دسته ها

 • 01. کالایاب چیست؟

  این بخش یکی از قسمتهای کاربردی عملیاتی در سایت میباشد که علاوه بر مشاهده بیش از 500هزار کالا و لیست قیمت آنها، میزان نواسانات و تغییر قیمتی آنها را نیز ممیتوانید مشاهده نمایید و پس از بررسی اطلاعات در مورد هر کالا میتوانید با کلیک روی کالا اقدام به خرید آن نمایید و کالای مورد نظر حداکثر تا 3 روز بعد درب منزل یا محل کار شما تحویل داده میشود.

 • 02. چطور می توانم کالای مورد نظر خود را جستجو نمایم؟

  زمانی که به بخش کالا یاب ورود می کنید در بالای صفحه نوار جستجو قرار داده شده که با نوشتن کالای مورد نظر در نوار جستجو کلیه کالاهای مرتبط با آن کالا برای شما نشان داده می شود.

 • 03. نحوه ثبت سفارش کالاها چگونه است؟

  پس از بررسی  قیمت کالای مورد نظر روی آن کالا کلیک کرده و پنجره سفارشات برای شما ظاهر می شود که میتوانید میزان تخفیفات، رنگ، تعداد خرید خود را مشخص نمایید و پس از ثبت نام می توانید به درگاه پرداخت وصل شده و مراحل خرید را انجام دهید.

 • 04. شیوه های پرداخت سفارشات چیست؟

  شیوه پرداخت الزاما باید قبل از ارسال کالا صورت گیرد و گس از ثبت آدرس و مشخص کردن نوع ارسال و زمان تحویل ، چند درگاه پرداخت برای شما نشان داده می شود که بسته به نو حساب بانکی و یا سهولت در پرداخت میتوانید یکی را انتخاب و عملیات گرداخت را از طریق شماره کارت بانکی و رمز اینترنتی انجام دهید.

 • 05. رویه ارسال سفارشات به چه شکل است؟

  ارسال کالای خریداری شده بستگی به شهر خریدار دارد ، در صورتیکه هر شهر بغیر از تهران باشد کالا بوسیله پست ارسال خواهد شد و در شهر تهران علاوه بر پست ارسال بوسیله موتور و یا خودرو نیز میسر می باشد و انتخاب هرکدام بر عهده خریدار می باشد.

 • 07. رویه های بازگرداندن کالا ها چگونه است؟

  در صورتی که کالای خریداری شده مغایر با جنس انتخابی باشد و یا کالا دارای زدگی و خرابی باشد تا 7روز گس از خرید با اعلام تعویض کالا، همکاران ما در بخش ارسال و دریافت به شما مراجعه نموده و نسبت به عودت و یا تعویض اقدام خواهند کرد.

 • 08. چطور می توانم نوسان نرخ های یک کالا را ملاحظه کنم؟

  با کلیک بروی هر کالا در انتهای صفحه آن کالا نمودار نوسان آن کالا در بازه زمانی مشخص نشان داده می شود همچنین میتوانید این نوسان را با کالای مشابه دیگر قیاس کنید.

 • 09. چطور می توانم به آرشیو قیمت های یک کالا دست پیدا کنم؟

  هنگامی که روی هر یک از کالاها کلیک کرده و وارد صفحه مربوطه میشوید ، به انتهای صفحه رجوع می نمایید  در نوار آبی رنگ انتهایی صفحه(لیست قیمت) را ملاحظه می نمایید که با کلیک روی آن میتوانید آرشیو قیمتی آن کالا را مشاهده نمایید.

 • 10. چطور می توانم به بخش کالایاب دسترسی داشته باشم؟

  در نوار منو سایت و اخرین منو بخش کالایاب قرار دارد و با کلیک روی آن میتوانید به آن وارد شوید و یا با تایپ نشانی اینترنتی http://www.tgju.shop در مرورگر خود میتوانید به کالایاب وارد شوید.

 • 11. آیا نمودار نیز برای نوسانات قیمت های کالاها ارایه می شود؟

  بله . با روجوع به انتهای صفحه هر کالا میتوانید 4نمودار ریال،دلار،یورو،درهم قرار داده شده که میتوانید از اطلاعات آن استفاده نمایید.

 • 13. پاسخ سئوالات خود در زمینه سفارشات و موارد مرتبط را چطور می توانم بدست بیاورم؟

  اگر در هر بخش از کالایاب سوالی پیش آمد و یا به مشکلی برخوردید در ابتدا میتوانید از رباط پشتیبان سایت کمک گرفته و مشکل خود را حل نمایید همچنین در انتهای صفحه هر کالا در قسمت گزارش خطا و یا تماس با ما میتوانید سوال و یا مشکل خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما   پاسخگو سوالات و اشکالات شما خواهند بود .