تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • به روز رسانی قیمت نفت خام

  روند اصلی با توجه به نمودار نوسان روزانه افزایشی است. با این حال، پس از پایان معاملات دیروز و بسته شدن بالای قیمت، تغییر حرکت به سمت نزولی شکل گفت و پس از ان تثبیت شد. اگر روند حرکت نزولی فعلی ادامه یابد پس از آن باید شاهد شکستن در سطح 50 درصدی در 67.65 دلار باشیم. بنابراین به دنبال یک جهش فنی در اولین آزمایش این سطح باشیم.

   

  معاملات آتی نفت خام در روز چهارشنبه کاهش یافت. بازار روند کاهشی را دنبال می کند. که این می تواند به شروع اصلاح 2 تا 3 روزه منجر شود.

   

  آنالیز فنی روزانه

  روند اصلی با توجه به نمودار نوسان روزانه افزایشی است. با این حال، پس از پایان معاملات دیروز و بسته شدن بالای قیمت،  تغییر حرکت به سمت نزولی شکل گفت و پس از ان تثبیت شد. یک معامله در حدود 71.40 دلار نشانه ای از ادامه روند صعودی است. بازار نمی تواند روند اصلی را به سمت پایین تغییر دهد، اما ما می توانیم یک تصحیح 50 تا 61.8 درصدی از آخرین افزایش قیمت در کوتاه مدت را مشاهده کنیم.

  محدوده اصلی 63.89 دلار تا 71.40 دلار است. منطقه اصلاحی آن در 67.65 دلار تا 66.76 دلار هدف اصلی کاهش است.

   

   

  پیش بینی فنی روزانه

  اگر روند حرکت نزولی فعلی ادامه یابد پس از آن باید شاهد شکستن در سطح 50 درصدی در 67.65 دلار باشیم. بنابراین به دنبال یک جهش فنی در اولین آزمایش این سطح باشیم.

  اگر قیمت 67.65 دلار نتواند نگه داشته شود پس از آن به دنبال گسترش فروش در 67.14 دلار است. در ادامه این حرکت سطح فیبوناچی در 66.76 دلار قرار دارد. از آنجایی که روند اصلی افزایشی است، آزمون هر یک از این سطوح می تواند خریداران را جذب کند.

  در صورت بازگشت خریداران، این امر می تواند به سرعت آنها را با یک حرکت به سمت بالا در مقاومت 70.39 دلا رتا 70.40 دلار به چالش بکشد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی