دسته ها

A 03. ابزارهای کاربری

 • 01. از چه طریقی می توانم به بخش راهنما دسترسی پیدا کنم؟
  راهنمای سایت یکی از مهم ترین بخش ها و قلب تپنده وب سایت است که پاسخ قریب به اتفاق پرسش های شما را در خود جای داده است و به عنوان یک ابزار موثر و کارا، همواره در کنار شما حضور دارد. راهنما شاید جزو معدود مواردی باشد که از تمام نقاط، صفحات و بخش های سایت، در دسترس قرار دارد و کاربران محترم می توانند به ساده ترین و سریع ترین شکل به آن دست پیدا کنند. برای دستیابی و رجوع کلی به بخش راهنما و آمورش سایت به شیوه زیر می توانید عمل کنید:
  در ویو دسکتاپ
   در ویو موبایل 
 • 02. راهنمای جداول چه هستند و چطور قابل دست یابی می باشند؟

  در سر ستون بسیاری از جداول ارایه شده در سایت، در کنار نام یا عنوان جدول، علامت سئوال نارنجی رنگی قرار گرفته است که با قرار دادن موس یا نشانگر روی آن، پنجره ای حاوی اطلاعات و توضیحات مرتبط گشوده می شود و به آن راهنمای جداول اطلاق می گردد.

  در ویدیوی آموزشی زیر این نوع راهنماها و نحوه دسترسی به آنها تشریح گردیده است.

 • 03. چطور می توانم به راهنمای اختصاصی هر یک از صفحات سایت دسترسی داشته باشم؟

  در شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز؛ در هر یک از صفحات و بخش های سایت که قرار داشته باشید راهنمای اختصاصی برای آن صفحه یا بخش تدارک دیده شده است که مختص شرح اصطلاحات و مفاهیم صفحه است و یا به تشریح چگونگی کارکرد آن بخش و کاربردهای آن اختصاص یافته است. برای دستیابی به این راهنماهای اختصاصی روش های مختلفی طراحی شده که عبارتند از :

  A. در ویو دسکتاپ : زمانی که در حال کار با وب سایت از کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ خود می باشید کافی است تا به نوار ابزار تعبیه شده در سمت چپ صفحه مراجعه کرده و بر روی آیکن علامت سئوال کلیک کنید تا پنل راهنما گشوده شود. همچنین در بسیاری از صفحات سایت، علامت سئوالی در کنار عنوان صفحه درج گردیده است که با فشردن این آیکن نیز، پنل راهنما برای شما گشوده خواهد شد.

  در ویدیوی آموزشی زیر این روش ها و چگونگی دستیابی به راهنمای اختصاصی صفحات در ویو دسکتاپ تشریح گردیده است.

  B. در ویوی موبایل نیز این راهنماها از طریق کلیک بر روی آیکن علامت سئوال مندرج در کنار عنوان صفحه قابل وصول می باشند. در تصویر زیر محل قرارگیری این آیکن ها نمایش داده شده است:

 • 04. در سایت با خطایی مواجه شده ام چطور می توانم آن را گزارش کنم؟

  شما می توانید هر نوع خطا، کاستی یا اشتباه که در حین کار با سایت، با آنها مواجه می شوید اعم از لینک خراب، مشکل در لوود یا نمایش صفحات، خطا در داده های سایت و ....... را از طریق فرم گزارش خطا به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت و با کمال دقت نسبت به بررسی و رفع آنها اقدامات مقنضی صورت پذیرفته و نتیجه آن خدمت حضرتعالی نیز اعلام گردد. برای دستیابی به این فرم به سه شیوه می توانید اقدام نمایید :

  روش اول :

  از طریق مراجعه مستقیم به صفحه گزارش خطا و تکمیل فرم موجود در آن صفحه.

  روش دوم :

  تکمیل فرم گزارش خطا در ویو دسکتاپ /  این فرم از طریق لینک های تعبیه شده در منوی فوقانی سایت و یا از طریق لینک موجود در نوار ابزار سمت چپ سایت قابل دسترس می باشد. در تصویر زیر این دو لینک نمایش داده شده اند :

  روش سوم :

  تکمیل فرم گزارش خطا در ویو موبایل / لینک این فرم در موبایل در منوی فوقانی سایت موجود است و در تصویر زیر نیز قابل ملاحظه می باشد.

 • 05. چگونه می توانم به صفحه تماس با ما مراجعه نمایم؟

  صفحه تماس با ما از 3 طریق قابل دستیابی است :

  روش اول : 

   از طریق لینک مستقیم صفحه تماس با ما 

  روش دوم :

  در ویو دسکتاپ از طریق لینک موجود در منوی فوقانی و یا از طریق منوی عمودی سایت منطبق با تصویر زیر 

  روش سوم :

  در ویو موبایل از طریق لینک موجود در منوی فوقانی سایت مطابق تصویر زیر 

 • 06. فرم های کاربردی چیست و شامل چه مواردی می شوند؟

  فرم های کربری به آن دسته از فرم هایی می گویند که به نوعی و نسبت به نیاز های تعریف شده ، با آن میتوانید در کمترین زمان ممکن بصورت کتبی با ما در ارتباط باشید و دخواست ها ، انتقادات، پیشنهادات خود را اعلام فرمایید تا بلااصله درخواست شما توسط کارشناسان واحد پشتیبانی بررسی و نتیجه آن اعلام گردد.

 • 07. چطور می توانم به نسخه های سایت برای دیگر زبان ها دست پیدا کنم؟

  ابتدا به سایت وارد می شوید در قسمت بالای نوار مشکی رنگی را شاهده میکنید در  سمت چپ ا منوی (نسخه ها) را مشاهده میکنید با کلیک بر روی آن میتوانید کشور مورد نظر انتخاب و سپس به زبان مربوطه میتوانید اطلاعات را مشاهده کنید. و یا از طریق پنجره ای که در سمت چپ سایت قرار دارد گزینه اخر را انتخاب و به کلیه زبانها دسترسی پیدا کنید.

 • 08. از چه طریقی می توانم به قوانین سایت دست پیدا کنم؟

  پس از ورود به سایت در سمت چپ نوار مشکی رنگی که در بالای سایت قرار دارد به کلیک بر روی (قوانین) میتوانید وارد صفحه مربطه شوید و با کلیه توابع و قوانینی که در زمینه نوع فعالیت و سازمان های نظارتی و باید ها و نبایدها آشنا گردید.

 • 09. نقشه سایت چیست؟ و از چه طریق قابل دسترس می باشد؟

  نقشه سایت که در قسمت سمت چپ نوار مشکی رنگ بالای سایت قرار دارد نمای کلی از سایت را نشان میدهد که اکثر بخشها را همچون نمودار و داده ها، لینکهای پر کاربرد، تمامی بازارها و قیمتها را به شما نشان میدهد که شما میتوانید با کلیک بر روی هر کدام به بخش مربوطه وارد شوید و از اطلاعات آن بخش استفاده کنید.