A Dot

A Dot
نرخ فعلی:: 1,242 -
بازار سهام ژاپن

نرخ فعلی: : 1,242 -

واحد حجمی :

نرخ فعلی: : 1,242 -

واحد پولی : -

کشور : ژاپن

شاخه : بازار سهام ژاپن

واحد حجمی :

نوع بازار : بازار جهانی

گزارشات A Dot

در حال حاضر قیمت A Dot چقدر می باشد؟

در حال حاضر قیمت هر A Dot
1,242 ریال
می باشد

قیمت A Dot روز گذشته (دیروز) چند بود؟

قیمت A Dot روز گذشته برابر با
1,242 ریال
بود

قیمت A Dot نسبت به دیروز کاهش یا افزایش یافته است؟ چه مقدار؟

قیمت A Dot نسبت به روز گذشته
0 ریال
یافت

نرخ بازگشایی قیمت A Dot در روز جاری چقدر بوده است؟

نرخ بازگشایی به نخستین نرخ ثبت شده در بازارها در معاملات روز جاری گفته می شود که امروز، این نرخ برای A Dot برابر با 0 بوده است.

بالاترین قیمتی که در بازار امروز برای A Dot به ثبت رسید چقدر بوده است؟

1,242 ریال

پایین‌ترین قیمتی که در بازار امروز برای A Dot به ثبت رسید چقدر بوده است؟

1,242 ریال

قیمت A Dot نسبت به هفته گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر A Dot در روزهای مشابه هفته گذشته یعنی در تاریخ پنجشنبه 11 آذر 1400  با رقم 1,147 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر افزایش 8.28 درصدی یا 95 ریال A Dot نسبت به هفته گذشته می باشد.

قیمت A Dot نسبت به ماه گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر A Dot   در روزهای مشابه ماه گذشته یعنی در تاریخ سه شنبه 18 آبان 1400  با رقم 1,374 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر کاهش 9.6  درصدی یا 132 ریال A Dot نسبت به ماه گذشته می باشد

قیمت A Dot نسبت به 3 ماه گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر A Dot در روزهای مشابه سه ماه گذشته یعنی در تاریخ پنجشنبه 18 شهریور 1400  با رقم 1,105 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر افزایش 12.39 درصدی یا 137 ریال A Dot نسبت به سه ماه گذشته می باشد.

قیمت A Dot نسبت به 6 ماه گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر A Dot در روزهای مشابه شش ماه گذشته یعنی در تاریخ چهارشنبه 19 خرداد 1400  با رقم 1,545 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر کاهش 19.61 درصدی یا 303 ریال A Dot نسبت به شش ماه گذشته می باشد

قیمت A Dot نسبت به سال گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر A Dot در روزهای مشابه سال گذشته یعنی در تاریخ چهارشنبه 19 آذر 1399  با رقم 1,755 ریال داد و ستد شده بود که مقایسه قیمت روز جاری با آن، بیانگر کاهش 29.23 درصدی یا 513 ریال A Dot نسبت به سال گذشته می باشد

بالاترین قیمت A Dot تاکنون چقدر و در چه تاریخی بوده است؟

سقف قیمت به ثبت رسیده برای A Dot برابر است با 4,835 ریال که در تاریخ دوشنبه 30 دی 1398  رقم خورده است.

سود روزانه سرمایه‌گذاری در A Dot چقدر برآورد می‌شود؟

در صورتی که دیروز بخشی از سرمایه خود را به A Dot تبدیل کرده بودید این اقدام موجب افزایش سرمایه شما به میزان 7.439446 درصد می گردید.

سود یک ماهه خرید A Dot چقدر بوده است؟

در صورتی که یک ماه پیش یعنی در تاریخ  سه شنبه 18 آبان 1400 بخشی از سرمایه خود را به A Dot تبدیل کرده بودید این اقدام موجب کاهش سرمایه شما به میزان 9.6 درصد می گردید.

سود سه ماهه سرمایه گذاری در A Dot چقدر برآورد می شود؟

در صورتی که سه ماه پیش یعنی در تاریخ  پنجشنبه 18 شهریور 1400 بخشی از سرمایه خود را به A Dot، تبدیل کرده بودید این اقدام موجب افزایش سرمایه شما به میزان 12.39 درصد می گردید.

سود شش ماهه سرمایه گذاری در A Dot چقدر برآورد می شود؟

در صورتی که شش ماه پیش یعنی در تاریخ  چهارشنبه 19 خرداد 1400 بخشی از سرمایه خود را به A Dot تبدیل کرده بودید این اقدام موجب کاهش سرمایه شما به میزان  19.61 درصد می گردید.

سود سالانه سرمایه گذاری در A Dot چقدر بوده است؟

در صورتی که یک سال پیش یعنی در تاریخ  چهارشنبه 19 آذر 1399 بخشی از سرمایه خود را به A Dot، تبدیل کرده بودید این اقدام موجب کاهش سرمایه شما به میزان 29.23 درصد می گردید.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در A Dot نسبت به طلا سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت طلا، افزایش 8.31  درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت A Dot، 9.6 درصد کاهش داشته است.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در A Dot نسبت به سکه سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت سکه، افزایش 8.6 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت A Dot، 9.6 درصد کاهش داشته است.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در A Dot نسبت به دلار سودمندتر بوده یا خیر؟

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت  دلار،کاهش 1.04 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت A Dot،  9.6 درصد کاهش داشته است.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در A Dot نسبت به بیت‌کوین سودمندتر بوده یا خیر؟

خیر، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت بیت کوین، کاهش 25.28 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت A Dot،  9.6 درصد کاهش داشته است.

توضیح: بیت‌کوین یک ارز دیجیتال است که می توانید قیمت، نمودار، آرشیو و سایر داده‌ها و اطلاعات آن را از پروفایل بیت‌کوین مشاهده نمایید.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در A Dot نسبت به اتریوم سودمندتر بوده یا خیر؟

خیر، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت اتریوم، کاهش 10.74 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت A Dot،  9.6 درصد کاهش داشته است.

توضیح: اتریوم یک ارز دیجیتال است که می توانید قیمت، نمودار، آرشیو و سایر داده‌ها و اطلاعات آن را از پروفایل اتریوم مشاهده نمایید.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در A Dot نسبت به شیبا سودمندتر بوده یا خیر؟

خیر، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت شیبا، کاهش 34.86 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت A Dot،  9.6 درصد کاهش داشته است.

توضیح: شیبا یک ارز دیجیتال است که می توانید قیمت، نمودار، آرشیو و سایر داده‌ها و اطلاعات آن را از پروفایل شیبا مشاهده نمایید.

آیا در یک ماهه اخیر، سرمایه‌گذاری در A Dot نسبت به سولانا سودمندتر بوده یا خیر؟

خیر، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت سولانا، کاهش 23.91 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت A Dot،  9.6 درصد کاهش داشته است.

توضیح: سولانا یک ارز دیجیتال است که می توانید قیمت، نمودار، آرشیو و سایر داده‌ها و اطلاعات آن را از پروفایل سولانا مشاهده نمایید.

نظرات A Dot

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی