شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • پیش بینی قیمت بیت کوین و اتریوم – قیمت بیت کوین همچنان به افزایش ادامه می دهد

  قیمت ها به آرامی و به طور مداوم به سمت بالا افزایش می یابند و در حال حاضر از محدوده بالا تهدید به شکستن می شوند.

  قیمت BTC در طول 24 ساعت گذشته، صعود آهسته و پایدار خود را ادامه داد و قیمت ها به آرامی خود را به بالاتر از محدوده 6800 دلار رساندند یطوریکه نوشتن این مطلب امیدواری بیشتری را به حرکت گاوها (روند افزایشی) خواهد داد. اما هنوز شکست بالاتر نمی تواند متقاعد کننده باشد، زیراهم حرکت بسیار کند بوده است و نه حرکتی که ما مشاهده می کنیم با شکستن سریع و قوی همراه است. بنابراین باید منتظر بمانیم تا ببینیم این روند چه مدت طول خواهد کشید و آیا می تواند به اندازه کافی قوی باشد تا در این دوره از زمان باقی بماند یا اینکه خرسها (روند کاهشی) دوباره به قدرت کامل بازگردانده می شوند و به قیمت ها برای برگشت از این محدوده فشار وارد می کنند. این اقدامات در کوتاه مدت با منفعت همراه خواهد بود.

   

  فشار به قیمت بیت کوین در اوج محدوده

  گفته شد که وضعیت شناور برای قیمت ها ادامه دارد، هر چند به نظر نمی رسد گاوها (روند افزایشی) در این برهه از زمان قابل کنترل باشند، آنها وظیفه خود را برای نگه داشتن قیمت ها به خوبی انجام دادند و نشان می دهند که قیمتها از کف پایین می آیند. این احتمالا در بلند مدت به نفع آنها خواهد بود، زیرا اگر قیمتها فضای لازم برای کاهش را نداشته باشند سپس تنها جهت قیمت ها، خواستار حرکت بالاتر خواهد بود. این احتمالا همان چیزی است که ما در این نقطه از زمان شاهد آن هستیم.

  نمودار 4 ساعته بیت کوین

  قیمت ETH نیز بیشتر از حد معمول افزایش داشته است، اما با وجود حرکت به سمت بالا به نظر می رسد سرعت آن کند تر از بازار بیت کوین باشد و قیمت ها در طول 24 ساعت گذشته در حال تلاش برای شکستن در حدود منطقه 300 دلار هستند. واضح است بسیاری از ICO ها (یک روش برای جذب سرمایه در بازار ارزهای رمزنگاری شده، خرید توکن در ICO معمولا با اتریوم یا بیت کوین انجام می‌شود) که ارز جمع آوری کرده اند در حال حاضر در این بازار به دنبال آن هستند و این تضمینی برای عرضه بیشتر اتریوم است.

   

  پیش بینی

  با بررسی آینده، جالب خواهد بود که ببینیم آیا حرکت افزایشی برای کوتاه مدت حفظ خواهد شد و یا اینکه قیمت ها در این دوره از زمان به سمت پایین کاهش خواهند یافت. اگر حرکت قیمت ها به سمت افزایش ادامه یابد سپس این احتمال وجود دارد که معامله گران بیشتری را تشویق کند تا با اعتماد به نفس شروع به خرید کنند و این امر به حفظ قیمت های بالاتر کمک می کند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی