تنظیم شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
 
سواچ از بهترين برندهاي دنياست اما نه فقط در زمينه ساعت.سواچ مارك شناخته شده‌اي است. قديم‌ترها سواچ را به‌خاطر ساعت‌هاي با كيفيتش مي‌شناختند اما چند سالي است كه اين برند خوش نام با زيورآلاتش تحولي در صنعت جواهرات ايجاد كرده است.
 

سواچ مارك شناخته شده‌اي است. قديم‌ترها سواچ را به‌خاطر ساعت‌هاي با كيفيتش مي‌شناختند اما چند سالي است كه اين برند خوش نام با زيورآلاتش  تحولي در صنعت جواهر ات ايجاد كرده است.در دنياي مد بانوان به پا كرده؛ دستبندها، گردنبندها و انگشترهاي زيباي مجموعه‌هاي مختلف سواچ دل خيلي از خانم‌هاي جوان را با يك نگاه مي‌برد. در اين صفحات محبوب‌ترين مجموعه‌هاي سواچ را به شما معرفي مي‌كنيم. شايد شما هم بدتان نيايد يكي از اين ست‌ها را داشته باشيد يا به عزيزي هديه بدهيد.

 
  پيلا

مجموعه پيلا يكي از زيباترين مجموعه‌هاي سواچ است. گوي‌هايي كه هم تك‌به‌تك زيبا هستند و هم نشستن‌شان در كنار هم رنگ‌آميزي بسيار زيبايي ايجاد مي‌كند. اين مجموعه يكي از بهترين هديه‌هايي است كه مي‌توانيد به دخترتان هديه بدهيد. 

 
  كوادريليتا

يكي از بهترين مجموعه اين زيورآلات. كوادريليتا با طراحي مناسبش به‌عنوان يك ست مناسب براي مجالس رسمي درنظر گرفته مي‌شود. 

 
   لنولازرا

اگر قرار باشد از بين مجموعه‌هاي مختلف اين صفحه فقط و فقط يك مدل را به خانم‌ها توصيه كنيم، قطعا لنولارا آن مدل خواهد بود. طراحي ساده اما آراسته اين مدل به همراه نگين درخشانش، اين مجموعه يكي از بهترين اين مجموعه‌ها‌ است. 

 
   پينوسينا

انحناي به كار رفته در طراحي متفاوت اين مجموعه از زيورآلات براي آدم‌هايي با روحيه‌هاي سازش‌پذير مناسب است. تركيب رنگ اين مجموعه بسيار متنوع است. علاوه بر رنگ‌هاي مختلف، رنگ سفيد و مشكي آن براي مهماني‌هاي رسمي بسيار آراسته و زيبا خواهد بود.

 
  لبوريا

اگر شما هم به مجموعه رنگ‌هاي گرم علاقه داريد حتما اين تركيب زيبا از سبز، نارنجي، زرد و قرمز را مي‌پسنديد. اين مجموعه رسمي به حساب نمي‌آيد و به‌خصوص به دليل طراحي دايره‌اي شكلش براي مواقع معمولي مناسب‌تر است.

 
 لوسترو 

يك مدل ساده اين ست را افرادي با سليقه‌هاي متفاوت مي‌پسندند. گردنبند اين مدل، به نسبت ساير زيورآلات به كار رفته در آن براي هديه دادن مناسب‌تر است.
 
 
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
مقالات مربتط