خبر
ویجت‌ساز

ویجت قیمت‌ها

مجموعه ابزارک‌ها و ویجت‌های کاربردی جهت نمایش قیمت ها و داده های بازارهای مالی و معاملاتی در وب سایت‌ها و اپلیکیشن ها

ویجت نمای بازار

در هر یک از بازارهای معاملاتی، چند سهم یا شاخص کلیدی وجود دارند که در جهت‌گیری بازار مربوطه، بیشترین نقش را بر عهده دارند ویجت نمای بازار جهت نمایش اطلاعات لحظه‌ای این موارد طراحی گردیده است. این ویجت شامل نمایش 5 شاخص یا سهم از هر یک از بازارها به همراه نمودار نوسانات روزانه نخستین شاخص انتخابی می باشد. ویجت نمای بازار برای نمایش در ستون‌های جنبی صفحات وب یا در وب‌سایت ها و اپلیکیشن‌هایی که تمرکز بیشتری روی نمایش موبایلی دارند بسیار کاربردی و قابل استفاده خواهد بود.
دریافت ویجت

ویجت بلوک قیمتی

ویجت بلوک قیمتی ویجت نمایش دهنده اطلاعات لحظه‌ای و قیمت‌های یک سهم یا شاخص واحد به انتخاب کاربر می باشد علاوه بر نرخ زنده، مقدار و درصد نوسانات روزانه شاخص نیز در این ویجت ارایه می شود. از ویجت بلوک قیمتی ویجت در ساخت چیدمان و ترکیب های اختصاصی برای انواع صفحات وب و اپلیکیشن ها، در ابعاد و اشکال بسیار متنوع می توان استفاده کرد و علاوه بر آن، جهت تاکید بر اهمیت یا محوریت قیمت یک شاخص یا سهم مشخص نیز قابل استفاده می باشد.
دریافت ویجت

ویجت نوار متحرک قیمت ها

ویجت نوار متحرک قیمت‌ها مختص نمایش قیمت زنده و لحظه‌ای تعدادی از شاخص ها یا سهام به انتخاب کاربر به شکل متحرک و گردشی می‌باشد. علاوه بر نرخ لحظه‌ای، مقدار و درصد تغییرات هر یک از شاخص‌ها نیز در این ویجت ارایه می شود. از دیگر امکانات این ویجت، امکان تنظیم سرعت حرکت آیتم های تشکیل دهنده آن است. ویجت نوار متحرک قیمت ها قابلیت نمایش داده‌های حداکثر 20 شاخص انتخابی را داشته و عموما در هدر و فوتر وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها مورد استفاده واقع می گردد.
دریافت ویجت

ویجت چند بلوکی نمایش قیمت‌ها

ویجت چند بلوکی نمایش قیمت‌ها در واقع از ترکیب 5 بلوک قیمتی در کنار هم شکل گرفته و نمایش دهنده نرخ زنده، مقدار تغییرات و جهت نوسان بازار برای 5 شاخص یا سهم انتخابی است. در این ویجت حداکثر 5 شاخص قابل افزودن می‌باشد و به جهت طراحی بروزتر آن، عموما در هدر وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مورد استفاده واقع می گردد.
دریافت ویجت

ویجت جدول نمایش قیمت ها

جداول، مرسوم‌ترین بلوک و ابزار ارایه اطلاعات، در کلیه سامانه ها و نرم افزارهای پردازش و ارایه داده های مالی می باشند. ویجت جدول نمایش قیمت‌ها نیز به همین منظور ارایه گردیده است که از طریق آن، شما می توانید اطلاعات تمامی بازارها و کلیه قیمت های ارایه شده در شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز را در قالب جداول متنوع در بخش های مختلف وب سایت یا اپلیکیشن خود به انواع شیوه ها و ترکیب ها نمایش دهید. نکته قابل توجه اینکه در هر یک از جداول، حداکثر قابلیت افزودن 20 ردیف وجود دارد لذا در صورت تمایل برای نمایش موارد بیشتر، الزاما باید به تناسب تعداد موارد مورد نظر، از چندین جدول استفاده نمایید.
دریافت ویجت
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین