ب پیش بینی ماهانه بیت کوین – سپتامبر 2018 | شبکه طلا و ارز
iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • پیش بینی ماهانه بیت کوین – سپتامبر 2018

  قیمت بیت کوین با یک ریتم قوی در ماه پایان یافت که باید به گاوهای بازار (حرکت افزایشی) برای ایجاد و تقویت تقاضا در ماه آینده کمک کند.

  قیمت بیت کوین در ماه آگوست قوی بسته شده است و این باید محرکی برای گاوهای بازار (حرکت افزایشی) در ماه سپتامبر باشد. ماه آگوست ماهی شامل گستردگی و تثبیت بود چرا که قیمتها در تلاش برای ایجاد هر گونه تاثیر در افزایش و حتی کاهش بودند و آنچه ما مشاهده کردیم، دوره ای خسته کننده از تثبیت بود که در طی ماه گذشته موجب ناامیدی بسیاری از معامله گران شد.

   

  تثبیت قیمت بیت کوین

  اما لازم به ذکر است که قیمت ها با یک ریتم قوی در ماه به پایان رسیدند و ودر انتهای ماه موفق به حرکت به سمت بالا شدند که همین باعث شده دیدگاه بی ثباتی و افزایش قیمت مطرح شود، همانطور که در نیمه دوم سال گذشته شاهد بودیم که قیمت طی چند ماه به بیش از دو برابر رسید. ممکن است تصور شود که همین امر در سال جاری اتفاق خواهد افتاد، اما نکته حائز اهمیت این است که در هفته آتی اقدامات قیمت را مد نظر قرار دهیم.

  بازار در ماه گذشته با یک ریتم آهسته آغاز شد و حتی پایین تر رفت و در اواسط ماه به یک کاهش تهدید کننده رسید. پس از آن افزایش شروع شد و شاهد بودیم قیمت ها از سطح 6800 دلار که یک منطقه مقاومتی قوی بود فراتر رفت. هنگامی که این اتفاق افتاد، تقاضا و حرکت به سمت بالا اتفاق افتاد و قیمتها در اولین فرصت مناسب از سطح 8000 دلار نیز گذشت.

  چه چیزی بعد از اصلاح همان سرعت و کیفیت می تواند قیمت ها را بالاتر ببرد. تصحیح بسیار سریع اتفاق افتاد و این موضوع به پایین آوردن قیمت ها کمک کرد و در عرض یک هفته یا بیشتر، شاهد بودیم که قیمت ها بار دیگر از سطح 6800 دلار سقوط کرد و به محدوده قدیم رسید و این موضوع تنها در کوتاه مدت و میان مدت به نگرانی های گاوها افزود. این اتفاق منجر به تحول دیگری شد و به آرامی به سمت انتهای ماه حرکت کرد و این یکنواختی فقط به آهسته شدن معاملات اضافه کرد که ما طی چند ماه گذشته شاهد بوده ایم.

   

  قیمت بیت کوین نگران از شناور ماندن

  اما این واقعیت وجود دارد که قیمت ها در طی چند ماه گذشته کاهش چشمگیری نیافتند. اگر گاوها کامل از بازی خارج می شدند و اگر تقاضا پایین بود و همچنین اگر سرمایه گذاران بزرگ از بازار خارج می شدند، معتقدیم که قیمت ها همواره و همه زمان ها کاهش می یافت و شاهد این بودیم که خرسها قیمت را در پایین 5000 دلار یا حتی بیشتر تحت فشار قرار می دادند. اما این مسئله تا کنون اتفاق نیفتاده است و این نشان می دهد که تقاضا کامل است و معامله گران بزرگ پیش از تلاش برای افزایش قیمت ها به دنبال متراکم شدن هستند.

  به همین دلیل معتقدیم ماه سپتامبر یک ماه جالب خواهد بود که می توانیم اقدامات قیمت را برای اشاره به روند جالب در هفته ها و ماه های آتی ببینیم. احتمالا شاهد افزایش قیمت ها خواهیم بود که در طول ماه آینده باقی خواهد ماند و اگر این اتفاق بیفتد، باعث جذب بیشتر و بیشتر معامله گرانی می شود که اعتماد بیشتری نسبت به بازار پیدا می کنند و این به نوبه خود باعث افزایش تقاضا برای بیت کوین و دیگر کریپتوها می شود و پس از آن موجب تقویت بیشتر گاوها در طول زمان خواهد شد.

  اگر و هنگامی که قیمت ها شروع به افزایش و قوی تر شدن می کنند، ما شاهد هدف بعدی گاوها در سطح 7500 دلار و پس از آن بالاترین میزان ماه گذشته خواهیم بود. اگر این سطح شکسته شود، آنگاه سطح حدود 10،000 دلار هدف بسیار مهم بعدی برای گاوها خواهد بود.