A. راهنمای بخش ها
B. راهنمای سامانه ها
C. راهنمای ابزارها + ویژگی ها
01. جداول قیمت 02. پاپ اوور قیمت ها 03. نسخه ها و زبان ها 04. موتور جستجوی سایت 05. گفت و گوی گروهی کاربران 06. آرشیو قیمت ها 07. راهنمای اختصاصی صفحات 08. نسخه موبایل 09. سامانه سنگ ها 10. تقویم اقتصادی 11. منوها 12. منوی سوییچر سامانه ها 13. شاخص یاب 14. جعبه ابزار سایدبار 15. کوییک ویو 16. تیکر قیمت ها 17. پشتیبانی آنلاین 18. تماس با ما 19. ربات های پشتیبانی هوشمند 20. تازه ها + بروزرسانی ها 21. ابزار پلاس 22. گزارش خطا 23. سامانه تکنیکال 24. متاتریدر آنلاین 25. نمودار های خطی و حجمی 26. نمودار کندل استیک 27. گزارش عملکرد نمادها 28. محاسبه گر سود و زیان 29. محاسبه‎‌گر سطوح حمایت و مقاومت 30. محاسبه‎‌گر میانگین متحرک (Moving Average) 31. محاسبه‎‌گر پیوت های کلاسیک (Classic) 32. محاسبه‎‌گر فیبوناچی (Fibonacci) 33. محاسبه‎‌گر خطوط کاماریلا (Camarilla) 34. محاسبه‎‌گر پیوت های وودی (Woodie) 35. محاسبه‎‌گر پیوت های دی مارک (DM) 36. اندیکاتورها 37. محاسبه گر و نمودار RSI 38. محاسبه گر و نمودار Stochastic 39. محاسبه گر و نمودار MACD 40. جستجوگرها 41. محاسبه گرها 42. مبدل ها 43. پایش گرها 44. کیف های پول (والت ها) 45. مقایسه گر ارزهای دیجیتال 46. محاسبه گر سود ماینینگ 47. استخرهای استخراج ارز دیجیتال 48. محاسبه گر رمز نگاری 49. پراکنش جغرافیایی ارز ها 50. نماگرهای ارز دیجیتال 51. خوانش‌گر شبکه‌های اجتماعی 52. صفحات شبکه‌های اجتماعی 53. وب سرویس ها 54. تبلیغات و آگهی 55. ابزار بازنشر 56. ابزار وب مستر + ویجت ساز 57. دارک مد + نمایشگر تاریخ و زمان 58. نوار اعلانات 59. نقشه سایت
D. راهنمای پروفایل ها
E. مفاهیم و آموزش های پایه
F. آموزش مفاهیم و روش های تحلیلی
G. آموزش روش ها و مفاهیم معاملاتی
H. روش ها و مفاهیم پرداخت ارزی
I. بانک مقالات و مطالب تخصصی
J. واژه‌نامه اقتصادی فارسی
K. واژه‌نامه تخصصی بورس
L. واژه‌نامه تخصصی ارزهای دیجیتال

01. راهنمای سامانه پشتیبانی

 • 01. از چه طریقی می توانم به بخش راهنما دسترسی پیدا کنم؟
  راهنمای سایت یکی از مهم ترین بخش ها و قلب تپنده وب سایت است که پاسخ قریب به اتفاق پرسش های شما را در خود جای داده است و به عنوان یک ابزار موثر و کارا، همواره در کنار شما حضور دارد. راهنما شاید جزو معدود مواردی باشد که از تمام نقاط، صفحات و بخش های سایت، در دسترس قرار دارد و کاربران محترم می توانند به ساده ترین و سریع ترین شکل به آن دست پیدا کنند. برای دستیابی و رجوع کلی به بخش راهنما و آمورش سایت به شیوه زیر می توانید عمل کنید:
  در ویو دسکتاپ
   در ویو موبایل 
 • 01. سامانه پشتیبانی چیست و چگونه می توان به آن دسترسی پیدا کرد؟

   سامانه پشتیبانی یا راهنما یکی از مهمترین بخشهای این سامانه می باشد که بوسیله آن میتوانید با باخشهای مختلف سایت آشنا شوید و یا در زمینه اطلاعات تخصصی در حوزه اقتصاد میتوانید با اصطلاحات اشنا شده و از مطالب آن استفاده کنید. همچنین در انتهای صفحه این بخش میتوانید نظرات یا پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرمهای قرار داده شده برای ما ارسال نمایید.

 • 02. از چه طریقی می توانم به بخش راهنماهای سایت دست پیدا گنم؟

  برای ورود به بخش راهنما به 3 روش میتوانید وارد شوید:

  1- از نوار مشکی رنگ در بالای سایت بر روی راهنما کلیک کرده و پس از ورود به بخش مورد نظر وارد شوید و یا به وسیله جستجو عبارت مورد نظر بخشهای مرتبط برای شما به نمایش در خواهد آمد.

  2- از منو بار سمت چپ سایت پنجره دوم را انتخاب کنید تا منو راهنما برای شما ظاهر شود ، شما از این طریق میتوانید از صفحه مورد نظر خود خارج شوید در عین حال به راهنما دسترسی داشته باشید.

  3- بوسیله ربات که در صفحات داخلی فعال می باشند میتوانید راهنمایی بگیرید و پاسخ سوالات شما را به سرعت خواهد داد.

 • 03. در سامانه پشتیبانی چطور می توانم تیکت جدید ( درخواست جدید) ارسال کنم؟
 • 04. پاسخ تیکت های ارسالی در سامانه پشتیبانی به چه شکل دریافت می گردد؟

  زماین که کاربران تیکت های خود را ارسال می نمایند به همران تیکت ایمیل خود را ثبت می کنند و پس از بررسی پاسخ تیکت خود را از طریق همان ایمیل اعلامی میتوانند دریافت کنند.

 • 05. بخش راهنما و آموزش شامل چه بخش هایی است و در هر بخش چه سرفصل هایی ارایه می گردد؟
 • 05. فرم های کاربردی چیست و شامل چه مواردی می شوند؟

  فرم های کربری به آن دسته از فرم هایی می گویند که به نوعی و نسبت به نیاز های تعریف شده ، با آن میتوانید در کمترین زمان ممکن بصورت کتبی با ما در ارتباط باشید و دخواست ها ، انتقادات، پیشنهادات خود را اعلام فرمایید تا بلااصله درخواست شما توسط کارشناسان واحد پشتیبانی بررسی و نتیجه آن اعلام گردد.

 • 06. بخش راهنما و آموزش وب سایت از چه طریق قابل دسترسی است؟
 • 06. فرم های کاربردی چیست و شامل چه مواردی می شوند؟

  فرم های کربری به آن دسته از فرم هایی می گویند که به نوعی و نسبت به نیاز های تعریف شده ، با آن میتوانید در کمترین زمان ممکن بصورت کتبی با ما در ارتباط باشید و دخواست ها ، انتقادات، پیشنهادات خود را اعلام فرمایید تا بلااصله درخواست شما توسط کارشناسان واحد پشتیبانی بررسی و نتیجه آن اعلام گردد.

 • 06. چطور می توانم به " فرم درخواست تعرفه تبلیغات " دست پیدا کنم؟

  در نوار آبی رنگ ابتدای صفحات (هدر) موس ود را روی ابزار ها نگه دارید تا پنجره آن برای شما باز شود سپس از ستون اخر با کلیک بر روی ( فرم درخواست تعرفه تبلیغات ) وارد صفحه مربوطه شده و سپس فرم اطلاعات را تکمیل و ارسال نمایید . پس از آن برای شما ایمیل ارسال خواهد شد که لیست قیمت به همراه اطلاعات تکمیلی را میتوانید از انجا مشاهده نمایید.  همچنین این فرم از بخش نوار مشکی رنگ  در ابتدای صفحات نیز قابل دسترس می باشد.

 • 07. " فرم گزارش نواقص " از چه طریق قابل دستیابی است؟

  در نوار آبی رنگ ابتدای صفحات (هدر) موس ود را روی ابزار ها نگه دارید تا پنجره آن برای شما باز شود سپس از ستون اخر با کلیک بر روی ( فرم گزارش نواقص ) وارد صفحه مربوطه شده و سپس فرم اطلاعات را تکمیل و ارسال نمایید تا پس از برسی و تصمیم گیری توسط کارشناسان نسبت به رفع مشکل اقدام شود.  

 • 07. برای آشنایی با چگونگی استفاده از بخش های مختلف سایت به کدام بخش مراجعه کنم؟

  جهت آشنایی و آموزش با بخشهای مختلف سایت به 3طریق میتوانید عمل کنید:

  1- با رجوع به بخش راهنما و انتخاب بخش مورد نظر و یا با سرچ واژه مورد نظر در آن بخش میتوانید اطلاعات مورد نظر را دریافت کنید.

  2-در هر قسمت از سایت که باشید ربات پشتیبان که در قسمت پایین صفحه سمت راست قرار دارد میتواند هرگونه سوالات در بخش سایت را پاسخ و راهنمایی کد.

  3- در کنار  شاخصها و واژگان کلیدی یک علامت سوال تعبیه شده و وقتی نشانگر موس را روی آن قرار دهید توضیح مختصری را به شما می دهد و اگر بر روی آن کلیلک نمایید پنجره راهنما در سمت چپ برای شما باز می شود.

 • 08. " فرم رفع مسدودیت تلگرام " به چه طریق قابل دستیابی است؟

  در نوار آبی رنگ ابتدای صفحات (هدر) موس ود را روی ابزار ها نگه دارید تا پنجره آن برای شما باز شود سپس از ستون اخر با کلیک بر روی ( فرم رفع محدودیت تلگرام) وارد صفحه مربوطه شده و سپس فرم اطلاعات را تکمیل نمایید تا پس از بررسی توسط کارشناسان اعمال تصمیم شود. همچنین این فرم از بخش انتهایی راهنما نیز قابل دسترس می باشد.

 • 09. " فرم فرصت های شغلی " از چه طریقی قابل دستیابی است؟

  در قسمت نوار آبی رنگ ابتدای صفحات(هدر) موس خود را روی ابزار ها نگه دارید و از ستون اخر میتوانید روی (فرم فرصت های شغلی ) کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیلی نمایید. همچنین در بخش انتهایی راهنما نیز میتوانید به این فرم دسترسی داشته باشید

 • 10. " فرم استخدام تحلیل گر " از چه طریق قابل دسترسی است؟

  در نوار آبی رنگ ابتدای صفحات (هدر) موس ود را روی ابزار ها نگه دارید تا پنجره آن برای شما باز شود سپس از ستون اخر با کلیک بر روی (  فرم استخدام تحلیلگر) وارد صفحه مربوطه شده و سپس فرم اطلاعات را تکمیل نمایید تا پس از بررسی توسط کارشناسان و در صورت نیاز با شما تماس گرفته شود. همچنین این فرم از بخش انتهایی راهنما نیز قابل دسترس می باشد.

 • 11. چطور می توانم به " فرم استخدام مترجم " دست پیدا کنم؟

  در نوار آبی رنگ ابتدای صفحات (هدر) موس ود را روی ابزار ها نگه دارید تا پنجره آن برای شما باز شود سپس از ستون اخر با کلیک بر روی ( فرم استخدام مترجم) وارد صفحه مربوطه شده و سپس فرم اطلاعات را تکمیل نمایید تا پس از بررسی توسط کارشناسان و در صورت نیاز با شما تماس گرفته شود. همچنین این فرم از بخش انتهایی راهنما نیز قابل دسترس می باشد.

 • 12. چطور می توانم به " فرم ارسال فایل " دست پیدا کنم ؟

  در نوار آبی رنگ ابتدای صفحات (هدر) موس ود را روی ابزار ها نگه دارید تا پنجره آن برای شما باز شود سپس از ستون اخر با کلیک بر روی (فرم ارسال فایل) وارد صفحه مربوطه شده و سپس فرم اطلاعات را تکمیل و ارسال نمایید . همچنین این فرم از بخش انتهایی راهنما نیز قابل دسترس می باشد.

 • 13. " فرم ثبت فیش واریزی" از چه طریقی قابل دسترس است؟

  در نوار آبی رنگ ابتدای صفحات (هدر) موس ود را روی ابزار ها نگه دارید تا پنجره آن برای شما باز شود سپس از ستون اخر با کلیک بر روی ( فرم ثبت فیش واریزی) وارد صفحه مربوطه شده و سپس فرم اطلاعات را تکمیل و ارسال نمایید . همچنین این فرم از بخش انتهایی راهنما نیز قابل دسترس می باشد.

 • 14. چطور می توانم به " فرم تماس با ما " دست پیدا کنم؟

  در نوار آبی رنگ ابتدای صفحات (هدر) موس ود را روی ابزار ها نگه دارید تا پنجره آن برای شما باز شود سپس از ستون اخر با کلیک بر روی ( فرم تماس با ما ) وارد صفحه مربوطه شده و سپس فرم اطلاعات را تکمیل نمایید تا  توسط کارشناسان بررسی و جوابیه به شما ابلاغ گردد. همچنین این فرم از بخش انتهایی راهنما نیز قابل دسترس می باشد.

 • چگونه می توانم به راهنمای سایت دست پیدا کنم؟
  راهنمای سایت یکی از مهم ترین بخش ها و قلب تپنده وب سایت است که پاسخ قریب به اتفاق پرسش های شما را در خود جای داده است و به عنوان یک ابزار موثر و کارا، همواره در کنار شما حضور دارد. راهنما شاید جزو معدود مواردی باشد که از تمام نقاط، صفحات و بخش های سایت، در دسترس قرار دارد و کاربران محترم می توانند به ساده ترین و سریع ترین شکل به آن دست پیدا کنند. دستیابی به راهنما از 2 نقطه در کل صفحات میسر می باشد:

  1. از منوی فوقانی سایت

  2. از نوار ابزار جانبی سایت