تنظیم شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
 

 بزرگترین آژانس مُدلینگ فرانسه، «الیت مدل لوك» (Elite Model Look) یا به اختصار «الیت» كه با برترین خانه‌های مُد و فشن دنیا از جمله «شنل» (Chanel)، «دیور» (Dior)، «ایو سن لورن» (Yves Saint Laurent) همكاری دارد، آخرین كالكشن ساعت‌های خود را در گالری‌های معروف ساعت تهران به نمایش گذاشته است.
به گزارش مجید كثیری، آژانس مدلینگ «الیت» پس از بیش از 30 سال از تاسیس خود هم‌اینك در كنار مدیریت بیش از 800 مانكن مطرح در 5 قاره جهان، چندسالی است به پشتوانه برند معروف و محبوب خود در بین جوانان و علاقمندان دنیای مُد، شروع به تولید اكسسوارهایی چون ساعت، كیف، عطر و سایر اقلام لوكس نموده است كه بخش ساعت آن به «الیت مدل واچ» (Elite Models' Watch) یا «ساعت‌ مانكن‌های الیت» معروف است. این ساعت‌ها را می‌توان آخرین دستاورد و جوهره دنیای مُد و طراحی فرانسه دانست كه هم‌اینك با قیمتی مناسب در اختیار همه خانم‌های مدرن قرار گرفته است.
نكته جالب در آخرین كالكشن ساعت‌های «الیت»، افزایش بسیار زیاد ساعت‌های با بند چرمی است كه طراحی و رنگبندی‌های متنوع آنها، انتخاب‌های بسیاری را برای علاقمندان فراهم كرده است. سایر محصولات این كالكشن نیز با بند تمام استیل عرضه شده‌اند و شیوه طراحی مینیمالیستی بكار رفته در  بسیاری از آنها باعث ایجاد جلوه‌ای مدرن و امروزی در آنها شده است.
برای اطلاع از مراكز فروش این برند ساعت، با نمایندگی رسمی آن با شماره 33944481 تماس حاصل كنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
مقالات مربتط