شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • کره شمالی: مردم باید تحریم های آمریکا را خنثی کنند

  رسانه های کره شمالی به طور یکپارچه از مردم این کشور خواستند همه تلاش خود را برای شکست تحریم های آمریکا بکار گیرند.

  به گزارش ایرنا روزنامه رودونگ سینمون ارگان حزب حاکم کار کره شمالی روز جمعه نوشت: مردم باید بدانند که دشمنان چشم طمع به این کشور دارند و می خواهند با ادامه تحریم ها، کره شمالی را وادار به تسلیم کنند.

  این روزنامه می نویسد باید با همه توان و پشتوانه مردمی به سمت مدرن سازی کشور رفت و در راستای توسعه اقتصادی گام برداشت و تحریم ها را عملا بی اثر کرد. نشریه تاکید کرده است که امپریالیست ها، فشار بر کره شمالی را به حداکثر رسانده اند آنها با فرهنگ و ائدیولوژی خود ریشه کشور را نشانه گرفته اند و لازم است که به مبارزه با این برنامه ادامه دهیم. روزنامه کره شمالی از همه واحدهای اقتصادی مردم خواسته است تا خود اتکایی و مدرن سازی را در دستور کار قرار دهند و در توسعه علوم و فنون کوشا باشند تا به این شکل تحریم ها بی اثر شود.

  همزمان تارنمای یوریمین زوکاری کره شمالی به آمریکا توصیه کرده است پیشنهاد این کشور مبنی بر توقف راکتور هسته ای یانگ بیون در قبال لغو پاره ای از تحریم ها را قبول کند. این رسانه تصریح کرده است: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی نیز همین مطلب را در دیدار دوم خود با دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در ویتنام اعلام کرد.

  این رسانه افزوده است: خوب است آمریکایی ها پیشنهاد کره شمالی را که یک مرحله در خلع سلاح هسته ای محسوب می شود، بپذیرند زیرا هرگز معامله ای بهتر از این بدست نخواهند آورد. رسانه های کره شمالی در روزهای گذشته پس از شکست مذاکرات هانوی پیوسته از آمریکا خواسته اند که پیشنهاد این کشور را برای لغو بخشی از تحریم ها در قبال متوقف شدن فعالیت راکتور هسته ای مذکور بپذیرد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی