دسته ها

A 09. سامانه گفت و گو کاربران

 • 01. سامانه گفت و گو چیست؟
  سامانه گفت و گو به منظور فراهم ساختن بستری برای گفت و گو و هم اندیشی بین کاربران سایت پیرامون موضوعات مهم اقتصادی، سرمایه گذاری، پیش بینی بازارها، ارائه نقطه نظرات تحلیلی و به اشتراک گذاری تجارب و دانش کاربران تهیه و تدارک دیده شده است. در فرآیند ایجاد این ابزار تلاش بر آن بوده است که سادگی، سهولت، سرعت و دسترسی هر چه گسترده تر کاربران محترم مد نظر قرار داده شود.
 • 02. نحوه عملکرد سامانه گفت و گو چگونه است؟
  سامانه گفت و گو از 2 بخش تشکیل شده است نخست بخش پنل گفت و گو که روی سایت استقرار یافته است و کاربران از طریق آن قادر به شرکت در گفت و گوها هستند. بخش دوم هم گروه تلگرام است که در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در دسترس می باشد. این دو بخش به یکدیگر متصل و یکپارچه می باشند به این معنا که کاربران از هر دو سمت قادر به شرکت در گفت و گو ها و خواندن و ارسال پیام می باشند و هیچ تفاوتی بین این آنها وجود ندارد.
 • 03. چگونه می توانم برای عضویت در این سامانه اقدام کنم؟
  برای عضویت در این سامانه باید در ابتدا دارای اکانت تلگرام بوده و این برنامه را بر روی گوشی تلفن یا رایانه خود نصب کرده باشید و سپس از طریق حساب کاربری خود در تلگرام به نشانی گروه مراجعه و به راحتی عضو گروه شوید. گفتنی است که اگر صرفا قصد مطالعه نظرات و دیدگاه سایر کاربران را دارید مطالعه گفت و گوها چنین الزامی ندارد و کلیه کاربران محترم می توانند از طریق پنل گفت و گوی وب سایت، بدون نیاز به عضویت اقدام به مطالعه نظرات و مباحث مطروحه نمایند.

 • 04. قوانین و مقررات فعالیت در گروه چیست؟
  از کلیه دوستان، صاحب نظران و اعضای محترم گروه خواهشمندیم در هنگام ارسال مطالب، نظرات و دیدگاه ها به موارد زیر توجه فرمایند :
  1) حفظ شان و احترام مجموعه و کلیه اعضا و کاربران الزامی می باشد.
  ۲) ارسال مطالب و ایجاد مباحث در چارچوب موضوعی سایت یعنی بازارهای طلا، سکه، ارز و در نگاهی فراتر بازارهای معاملاتی، بورس و فرصت های سرمایه گذاری مجاز می باشد.
  3) نظرات تحلیلی و اقتصادی حتی الامکان توسط کارشناسان و در کلیه موارد باید بدون تعصب معاملاتی و فارغ از قصد جهت دهی به بازارها و معامله گران ارائه شود.
  4) مطالب مطروحه می باید بر پایه مستندات و دلایل عینی و علمی بوده و طرح مدعیات بدون ارائه دلایل منطقی و متعارف مجاز نمی باشد.
  5) طرح هر گونه بحث غیر اقتصادی، سیاسی، جناحی و موضوعاتی که له و علیه شخص یا گروهی تلقی شود غیر مجاز است.
  6) هر گونه معامله یا توافق یا فعالیتی که شامل تعاریف خرید و فروش و یا معامله طلا و ارز و سایر کالاها شود اکیدا ممنوع می باشد.
  7) درج تبلیغ یا لینک کانال یا گروه های تلگرامی اکیدا ممنوع می باشد همچنین فوروارد کردن پیام از سایر منابع که شامل @ باشد نیز امکان پذیر نیست.
  8) ارسال استیکر، پیام های ویدیویی، پیام های صوتی، فایل های گیف، تصاویر و هر نوع فایل ممنوع می باشد.
  9) چت کردن به زبان انگلیسی خلاف قوانین گروه محسوب می شود.
 • 05. در وب سایت، پنل چت از کدام نقاط در دسترس است؟
  در ویوو دسکتاپ (نمایشگر رایانه های عمومی): از طریق آیکن گفت و گو که در سمت چپ تمام صفحات وب سایت موجود است و با فشردن آن پنل گفت و گو گشوده خواهد شد.

  در ویوو موبایلی: از طریق دکمه نارنجی رنگی که در بالای صفحه موجود است.

 • 06. برای برخورداری از یک گروه کارآمد، موثر و پویا، چه توصیه هایی به اعضا دارید؟
  1. از ارسال پیام های کوتاه که متشکل از دو یا سه کلمه می باشند و موارد مشابه خودداری بفرمایند.
  2. از انجام گفت و گوهای شخصی و فردی که برای سایر اعضای گروه فاقد کاربرد و جذابیت است بپرهیزند.
  3. از طرح پرسش های تکراری خودداری بفرمایند.
  4. پیش از طرح سئوال، موضوع مدنظرتان را با استفاده از امکان سرچ در گفت و گوها و مطالب پیشین گروه جستجو نمایند.
  5. برای آگاهی از آخرین قیمت های طلا، سکه، ارز و ..... و همچنین اخبار و گزارشات از ربات تلگرام و کانال تلگرام همین گروه استفاده بفرمایند.
 • 07. انتقادات، پیشنهادات، اعتراض ها و مسایل اعضای گروه از چه طریقی قابل طرح و پیگیری است؟
  کلیه سئوالات یا درخواست های اعضا از طریق ربات پشتیبانی به شکل خودکار پاسخ گفته خواهد شد اما در صورت عدم کفایت این مهم یا در صورت نیاز مبرم به گفت و گوی آنلاین با بخش پشتیبانی، کاربران عزیز و اعضای محترم گروه می توانند از طریق ربات پشتیبانی آنلاین با یکی از اپراتورها مبادرت به گفت و گو نمایند
 • 08. در چه شرایطی ممکن است عضوی از گروه اخراج گردد؟

  این مهم در دو حالت ممکن است رخ دهد:

  1. از قوانین تخطی نمایند و با 5 اخطار از سمت ربات های کنترل کننده و ربات های ناظر گروه مواجه شوند که در این حالت و پس از پنجمین اخطار، عضو خاطی به شکل خودکار اخراج خواهد شد.

  2. تخلف محرز یا اقدامی منافی با قوانین و مقررات رسمی کشور و یا در تعارض با قوانین و شرایط استفاده از گروه صورت بپذیرد به گونه ای که نسبت به این اقدام، امکان هیچ گونه تساهل و مدارایی میسر نباشد که در این حالت، مدیران گروه مستقیما نسبت به اخراج فرد خاطی اقدام می نمایند.

 • 09. در صورت محدود یا مسدود شدن فردی از گروه، چطور باید نسبت به رفع آن اقدام کرد؟

   در صورتیکه به هر دلیل از گروه اخراج شده اید یا با محدودیت در ارسال پیام مواجه شده اید و قصد طرح درخواست تجدید نظر در این مورد را دارید لطفا نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام بفرمایید :

  رفع مسدودیت تلگرام

   نکته 1 : لطفا فرم را با اطلاعات صحیح و شرح مقتضی تکمیل بفرمایید

  نکته 2 : از هیچ روش و شیوه دیگری بویژه مراجعه مستقیم به ادمین ها و .... جهت پیگیری درخواست خود اقدام نفرمایید.

  نکته 3 : تنها در صورتی که با درخواست شما موافقت صورت بگیرد مراتب به اطلاع شما رسانده خواهد شد لذاعدم دریافت پیام را به معنای عدم موافقت با درخواست حضرتعالی تلقی نمایید.

  نکته 4 : پیگیری چند باره یک درخواست فاقد هر گونه اثری بوده و درخواست های ثانوی، بدون بررسی رد خواهند شد.