A. راهنمای بخش ها
B. راهنمای سامانه ها
C. راهنمای ابزارها + ویژگی ها
01. جداول قیمت 02. پاپ اوور قیمت ها 03. نسخه ها و زبان ها 04. موتور جستجوی سایت 05. گفت و گوی گروهی کاربران 06. آرشیو قیمت ها 07. راهنمای اختصاصی صفحات 08. نسخه موبایل 09. سامانه سنگ ها 10. تقویم اقتصادی 11. منوها 12. منوی سوییچر سامانه ها 13. شاخص یاب 14. جعبه ابزار سایدبار 15. کوییک ویو 16. تیکر قیمت ها 17. پشتیبانی آنلاین 18. تماس با ما 19. ربات های پشتیبانی هوشمند 20. تازه ها + بروزرسانی ها 21. ابزار پلاس 22. گزارش خطا 23. سامانه تکنیکال 24. متاتریدر آنلاین 25. نمودار های خطی و حجمی 26. نمودار کندل استیک 27. گزارش عملکرد نمادها 28. محاسبه گر سود و زیان 29. محاسبه‎‌گر سطوح حمایت و مقاومت 30. محاسبه‎‌گر میانگین متحرک (Moving Average) 31. محاسبه‎‌گر پیوت های کلاسیک (Classic) 32. محاسبه‎‌گر فیبوناچی (Fibonacci) 33. محاسبه‎‌گر خطوط کاماریلا (Camarilla) 34. محاسبه‎‌گر پیوت های وودی (Woodie) 35. محاسبه‎‌گر پیوت های دی مارک (DM) 36. اندیکاتورها 37. محاسبه گر و نمودار RSI 38. محاسبه گر و نمودار Stochastic 39. محاسبه گر و نمودار MACD 40. جستجوگرها 41. محاسبه گرها 42. مبدل ها 43. پایش گرها 44. کیف های پول (والت ها) 45. مقایسه گر ارزهای دیجیتال 46. محاسبه گر سود ماینینگ 47. استخرهای استخراج ارز دیجیتال 48. محاسبه گر رمز نگاری 49. پراکنش جغرافیایی ارز ها 50. نماگرهای ارز دیجیتال 51. خوانش‌گر شبکه‌های اجتماعی 52. صفحات شبکه‌های اجتماعی 53. وب سرویس ها 54. تبلیغات و آگهی 55. ابزار بازنشر 56. ابزار وب مستر + ویجت ساز 57. دارک مد + نمایشگر تاریخ و زمان 58. نوار اعلانات 59. نقشه سایت
D. راهنمای پروفایل ها
E. مفاهیم و آموزش های پایه
F. آموزش مفاهیم و روش های تحلیلی
G. آموزش روش ها و مفاهیم معاملاتی
H. روش ها و مفاهیم پرداخت ارزی
I. بانک مقالات و مطالب تخصصی
J. واژه‌نامه اقتصادی فارسی
K. واژه‌نامه تخصصی بورس
L. واژه‌نامه تخصصی ارزهای دیجیتال

02. راهنمای سامانه فروش

 • 01. سامانه فروش چیست و چگونه می توانم به آن دست پیدا کنم؟

  سامانه فروش یا فروشگاه صرفا جهت دریافت وب سرویس ها و دریافت اگهی های تبلیغاتی در بسته های و شرایط متنوع می باشد . برای به دسترسی فروشگاه چند راه میسر است . از وبخش وب سرویس با کلیک بر روی هر یک از بسته ها می توانید وارد فروشگاه شوید . از بخش تبلیغات با تکمیل فرم ثبت نام نیز میتوانید وارد فروشگاه شوید و همچنین در انتهای سایت با کلیک بر روی سامانه فروش و خدمات میتوانید به فروشگاه راه پیدا کنید.

 • 02. از چه طریقی می توانم در فروشگاه ثبت نام کنم؟

  پس از ورود به فروشگاه از قسمت سمت چپ منوی ورود و ثبت نام قرار دارد و با ورود به پنجره ثبت نام و تکمیل اطلاعات فرم می توانید در فروشگاه ثبت نام کنید.

 • 03. چطورمی توانم به حساب کاربری خود ( داشبورد کاربران ) دسترسی داشته باشم؟

  پس از ثبت نام برای شما حساب کربری ساخته می شود که با ورود به بخش پروفایل که در بالای صفحه فروشگاه قرار دارد ، می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

 • 04. چطور می توانم نسبت به تغییر مشخصات و اطلاعات حساب کاربری خود اقدام کنم؟

  پس از ورود به پروفایل و حساب کاربری خود لیستی در سمت راست صفحه برای شما نشان داده می شود که به طبع نوع تغییراتی که قصد انجام آن را دارید ، میتوانید وارد بخش مربوطه شوید و نسبیت به تغییرات اقدام نمایید.

 • 05. حساب کاربری شامل چه بخش هایی است؟

  حساب کاربری شامل بخشهای مختلفی می باشد از لیست سمت راست میتوانید نسبت به تغییر نام کاربری و رمز ورد اقدام کنید

  همچنین از همین قسمت می توانید سفارشات خود ، پرداختی ها ، اطلاعات شرکت و شماره های تماس را مشاهده نماید.

  همچنین از بخش کاربری با کلیک بروی سامانه نرخ ها به صفحه اصلی سایت دسترسی پیدا کنید و با ورود به سامانه تیکت ها برای ما پیغام یا درخواست خود را ارسال نمایید.

  همچنین از حساب کاربری خود میتوانید به لیست محصولات وصل شوید و خرید خود را انجام دهید

 • 06. چطور می توانم به دسته بندی محصولات دست پیدا کنم؟

  پس از ورود به سامانه فروش ، کلیه محصولات در صفحه نمایش داده می شود اما جهت انخاب دسته بندی مشخصی متوانید با ورود به بخش اگهی و یا وب سرویس ، بصورت دسته بندی شده بخش مورد نظر  مشاهده و نسبت به خرید اقدام نمایید.

 • 07. از چه طریق می توانم سبد خرید خود را مشاهده و کنترل نمایم؟

  پس از انتخاب محصولاتی که قصد خرید آن را دارید از سمت راست راست صفحه و یا از بالای صفحه میتوانید به صفحه سبد محصولات مراجعه نموده و لیست انتخابی خود را مشاهده نمایید . 

 • 08. از چه طریق می توانم لیست سفارشات خود را مشاهده نمایم؟

  در صورتی که قصد مشاهده لییست خرید های خود را دارید در ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و از لیست سمت راست وارد بخش سفارشات شده و از آن بخش میتوانید لیست سفارشات خریداری شده خود را مشاهده نمایید.

 • 09. از چه طریق می توانم لیست صورتحساب های خود را مشاهده نمایم؟

  در ابتدا به بخش حساب کاربری آ پروفایل خود وارد شده و از لیست سمت راست صفحه وارد بخش صورتحسابها شده و اطلاعات مربوط به صورت حساب صادره خود را مشاهده نمایید.

 • 10. چطور می توانم از وضعیت پرداخت صورتحساب های خود مطلع شوم؟

  پس از ورود به فروشگاه وارد حساب کاربری یا پروفایل خود شده و از بخش سمت راست پروفایل خود گزینه پرداخت ها را انتخاب مینمایید در صفحه نمایش داده شده کلیه پرداخت های شما در زمان های مختلف به شما نشان داده می شود.

 • 11. چطور می توانم نسبت به تمدید سفارش خود اقدام کنم؟

  زمانی که مدت زمان اگهی یا سرویس شما به پایان می رسد ، فاکتور جدید به آدرس ایمیل تعریف شده ارسال می گردد و با کلیک بر روی لینک فاکتور میتوانید نسبت به تمدید سفارش اقدام نمایید و همچنین در بخش حساب کاربری خود وارد صورتحسابها شده و نسبت به پرداخت فاکتور جدید و تمدید سرویس خود اقدام نمایید.

 • 12. آیا در موعد اتمام سفارشات دوره ای، هشدار یا پیامی برای یادآوری این مهم دریافت خواهم کرد؟

  بله. در دو بازه زمانی که شامل 5روز مانه به اتمام و 3روز مانده به اتمام   هشدار تمدید سرویس به آدرس ایملتان ارسال می گردد که با کلیک بر روی آن میتوانید نسبت به تمدید سرویس و یا آگهی خود اقدام نمایید 

 • 13. آیا داشتن حساب کاربری برای خرید از فروشگاه الزامی است؟

  بله. برای اینکه محصول انتخابی شما به مرحله صدور فاکتور و پرداخت برسد از شما درخواست می شود با وارد کردن مشخصات و اطلاعات خود حساب کاربری ساخته تا بتوانید پس از خرید به اطلاعات حساو پرداخت و سرویس خود دسترسی داشته باشد.

 • 14. آیا در بخش فروشگاه پشتیبانی از طریق چت آنلاین ارایه می شود؟

  بله. هنگامی که وارد فروشگاه می شوید در قسمت پایین سمت چپ صفحه سامانه گفتگوی آنلاین قرار دارد و با ثبت آدرس آیمیل خود میتوانید به سامانه چت آنلاین متصل شده و سوال یا در خواست خود را اعلام نمایید. همچنین در قسمت پایین سمت راست فروشگاه ربات پشتیبان قرار دارد که به سوالات متداول شما پاسخ خواهد داد.

 • 15. در فروشگاه چطور می توانم تیکت جدید ارسال کنم؟

  پس از ورود به فروشگاه ابتدا حساب کاربری برای خود ساخته و وارد بخش پروفایل خود شوید با کلیک بر روی ارسال تیکت میتوانید سوال و درخواست خود را ارسال نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت به سوال یا درخوایت  شما پاسخ دهند.

 • 16. پاسخ تیکت های ارسالی به چه شکل داده می شود؟

  زمانی که تکیتی را برای بخش پشتیبانی ارسال می نمایید همکاران ما نسبت به سوال و یا درخواست مطرح شده بررسی های لازم ا انجام داده و پاسخ تیکت شما به همان آدرس ایمیل ثبت شده در حساب کاربری ارسال خواهد شد.

 • 17. آیا خرید وب سرویس های سفارشی امکان پذیر است؟

  بله . شما میتوانید وب سرویس اختصاصی خود را داشته باشید ودین معنا که با ارسال تیکت در خواست مینمایید که اطلاعات خاصی ک در وب سرویس ارائه نمی شود را لازم دارید و پس از آن سرویس اختصاصی شما ساخته شده و در اختر شما قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است سرویس های اختصاص هزینه بیشتری نسبت به وب سرویس های موجود در فروشگاه، دارد.

 • 21. از چه طریق به راهنمای وب سرویس دست پیدا کنم؟

  هنگامی که وارد فروشگاه شوید در ابتدای صفحه میتوانید راهنمای وب سرویس را مشاهده نماید و با کلیک بر روی آن میتوانید اطلاعات مورد نظر را مشاهده نمایید.

  همچنین با ورود به بخش راهنمای سایت و تایپ کلمه وب سرویس در قسمت جستجو میتوانید به راهنمای وب سرویس دست پیدا کنید.

 • 23. آیا وب سایت در زمینه خرید و فروش طلا، سکه، ارز یا موارد مشابه خدماتی عرضه می کند؟

  لطفا توجه بفرمایید که هیچ گونه فعالیت در زمینه خرید یا فروش  ارز، سکه و یا ارسال حواله های ارزی تو سط این مجموعه صورت نمی گیرد و این مهم شامل هر نوع خرید و فروش سکه، طلا، ارز، حواله، ارزهای دیجیتال، بیت کوین و سایر موارد مرتبط می باشد . شما دوستان می توانید با مراجعه به سکه فروشان و صرافی های مجاز نسبت به تامین و انجام موارد درخواستی خود اقدام بفرمایید .

  برای تسهیل این امر نیز با استفاده از سه لینک زیر، قادر خواهید بود در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی نسبت به شناسایی و مراجعه به مراکز مورد نظر خود اقدام بفرمایید .

  ..................................................................

   صرافی های مجاز 

  سکه فروشان مجاز

  کارگزاری های مجاز 

 • 24. چطور می توانم نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام کنم؟

  پس از ورود به بخش کاربری یا پروفایل خود در قسمت انتهایی لیست سمت راست صفحه با کلیک بر روی تغییر رمز میتوانید نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید.