تنظیم شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
شرکت تولید و پخش جواهر زرتاب از سال 1379 در امر تولید جواهر شروع به فعالیت کرده و در این راستا برای تولید اجناس با کیفیت مرغوب و به قیمت مناسب اهتمام ورزیده است . شرکت زرتاب با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب خود همیشه سعی بر آن داشته که بهترین کیفیت سنگ و پایه طلا را برای تولیدات خود تهیه کند . خرید سنگ به طور دست اول تاثیر مهمی بر قیمیت تولیدات این شرکت داشته است که قیمیت کالا را تا نازلترین حد ممکن رسانیده است ، تمام اجناس دارای برچسب قیمت و تمام مشخصات کالا شامل مشخصات سنگ و وزن طلای آن میباشد . 

تولیدات شرکت زرتاب اعم از سرویس های بی نظیر برلیان سوار بر طلای 18 عیار و حلقه های شیک نامزدی برای هر سلیقه ای در نظر گرفته شده است و همیشه جلب رضایت مشتری از مهمترین اهداف این شرکت بوده است که به توفیق الهی به این امرتا حد مطلوب دست یافته ایم . هدف از راه اندازی وب سایت شرکت زرتاب سرویس دهی هرچه بیشتر به مشتریان عزیز میباشد که امید است در آن بخشی از نیاز های کاربران اینترنت را برآورده کنیم .

 جدیدترین اخبار جهانی طلا ، آرشیو عظیمی از قیمیت طلا و آموزش جامع درباره سنگهای قیمتی دلایلی بر اثبات هدف سرویس دهی این شرکت به مشتریان عزیز میباشد.سرویس فروش آنلاین تولیدات جواهر در آینده ای نزدیک نیزدر این وب سایت راه اندازی خواهد شد تا به جهانیان ثابت کنیم که از فن آوری اطلاعات بهره مند هستیم و تمام سعی خود را بر آن داریم که با بهره گیری صحیح از این فن آوری مستقیما اهدافمان را در پیشرفت کشورمان به سوی بازار جهانی سوق دهیم.از سوی دیگر قصد بر آن داریم که این صنعت ایرانی را که چندین قرن بر این مرزوبوم سایه گسترانیده است را به جهانیان معرفی کنیم و این صنعت کهن را به عرش برسانیم برای دستیابی به این هدف مقدس به یاری شما دوستان و همکاران عزیز نیازمندیم .


آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
مقالات مربتط