دسته ها

A 20. جستجوگرها

 • 01. مرجع فهرست سکه فروشان مجاز چه نهادی است ؟ و در چه بازه های زمانی بروزرسانی می شود؟
  اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه. اتحادیه به عنوان متولی بازار سکه، پس از غربال و سنجش اعتبار واحدهای صنفی، تعدادی از واحدها را به عنوان واحدهای صاحب اعتبار و دارای مجوز رسمی از طریق وب سایت خود (وب سایت حاضر) در صفحه فهرست سکه فروشان مجاز اعلام همگانی کرده است. مجددا از همین طریق اعلام می گردد که هموطنان بویژه ساکنین محترم شهر تهران در هنگام خرید، به طور دقیق به جواز کسب واحد صنفی و مجوز پلمپ سکه دقت نمایند چرا که سکه هایی که از واحد های مجاز تهیه شده باشد دارای هولوگرام اختصاصی و در صورت بروز تخلف قابل ردیابی است اما سکه هایی که توسط واحدهای فاقد پروانه کسب ارائه می شود از این خصیصه برخوردار نیستند. شایان ذکر است که این فهرست به صورت فصلی بروزرسانی می شود و موارد حذف یا اضافه شده در آن لحاظ خواهند شد.
 • 02. اگر مشخصات یک واحد سکه فروش دارای پروانه کسب، در فهرست واحدهای مجاز نبود مسئول واحد صنفی چگونه این امر را می تواند به وب سایت اطلاع دهد؟
  از طریق فرم تماس با ما. لطفا در پیام ارسالی خود قید بفرمایید که :

  1. مشخصات شما به اشتباه درج گردیده یا به طور کل در وب سایت قید نشده است.

  2. در صورت عدم قید شدن مشخصات، موارد لازم شامل نام و نام خانوادگی، نشانی واحد صنفی، عنوان تابلو، شماره تلفن و کد واحد را برای ما ارسال نمایید و به انضمام این موارد شماره همراه مسئول واحد صنفی نیز قید گردد.

  3. در صورت درج مشخصات اشتباه، لطفا موارد خطا را اعلام و صورت اصلاح شده آن را هم با فاصله در کنارش درج نمایید نظیر اطلاعات خطا / اطلاعات صحیح (اصلاح شده) ، علاوه بر این موارد شماره همراه مسئول واحد صنفی نیز قید گردد.

 • 03. فهرست کارگزاری های رسمی و مجاز را از چه طریق می توانم مشاهده کنم؟

  از طریق لینک کارگذاری های مجاز میتوانید وارد صفحه مربوط به آن شوید

 • 05. مرجع فهرست صرافی های مجاز چیست؟ و در چه بازه های زمانی بروزرسانی می شود؟
  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران. به تناسب و مقارن با آپدیت شدن فهرست صرافی های مجاز توسط بانک مرکزی، فهرست صرافی ها در وب سایت نیز آپدیت خواهد شد.