شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • کمیته Angel: قیمت طلا امروز کاهش یافت

  طبق گزارشات کمیته Angel، هفته گذشته، قیمت طلا با 1 درصد کاهش به کمتر از 1240 دلار در هر اونس رسید؛ در حالی که قیمت طلا MCX (بورس کالای هند)، به 30112 روپیه برای هر گرم کاهش یافت.

  گزارش کمیته Angel از طلا

  هفته گذشته، قیمت طلا با 1 درصد کاهش به کمتر از 1240 دلار در هر اونس رسید، در حالی که قیمت طلا MCX به میزان 5.1 درصد کاهش یافت و به 30112 روپیه برای هر 10 گرم رسید.

  با کاهش تعرفه های کالاهای چینی به ارزش 200 میلیارد دلار توسط ایالات متحده، شاخص دلار نسبت به 11 ماه افزایش یافت، ذخایر طلای SPDR (صندوق طلای جهانی اسپایدر) کاهش پیدا کرد، و همچنین منجر به کاهش قیمت طلا شد.  جروم پاول، رئیس بانک فدرال، گفت: او معتقد است که اقتصاد ایالات متحده با توجه به سیاستهای مالی و برنامه های اخیر دولت در "موقعیت خوبی" قرار دارد و با این روند می تواند تولید ناخالص داخلی را برای سه سال آینده افزایش دهد. تورم بالا در ایالات متحده و نگرانی های ناشی از جنگ تجاری در هفته های پیش رو، موجب ادامه روند نوسانات  قیمت فلز زرد خواهد شد.

  چشم انداز

  انتظار بر این است، که قیمت های طلا روند نزولی داشته باشد، زیرا طبق نظرات جروم پاول، رئیس بانک فدرال رشد اقتصادی ایالات متحده، ازعوامل تاثیر گذار بر فلز زرد است. انتظار میرود قیمت طلا در بازار MCX امروز کاهش یابد، در بازارهای بین المللی نیز طلا با قیمت 1246.3 دلار در هر اونس معامله شود.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی