دسته ها

A 17. آرشیو ها

 • 01. چطور در صفحه نخست می توانم به آرشیو قیمت ها دست پیدا کنم؟

  زمانی که به پروفایل هر شاخص ورود می کنید پنجره سوم مربوط به بخش آرشیو قیمت می باشد که میتوانید لیست قیمت کلیه شاخص ها را در بازه زمانی چند ساله و بصورت روزانه مشاهده نمایید.

 • 02. بخش آرشیو قیمت ها از چه آدرسی قابل دسترسی است؟

  بخش آرشیو هر شاخص در پروفایل مربوطه به همان شاخص نشان داده می شود. هنگامی که به پروفایل هر شاخص وارد می شود با کلیک بر روی آرشیو میتوانید به اطلاعات مربوطه دسترسی پیدا کنید.

 • 04. در بخش آرشیو قیمت ها چه اطلاعات و داده هایی ارایه می گردد؟

  در گروفایل هر یک از شاخص ها که ئارد شوید ، منو آرشیو قیمت را مشاهده می کنید که با ورود به آن لیست قیمت هر شاخص با نشان دادن تاریخ شمسی و میلادی و قیمت آغازین شاخص و قیمت انتهایی و همچنین بالاترین و پایین ترین قیمت را برای شما نشان خواهد داد . همچنین در پایین صفحه نمودار جامع تحولات سالانه هر شاخص نشان داده شده است.

 • 05. در ابزارک آرشیو قیمت ها، چطور باید بازه زمانی و نوع شاخص را تعیین کنم؟

  در سمت راست آرشیو قیمتها دو گنجره خالی برای نشخص کردن تاریخ ابتدا ئ انتها تعبیه گردیده است و با وارد کردن تاریخ های مد نظر بازخ مورد نظر برای شما نشادن داده می شود. همچنین از منوی صفحات مرتبط در بالای صفحه میتوانید شاخص را تغییر دهید.

 • 06. در بخش آرشیو ، چطور می توان شاخص را تغییر داد؟

  هنگامی که در بخش آرشیو قیمت یک شاخص هستید الباقی شاخص ها بصورت نواری در بالا به اسم صفحات مرتبط برای شما نشان داده می شود و با کلیک بر روی هر شاخص به بخش ارشیو آن شاخص ورود خواهید کرد.

 • 07. در بخش آرشیو چگونه می توان بازه زمانی را تعیین نمود؟

    هنگام ورود به پروفایل هر شاخص و پس از ورود به بخش آرشیو قیمت در ابتدای منو دو مستطیل شاهده می کنید که در اولی تاریخ شروع و در مستطیل دوم تاریخ انتها را وارد میکنید ، پس از آن لیست قیمت در بازه زممانی مشخص شده برای شما نشان داده می شود.

 • 08. ابزار آرشیو شاخص تمایلات بازار جهانی چیست؟
  شاخص تمایلات بازار جهانی برای نمایش حجم و تعداد معاملات ثبت شده بازارها در بازه های زمانی گذشته ایجاد گردیده است و بیانگر نسبت و میزان نوسانات پردامنه و کم دامنه برای نمادهای معاملاتی گوناگون می باشد.