iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • تجزیه و تحلیل فنی EUR/CHF در 17 آگوست 2018

  زمانی که EUR / CHF از منطقه حمایت شده بین سطح حمایت اصلی 1.1250 و پایین ترین سطح روزانه اندیکاتور باند بولینگر (Bollinger® Band) بازگشت داده شد، روی الگوی کندل استیک در پایین قله نشان داده شده است.

  در روزهای گذشته، فرانک سوئیس پس از وخیم تر شدن بحران در ترکیه افزایش پیدا کرد. طبق گزارش هفتگی SNB، بانک مرکزی از ماه جولای 2017 در بازار FX مداخله نکرده است. جفت ارز در حال حاضر در 1.1360 قرار دارد.

   

  EUR / CHF پس از شکست قبلی همچنان روی الگوی نمودار 4 ساعته، افزایش می یابد. انتظار می رود EUR / CHF به قیمت پیش بینی شده 1.1359 افزایش یابد، که در راستای بازگشت قبلی به سمت بالا از منطقه حمایتی، در زیر نشان داده شده است.

  شمع ها در EUR/CHF

   

  همانطور که در نمودار EUR / CHF روزانه دیده می شود، زمانی که قیمت از منطقه حمایت شده بین سطح حمایت اصلی 1.1250 و پایین ترین سطح روزانه اندیکاتور باند بولینگر (Bollinger® Band) بازگشت داده شد، در پایین این قله تشکیل شده است. معکوس شدن این منطقه حمایتی به سمت بالا، ستاره صبح (Morning Star، ستاره ای که معمولا در انتهای یک روند پدیدار می شود) را در این الگوی روزانه کندل استیک ژاپنی (Japanese candlestick) ایجاد کرده است. نزدیکی به این منطقه حمایت، احتمال افزایش قیمت EUR / CHF را به قیمت پیش بینی شده 1.1359 افزایش می دهد.