شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • به روز رسانی قیمت نفت خام_معامله در سمت صعودی منطقه اصلاحی ماهانه

  بر اساس قیمت بسته شده در روز گذشته در 72.08 دلار، مسیر قرارداد نفت خام سبک آتی ماه نوامبر، احتمالا توسط واکنش معامله گران در سطح اصلی فیبوناچی در قیمت 70.86 دلار تعیین خواهد شد.

  نفت خام آتی، به دنبال فشار عرضه از دسامبر 2014، به بالاترین سطح خود رسید، و پس از آن، رهبران اوپک اعلام کردند که با توجه به کمبود عرضه ناشی از تحریم ها علیه ایران که در 1 نوامبر آغاز می شود، انها نخواهند توانست به سرعت آنرا جبران کنند.

  نفت خام سبک ماه نوامبر، با افزایش 1.30 دلاری یا 1.80 درصدی در 72.08 دلار معامله شد.

  نمودار ماهانه نفت خام سبک ماه نوامبر

   

   

  آنالیز تکنیکی نمودار نوسان روزانه

   

  روند اصلی با توجه به نمودار نوسان روزانه افزایشی است. یک معامله در اطراف 67.79 دلار روند اصلی را به سمت پایین تغییر خواهد داد.

  بازار پس از آخرین نوسان کاهشی خود در هفت روز گذشته افزایش داشته است. روند جزیی نیز افزایشی است. یک معامله در اطراف 69.98 دلار، روند جزئی را به سمت پایین تغییر خواهد داد.

  محدوده قرارداد 89.34 دلار تا 40.95 دلار است. منطقه اصلاح آن 65.15 دلار تا 70.86 دلار است. بازار در حال حاضر در سمت قوی این منطقه اصلاحی به معامله می پردازد. این روند صعودی است زیرا نشان دهنده تمایل سرمایه گذاران برای خرید قدرتمند است.

  نمودار روزانه نفت خام سبک نوامبر

   

  پیش بینی تکنیکی نمودار نوسان روزانه

   

  بر اساس قیمت بسته شده در روز گذشته در 72.08 دلار، مسیر قرارداد نفت خام سبک آتی ماه نوامبر، احتمالا توسط واکنش معامله گران در سطح اصلی فیبوناچی در قیمت 70.86 دلار تعیین خواهد شد.

  یک حرکت مداوم بالاتر از 70.86 دلار حضور خریداران را نشان می دهد. نمودار روزانه نشان می دهد هنوز مقاومت بزرگی در برابر بالاترین قیمت 21 نوامبر 2014 در سطح 80.10 دلار وجود ندارد.

  یک حرکت مداوم پایین تر از 70.86 دلار نشان دهنده بازگشت فروشندگان است. با عبور از 69.98 دلار، روند جزئی به سمت پایین تغییر خواهد کرد.

  عبور از از بالاترین سطح دیروز در 72.74 دلار و بسته شدن در پایین این سطح یک حرکت بازگشتی قیمت را تشکیل می دهد. این امر به احتمال زیاد منجر به تغییر در روند نخواهد شد، اما نشان می دهد در سطح قیمت فعلی فروش بیشتر از خرید است.

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی