دسته ها

A 23. ابزار وبمستر/ بازنشر

 • 01. چگونه می توانم نرخ ارزها را در وب سایت خود نمایش دهم؟
  با استفاده از ابزار نمایش قیمت ها کد مربوطه را به سادگی تولید کرده و آن را  در محل مورد نظر از وب سایت خود قرار دهید تا نرخ های مورد نظر در سایت شما نیز همزمان با سایت مادر نمایش داده شود. گفتنی است که این ابزار برای همیشه رایگان خواهد بود. 
 • 02. وب سرویس سنا چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
  سامانه سنا با هدف گردآوری سیستماتیک داده های معاملاتی بازار ارز و نقل و انتقالات ارزی در سطح صرافی های سراسر کشور طراحی و راه اندازی شده است و کلیه صرافی های دارای مجوز از بانک مرکزی، اطلاعات معاملاتی خود اعم از فروش و خرید را در این سامانه به ثبت می رسانند که از میانگین این معاملات و نرخ های ثبت شده، رقم میانگینی محاسبه و اعلام می گردد که به آن نرخ سنا اطلاق می شود به عبارت دیگر این نرخ ها میانگین یا متوسط نرخ خرید و فروش ارز، بر مبنای معاملات ثبت شده در سامانه سنا توسط صرافی های مجاز کل کشور است.

  این نرخ ها در واقع نوعا بیانگر نرخ ارز ها در معاملات بازار آزاد می باشند چرا که شامل قریب به اتفاق مبادلات ارزی هموطنان می باشد. در همین راستا و با توجه به اهمیت نرخ ارز برای اقتصاد کشور، در کلیه سطوح و با عنایت به اینکه فعالان اقتصادی و تجاری کشور به طور مرتب در حال رصد و کسب اطلاع از نرخ لحظه ای ارز ها می باشند مدیران وب سایت ها، سامانه های آنلاین و پایگاه های خبری، به طور مستمر اقدام به پوشش و اعلام نرخ ارزها در رسانه های ذیل مدیریت خود می نمایند که این فرآیند بعضا به دلیل نبود بسترها، ابزارها و امکانات مقتضی با چالش و یا نقصان هایی همراه می گردد ابزارهای سه گانه عرضه شده در صفحه سنا، تلاشی جهت ایجاد این بستر پایدار و امن و رفع نقصان های مذکور است. از طریق این 3 روش پیشنهادی امکان دستیابی به نرخ های سامانه سنا به طور زنده برای کلیه فریم ورک ها، زبان های برنامه نویسی، سی ام اس ها و .... با هر سطح تخصص و مهارتی فراهم می گردد. در پایان شایان ذکر است که وب سرویس های سامانه سنا به طور رایگان در اختیار عموم همکاران و کاربران قرار داده می شود و تا انتها نیز به همین منوال و سیاق، ارائه خواهد گردید و استفاده از آنها واجد هیچ گونه هزینه ای نخواهد بود.

 • 03. خبرنامه های ارسالی شامل چه مطالبی می باشند؟
  خبرنامه ها شامل تیتر و خلاصه اخبار تخصصی بازار طلا، سکه و ارز در طول یک روز کاری می باشند که در قالب یک ایمیل برای مخاطبان ارسال می گردد، به انضمام هر خبر و خلاصه اش، لینک مشاهده اصل خبر در وب سایت هم وجود دارد که مخاطبان در صورت تمایل برای مشاهده و مطالعه متن کامل خبر از آن استفاده خواهند کرد.

 • 04. چگونه می توان در لیست دریافت خبرنامه ثبت نام کرد؟
  جهت ثبت نام خبرنامه، یا به بخش زیرین صفحه نخست سایت مراجعه نمایید یا به صفحه خود خبرنامه رجوع کنید و با وارد ساختن ایمیل خود، اقدام به ثبت نام بفرمایید.
 • 05. خبرنامه ها در چه فواصل زمانی ارسال می شوند؟
  ارسال خبرنامه ها به شکل روزانه می باشد. در واقع ثبت نام کنندگان در هر روز یک ایمیل خبرنامه مشتمل بر خلاصه کلیه خبرهای تخصصی دریافت می نمایند.
 • 06. در صورت تمایل به انصراف از دریافت خبرنامه چه باید کرد؟
  در صورت تمایل به انصراف، به قسمت پایین خبرنامه (پایین ترین نقطه ایمیل ارسالی ) مراجعه و در آنجا گزینه لغو عضویت (Unsubscribe) کلیک نمایید. در صورتی که پس از این اقدام، در روزهای بعد بازهم دریافت خبرنامه ها متوقف نشد مراتب را به همراه نشانی ایمیل انصرافی، از طریق صفحه تماس با ما برای ما  ارسال فرمایید تا توسط اپراتور بصورت دستی اعمال گردد.