه قابلیت اعلام آنلاین نرخ ها را داشته و علاوه بر آن می تواند راهنمایی های مفیدی در ارتباط با نحوه استفاده از سایت و سامانه های مرتبطش و سایر موارد در اختیار شما قرار دهد.

  پشتیبانی آنلاین : 

  اگر در حین استفاده از سامانه پشتیبانی هوشمند ، به هر دلیل پاسخ مکفی یا صحیح خود را دریافت نکردید می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین با همکاران ما به شکل زنده گفت و گو نمایید.

  تماس تلفنی و پیام‌های صوتی :

  می توانید با شماره 91010004 با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید و به شکل تلفنی موضوعات یا درخواست های خود را طرح و پیگیری کنید. همچنین اگر مایل باشید می توانید از طریق سامانه پیام گیر صوتی همین شماره، پرسش یا موضوعات مد نظرتان را از طریق پیام صوتی با ما در میان بگذارید. کلیه پیام ها در انتهای روز کاری شنیده شده و پاسخ کلیه آنها ارایه خواهد شد.

  پیام رسان ها :
  با توجه به توسعه کاربرد اپلیکیشن های پیام رسان و افزایش استفاده از شبکه های اجتماعی، می توانید از طریق پیام رسان یا شبکه مورد استفاده خود با ما در ارتباط بوده و پاسخ سئوالات خود را دریافت نمایید.
  شبکه های اجتماعی :
  اگر مایل هستید که از شبکه های اجتماعی پر طرفدار، با ما در ارتباط بوده و انتقادات، پیشنهادات یا سایر مسایل خود را مطرح نمایید می توانید به صفحات اختصاصی ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید.
  ایمیل ها : 

  اگر قصد ارسال ایمیل دارید می توانید از نشانی های ایمیل ما که به تفکیک هر واحد ارایه شده اند برای این منظور استفاده نمایید.

  فرم تماس با ما :

  همچنین می توانید از طریق فرم تماس با ما، پیام یا نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 • 02. چطور می توانم به صفحه "تماس با ما" دست پیدا کنم؟

  نحوه دسترسی به "صفحه تماس با ما" در ویدیو زیر نمایش داده شده است: 

  اگر پس از مشاهده ویدیو، همچنان ابهام یا سئوالی در این رابطه داشتید لطفا از یکی از کانال های پیش بینی شده با ما تماس حاصل فرمایید.

 • 03. در حالت موبایل، صفحه تماس با ما از کجا در دسترس می باشد؟

  در ویدیو زیر نحوه دسترسی به "صفحه تماس با ما" در نسخه موبایل نمایش داده شده است: 

  اگر پس از مشاهده ویدیو، همچنان ابهام یا سئوالی در این رابطه داشتید لطفا از یکی از کانال های پیش بینی شده با ما تماس حاصل فرمایید.

 • 04. از طریق چه شماره های تلفنی می توانم با وب سایت تماس بگیرم؟

  شما می توانید از طریق شماره تلفن 91010004 با وب سایت تماس حاصل نمایید. 

 • 05. فرم تماس با ما چیست و چطور به آن دست پیدا کنم؟

  "فرم تماس با ما" ابزاری است که می توانید از طریق آن، پیام مکتوب خود را برای ما ارسال نمایید. این فرم در نقاط مختلف سایت تعبیه شده است و پیام های دریافتی از این طریق در کمترین فاصله زمانی توسط همکاران بخش پشتیبانی بررسی و پاسخ داده خواهد شد. در صورتی که پیام شما مرتبط به سایر بخش های سایت باشد نیز این پیام به بخش مربوطه ارجاع داده شده و پس از دریافت توضیحات لازم، پاسخ مربوطه به شما ارایه خواهد گردید. در ویدیو زیر نحوه دسترسی به "فرم تماس با ما" نمایش داده شده است:

  اگر پس از مشاهده ویدیو، همچنان ابهام یا سئوالی در این رابطه داشتید لطفا از یکی از کانال های پیش بینی شده با ما تماس حاصل فرمایید.

notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین