شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • پیش بینی قیمت EUR / USD_ یورو در روز چهارشنبه نشانه های قدرت را نشان می دهد

  پیش بینی می شود که جفت ارز یورو/دلار آمریکا (EUR / USD)، در نزدیکی تشکیل قیمت کف در طولانی ترین مدت است، همان جایی که در طول سال گذشته حمایت و مقاومت قابل توجهی یافته است. مقدار قابل توجهی از مقاومت بالاتر از سطح 1.18 وجود دارد و تصور می شود که این سطح هدف برای خریداران خواهد بود.

  یورو در طی روز چهارشنبه افزایش یافت، شکستن دوباره در اطراف سطح 1.15 نشاندهنده مقدار مشخصی از تقاضا برای پول رایج است. فراتر از آن، یک حرکت "پر خطر" است، همانطور که آمریكاییها وارد آن شدند و با سرعت پیش رفتند.

  کاملا صادقانه، یک سناریو که اخیرا دیده ایم این است که اروپایی ها هر چیزی را که بتوانند می فروشند و آمریکایی های شمالی آن را در روز بعد برمی گزینند. این موضوع، یعنی قرض دادن در زمانی که ارزها پرریسک می شوند، در بازار ارز وجود دارد. فراتر از آن، نیز در مورد بازار آتی S & P 500 و برخی از بازارهای فلزات گرانبها صدق می کند. اعتقاد بر این است که این موضوع همچنان ادامه دارد؛ زیرا اروپایی ها درباره Brexit و البته وضعیت بدهی در ایتالیا نگران هستند. هر چند بسیاری از مردم عصبی هستند؛ اما تصورمی شود که آمریکایی ها صرفا بر اقتصاد خود تمرکز دارند.

  پیش بینی می شود که جفت ارز یورو/دلار آمریکا (EUR / USD)، در نزدیکی تشکیل قیمت کف در طولانی ترین مدت است، همان جایی که در طول سال گذشته حمایت و مقاومت قابل توجهی یافته است. مقدار قابل توجهی از مقاومت بالاتر از سطح 1.18 وجود دارد و تصور می شود که این سطح هدف برای خریداران خواهد بود. در نهایت به نظر می رسد این بازار همچنان بسیار پر سر و صدا خواهد بود و نهایتا این منطقی است که همچنان به دنبال یافتن خریداران در محدوده پایین هستیم. اگر در پایین سطح 1.14 قرار می گرفتیم، جفت ارز می توانست به حالت عادی برگردد، اما در حال حاضر به نظر نمی رسد که این اتفاق رخ دهد.

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی