دسته ها

A 12. صرافی ها

 • 01. بخش صرافی ها چیست و از چه طریق قابل دستیابی است؟

  بخش صرافی ها در وب سایت شامل لیست کلیه صرافی های مجاز در سطح تهران می باشد که هر کدام دارای پنل اعلام قیمت نیز می باشند و در صورتی که هر صرافی اقدام به اعلام قیمت نماید لیست قیمت آن صرافی در پنل مربوط به خود نشان داده میشود. همچنین از قسمت جستجوگر ها به لیست کلیه صرافی ها به همراه نشانی و تلفن دسترسی پیدا کنید.

 • 02. در بخش صرافی ها چه محتوایی ارایه می گردد؟

  در بخش صرافی ها لیست کلیه صرافی های تهران به همراه نشانی ، تلفن، ایمیل،نشانی اینترنتی قرار داده شده و همچنین در صورت اعلام نرخ توسط صرافی ، همان قیمتها نیز در بخش مربوط به خود نیز نمایش داده می شود.

 • 03. آیا هر صرافی دارای صفحه اختصاصی می باشد؟ این بخش از چه طریق قابل دسترسی است؟

  بله. با کلیک بروی هر صرافی به صفحه اختصاصی آن وارد می شوید و از پنجره صرافی ها قابل دسترسی می باشند.

 • 04. آیا امکان دسترسی به آرشیو قیمت های هر صرافی نیز وجود دارد؟

  بله . در سمت چپ صفحه اختصاصی هر صرافی پنجره آرشیو قیمت قرار داده شده و با مشاهده شاخص مورد نظر میتوانید به آرشیو آن شاخص که مربوط به همان صزافی است، دسترسی پیدا کنید.

 • 05. مشخصات هر یک از صرافی ها را از چه طریق می توانم بدست بیاورم؟

  با کلیک بر روی هر صرافی و ورود به صفحه اختصاصی صرافی کلیه مشخصات صرافی اغم از نشانی ، تلفن، ایمیل، سایت و .... نشان داده شده است.

 • 06. چطور می توانم به لیست صرافی های مجاز دست پیدا کنم؟

  در تاپ منو ابتدای سایت بخش صرافی قرار داده شده که با کلیک روی آن به لیست طرافی ها دسترسی پیدا می کنید . هچنین از نوار مشکی رنگ بالای سایت وارد بخش جستجو گر شده و با انتخاب بخش صرافی ها نیز میتوانید به همان اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

 • 07. آیا نرخ های خرید هم در بخش صرافی ها اعلام می شود؟

  بله در صفحه اختصای هر صرافی در صورتی که اعلام نرخ کرده باشد هم قیمت خرید و هم قیمت فروش قرار داده شده است.

 • 08. آیا صرافی هایی که نرخ هایشان در سایت اعلام می شوند دارای مجوز رسمی هستند؟

  بله. کلیه صرافی های موجود در سایت دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی می باشند ولی ممکن است بر اثر اعمال خطایی ، مجوز باطل گردیده باشد که حتی الامکان تلاش ما اینست که این اطلاعات بروز بوده و این گونه تغررات را بتوانیم پوشش دهیم.

 • 09. علت تفاوت نرخ های اعلامی توسط یک صرافی با نرخ های نمایش داده شده در سایت چیست؟

  هر صرافی دارای تابلو اعلام نرخ می باشد و باید نرخ تعیین شده را نمایش دهند اما با توجه به میزان نوسانات ارزی و یا شرایط خاص هر صرافی ممکن است قیمت اعلام شده را با کمی کاهش یا افزایش نمایش دهد.

 • 10. در صورتی که اشتباهی در نرخ های اعلامی یک صرافی مشاهده گردید این مورد از چه طریق باید گزارش داده شود؟

  در صورتیکه متوجه اشتباهی در نرخ اعلامی صرافی شدید میتوانید موضوع مورد نظر را از طریق ارسال فرم گزارش خطا به ما اعلام نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند.

 • 11. صرافی هایی که مایل به اصافه شدن به این بخش می باشند درخواست خود را از چه طریق باید مطرح نمایند؟

  هر صرافی که دارای مجوز از بانک مرکزی بوده و در لیست سایت قرار ندارد میتواند از طریق فرم تماس با ما اطلاعات کامل خود به همراه شماره مجوز برای ما ارسال نموده تا کارشناسان ما گس از استعلانات لازم آن را در سایت قرار دهند