شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تحلیل روزانه بازارهای ارزی
 • طلا: چشم انداز برای هفته پس از 8 جولای 2018

  درآمد ماهانه در ماه ژوئن به 213،000 افزایش یافت. گزارش ADP در روز پنج شنبه نشان داد این داده ها بالاتر از برآورد اکثریت برای ایجاد 200،000 شغل و بالاتر از 177،000 موقعیت بود.

  در نهایت، تصاویر پس از تأثیر این بمباران اقتصادی بر روی یکدیگر، شلیک می شوند. به ما اجازه می دهد که حرکت های آتی طلا در هفته ی 8 جولای 2018 در زمان بازگشت بزرگترین جنگ تجاری در تاریخ اقتصادی را مشاهده کنیم.

  طبق آمار رسمی که در روز جمعه منتشر شد، درآمد ماهانه در ماه ژوئن به 213،000 افزایش یافت. گزارش ADP در روز پنج شنبه نشان داد این داده ها بالاتر از برآورد اکثریت برای ایجاد 200،000 شغل و بالاتر از 177،000 موقعیت بود. اما به نظر می رسد که این امر FED را تشویق کند تا برای افزایش نرخ بهره های بعدی اقدام کند. در میان نوسانات جغرافیایی و سیاسی فعلی، آینده ی طلا در شرایط مطلوبی پیش بینی می شود. انتظارات مناطق مختلف برای آینده طلا برای هفته 8 جولای 2018 در زیر آمده است.

  نکات:

  • 1- این محتوا فقط برای اطلاعات و اهداف آموزشی است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. معیار ارزیابی آینده، نمی تواند نتایج گذشته باشد.

   

  • 2- . سرمایه گذاران همیشه به یاد داشته باشند که قبل از انجام سرمایه گذاری، باید مستقیما به هر نامی که مستقیما یا غیرمستقیم در این مقاله ذکر شده، رجوع کنند. سرمایه گذاران باید قبل از تصمیم گیری های سرمایه گذاری به دنبال مشاوره از یک سرمایه گذار ویا تیم حرفه ای مالیاتی باشند. هر گونه مطالب در این مقاله باید به عنوان اطلاعات عمومی در نظر گرفته شود و نه به عنوان یک پیشنهاد سرمایه گذاری رسمی.


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی