شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • پیش بینی هفتگی قیمت نفت – 2 سپتامبر 2018

  جهت گیری بازار نفت خام در هفته جاری به وسیله وزن عوامل اساسی، تعیین خواهد شد. این به معنی تجارت یکطرفه خواهد بود. نگرانی بیشتر در مورد عرضه، نشاندهنده تمایل صعودی است. نگرانی بزرگتر در مورد تقاضا، نشاندهنده تمایل به کاهش است.

  در روز جمعه، در بیشتر موارد، قیمت ها با توجه به نگرانی عرضه پی ریزی شدند، با این حال، در اواخر هفته، این دستاوردها بوسیله نگرانی های مجدد تقاضا محدود شد.

  در هفته، نفت خام سبک اکتبر با 1.08 دلار و یا 1.57 درصد افزایش در 69.80 دلار به فروش رسید و نفت خام برنت نوامبر با 1.51 دلار و یا 1.94 درصد افزایش در 77.64 دلار به پایان رسید.

  اساسا، اقدامات قیمت بوسیله تمایلات عرضه و تقاضا هدایت شد. تحولات شگفت انگیز زیادی وجود نداشت.

   

  پیش بینی

  روند رو به افزایش است و خریداران زیاد هستند، بنابراین تغییر زیادی در روند مشاهده نمی شود. اما ممکن است یک اصلاح کوتاه مدت وجود داشته باشد زیرا بازار نسبتا پرخرج است.

  آمار فروش سهام ایالات متحده آمریکا در ماه فوریه نشان داد که سهامداران سود خود را برای اولین بار در بیش از یک ماه افزایش دادند.

  داده های کمیسیون تجارت آتی ایالات متحده در روز جمعه نشان داد، سفته بازان برای اولین بار در بیش از یک ماه، شرط های صعودی خود را برای نفت خام افزایش دادند.

  Baker Hughes، گزارش داد شمارش دکل های نفتی ایالات متحده، بعنوان شاخص تولید آینده، برای اولین بار در 3 هفته افزایش یافت.

  ضررهای ناشی از تحریم های آمریکا علیه ایران و کاهش تولید ونزوئلا، عرضه را تهدید می کند.

  با این حال، محدودیت سود می تواند اشباع خرید فنی باشد. بیش از 2 هفته از زمان آخرین کاهش گذشته است بنابراین ممکن است بازارها برای تصحیح در مدت کوتاه مدت به سرانجام برسند. معامله گران همچنین می توانند از نگرانی های مربوط به افزایش معاملات به عنوان یک دلیل برای توقف سود پس از یک بالا رفتن طولانی قیمت استفاده کنند.

  وقایع اولیه این هفته می تواند با مسائل مربوط به تجارت حل و فصل شود. دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، در مصاحبه ای با خبرگزاری بلومبرگ در روز پنج شنبه، به خروج از سازمان تجارت جهانی تهدید کرد، این آخرین بهانه برای عمیق تر شدن اختلافات بین ایالات متحده و شرکای تجاری عمده آن است. علاوه بر این، بلومبرگ در روز پنج شنبه گزارش داد، ترامپ آماده است تا در اوایل هفته آینده تعرفه 200 میلیارد دلاری بر واردات چین را نیز اعمال کند و اختلافات خود را با چین تقویت کند.

  این رویدادها باعث عصبانی شدن معامله گران نفت خام خواهد شد، و دلار را افزایش می دهند، که این امر نفت خام وابسته به دلار را گرانتر می کند و موجب نگرانی در مورد تقاضای آتی می شود.

  جهت گیری بازار نفت خام در هفته جاری به وسیله وزن عوامل اساسی، تعیین خواهد شد. این به معنی تجارت یکطرفه خواهد بود. نگرانی بیشتر در مورد عرضه، یک تمایل به صعود است. نگرانی بزرگتر در مورد تقاضا، یک تمایل به کاهش است.قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی