شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
گزیده خبرها
  • نوسان کوتاه مدت طلا در چه دامنه ای خواهد بود؟

    تازه ترین تحلیل کارشناسان اقتصادی اینوستینگ نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا در روزهای آینده 1222 دلار خواهد بود.تازه ترین تحلیل کارشناسان اقتصادی اینوستینگ نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا در روزهای آینده 1222 دلار خواهد بود. به گزارش پایگاه اینترنتی اینوستینگ، تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا در کوتاه مدت 1222 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود این فلز زرد با کاهش بیشتری روبرو خواهد شد. بر اساس این گزارش سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در روزهای آینده 1257 دلار خواهد بود و در صورت شکسته شدن این سطح می توان به افزایش بیشتر قیمت طلا امیدوار بود.

    انتشار گزارش مربوط به تصمیم بانک مرکزی اروپا برای اجرای محرک پولی تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا و ارزش یورو و دلار در بازارهای بین المللی داشته است. بانک مرکزی اروپا به شدت نگران وقوع رکود اقتصادی دیگری در منطقه یورو است.

    اجرای محرک پولی و ادامه سیاست های محرک پولی به نفع قیمت طلا خواهد بود چرا که تزریق نقدینگی بیشتر به معنای افزایش نرخ تورم خواهد بود و طلا بهترین کالا برای در امان بودن از افزایش نرخ تورم است.

    البته انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص وضعیت اقتصادی آمریکا در روزهای آینده و برگزاری نشست فدرال رزرو نیز طی هفته آینده تاثیر زیادی بر قیمت طلا خواهد داشت./قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی