تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • پیش بینی روزانه قیمت طلا

  در روز سه شنبه، قیمت طلا هممچنان از مسیر دلار آمریکا تاثیر می پذیرد. اعلام تعرفه های اضافی در چین می تواند موجب روند نزولی در طلا شود.

  با توجه به نگرانی ها در مورد افزایش نرخ بهره و تشدید جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین، معاملات آتی طلا برای دومین روز از روز سه شنبه کاهشی است. که هر دو مورد از عوامل حمایت کننده دلار آمریکا هستند که بر روی تقاضای طلا با ارزش دلار فشار وارد می کنند.

  طلای دسامبر Comex با کاهش 0.60 دلار و یا 0.05 درصدی در 1199.20 دلار معامله می شود. (09:21 GMT)

  انتظار می رود فدرال رزرو امریکا در ماه سپتامبر نرخ سود را افزایش دهد، که این موضوع باعث افزایش نرخ های دیگر در ماه دسامبر خواهد شد.

  پس از اینکه هفته گذشته ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که آماده اعمال تعرفه ها در تقریبا تمام واردات چینی به ایالات متحده است، تقاضا برای دلار بعنوان پناهگاه امن افزایش یافت. در روز دوشنبه گزارش مهمی وجود نداشت، اما رییس بانک فدرال بوستون، اریک روسنگن، اعلام کرد که سرعت تدریجی افزایش نرخ ها، خطر فشار سياست پولی را محدود می کند.

  رافائل بوستیک، رئیس بانک فدرال آتلانتا، گفت؛ زمانی که نرخ ها به منطقه خنثی رسیدند فدرال رزرو باید افزایش قیمت را متوقف کند.

   

  پیش بینی

  در روز سه شنبه، قیمت طلا هممچنان از مسیر دلار آمریکا تاثیر می پذیرد. اعلام تعرفه های اضافی در چین می تواند موجب روند نزولی در طلا شود.

  برای شاخص کسب و کار های کوچک NFIB، پیش بینی میشود که بالاتر از 107.9 در 108.1 قرار بگیرد. انتظار می رود مقادیر نهایی عمده فروشی بدون تغییر در 0.7 درصد باقی بماند. همچنین انتظارات با توجه به انتشار فرصت های شغلی توسط JOLTS این است که بدون تغییر در 6.68 میلیون نفر باشد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی