تنظیم شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
همان طور که در سئوالات پیشین شرح داده شد صرفا بخشی از اطلاعات و داده های مورد نیاز کاربران در نگاه نخست قابل مشاهده و در دسترس است و بخش بسیار مهمی از اطلاعات زمانی نمایش داده می شوند که ماوس کاربر روی هر ردیف از شاخص ها قرار بگیرد فرضا ردیف قیمت مثقال که در راهنمای تصویری زیر ماوس روی آن قرار گرفته است. با انجام این کار، پنجره کوچکی ظاهر می شود که آن را "پنجره اطلاعات تکمیلی" می نامیم و حاوی اطلاعات بسیار کاربردی و مهمی می باشد مشتمل بر : نرخ های قبل شاخص + زمان ثبت نرخ های قبل + مقدار و درصد تغییر نرخ و همچنین در قسمت پایین آن، نرخ بازگشایی یا شروع بازار در روز جاری نمایش داده می شود.

نکته مهم : لازم به ذکر است که بصورت پیش فرض، در بدو قرار گرفتن ماوس روی هر ردیف، در پنجره اطلاعات تکمیلی که گشوده می شود 3 نرخ آخر شاخص مورد نظر به ترتیب از بالا به پایین نمایش داده می شود در واقع فرضا اگر هم اکنون ساعت 14 ظهر می باشد و آخرین تغییر در ساعت 13:58 رخ داده باشد این تغییر در بالاترین ردیف و فرضا تغییر قبل از آن که در 13:46 رخ داده است در ردیف دوم قرار خواهد گرفت.

نکته مهم : نکته بسیار کلیدی و قابل توجه کاربران محترم این است که تا زمانی که صفحه مورد مشاهده، رفرش نشود (بارگزاری مجدد) به ترتیبی که در بالا به آن اشاره گردید به تعداد سطور یعنی نرخ های پیشین شاخص تا سقف 10 سطر اضافه خواهد شد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
مقالات مربتط