شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • چرا سقوط فیس بوک و توییتر برای سرمایه گذاران طلا مهم است؟

  گزارش های رشد تولید ناخالص داخلی در هفته گذشته بعد از سال 2014 قویترین بوده است. توسعه اقتصادی مداوم بازتاب زیادی در مطبوعات مالی داشته است. اما از این مهمتر شاید داستانی باشد که برای سرمایه گذاران فلزات در حال وقوع است.

  غول های رسانه های اجتماعی فیس بوک و توییتر پس از آنکه پیش بینی ها و درآمد برایشان کمتر از حد انتظار بود، تقریبا 20 درصد افت کردند. چند دلیل وجود دارد که این موضوع توجه سرمایه گذاران فلزات را جلب کرده است.

  شرکتهای فناوری به طور کلی ممکن است در نهایت به نقطه ای برسند که انتظارات سرمایه گذاران از چنین جایگاهی دشوار است.

  فیس بوک و توییتر تنها شرکتهای سیلیکون ولی نیستند که در هفته گذشته در معرض ریسک قرار دارند.

  سهام اینتل (Intel) نیز کاهش یافت و شاخص NASDAQ تقریبا 2.5٪ کاهش یافت.

  ارزیابی ها و انتظارات از چارچوب خارج می شود و بازارها برای سرمایه گذاران به طور کلی ناامیدکننده نخواهد بود. اعتماد متزلزل به سهام یکی از راه های افزایش قیمت طلا و نقره است.

  یک موضوع نگران کننده، تحت فشار قرار گرفتن این شرکت ها برای قرار دادن محتوا در پلتفرم خود است، هر دولت تقاضا می کند تا مطالبی را منتشر کنند که بر روی اعتماد کاربران تاثیر گذار خواهد بود.

  طلادوستان و هر کسی که به آن توجه می کند می دانند، دولت و بسیاری از شرکت های بزرگ و پرآوازه در تلاش هستند تا افکار عمومی، بازارها، سیاست و فرهنگ را در جهت پیش بردن اهداف خود تحت تاثیر قرار دهند. آگاهی از این واقعیت در حال رشد است و تحلیل اعتماد مشترکان فیس بوک و توییتر، حداقل تا حدی، نشان دهنده این موضوع است.قیمت خودرو
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی