شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
مشاور خرید
 • کاربرد جواهرات به جای رژیم های چاقی و لاغری

  هیچوقت آرزو کرده اید که کاش صورتی متفاوت، گردن بلند یا ظاهری جدی داشته باشید؟ قطعا در چنین آرزویی تنها نیستید. زنان اغلب لباس هایی را انتخاب و خریداری می کنند که اندامشان را به بهترین شکل ممکن نشان دهد و نقایص را بپوشاند. با این وصف بسیاری هم شاید متوجه نشده باشند که چیز ساده ای مثل جواهر نیز می تواند تفاوتی محسوس در ظاهر آنها ایجاد کند.

  «بونی دیویس» نایب رییس فروش «لیا سوفیا» معتقد است: هنگام استفاده از جواهر امکان انتخاب بسیار زیاد و متنوع است. یک گردنبند، دستبند یا گوشواره می تواند شما را از فضای کار به فضای یک مهمانی رسمی شبانه منتقل کند؛ یا کمک کند که زیباتر به نظر برسید.

  دیویس ادامه داد که با توجه به این بالاگرفتن تب لاغری در آستانه سال نو میلادی، «ماموریت ما این است که نشان دهیم چگونه جواهرات می تواند ظاهر شما را به سمت زیبایی سوق دهد.»

  به نظر دیویس، برای نمایش بیشتر خط گردن و برجسته نشان دادن آن، می توان از یک گردنبند متوسط (نه کوتاه و نه بلند) استفاده کرد و برای این که با مد روز هماهنگ باشد بهتر است چندین رنگ مختلف از سنگ ها در آن به کار رفته باشد.

  برای پوشاندن و پنهان کردن برخی قسمت های بدن برای مثال کسانی که گردن کوتاه دارند، آویختن گوشواره های طلا و نقره بیضی شکل کمک می کند که صورت شما کمی لاغرتر به نظر برسد. در صورتی که فکر می کنید انگشتان تان کمی کوتاه هستند، حلقه های پهن و بزرگ خود را کنار گذاشته و آن را با یک حلقه کلاسیک باریک و ساده یا دارای طراحی های جذاب و زیبا عوض کنید.

  بسیاری دیگر نیز مانند دیویس بر این باورند که با تغییر نوع و طراحی جواهراتی که استفاده می کنید، می توانید تصوری که در ذهن دیگران می سازید، کاملا تغییر دهید.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی