خبر

آیا افزایش شدید قیمت جَسمی و نات‌کوین در راه است؟

آیا افزایش شدید قیمت جَسمی و نات‌کوین در راه است؟

بازار رمزارز ابه‌آرامی در‌حالِ بهبود از اُفت مرحله اصلاح است و علاقه‌مندان به جَسمی (JASMY) می‌گویند که این کریپتو در سال (2025) به 1 دلار خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز و به نقل از «Cryptonewsland»، با حرکت بازار کریپتو بین فاز اصلاح و ریکاوری، بسیاری از آلت‌کوین‌ها سیگنال‌های صعودی را در نمودار قیمت خود نشان می‌دهند. درهمین حال، بسیاری از تحلیل‌گران به‌طور خاص انتظار افزایش صعودی عظیمی را برای برخی از آلت‌کوین‌ها دارند. به‌طور خاص، به نظر می‌رسد تون‌کوین (TON)، نات‌کوین (NOT) و جَسمی (JASMY) درطول فاز اصلاحی فعلی بازار، بهترین عملکرد را دارند. همچنین، برای برجسته‌کردن، قیمتِ هر سه دارایی مذکور، قوی ماند و به اندازه قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر آلت‌کوین‌ها کاهش نیافت.

درحال‌حاضر نیز تحلیل‌گران کریپتو بر روی NOT و توکن بومی جَسمی، نظارت دقیق دارند زیراکه هر دو ارز دیجیتال، سیگنال‌های صعودی از خود نشان می‌دهند و به نظر می‌رسد که یک جهش بزرگ برای دارایی‌های ذکرشده در راه است. دراین راستا، قیمت TON نیز همچنان قوی باقی مانده و خود را در قامت یکی از 10 رمزارز برتر بازار تثبیت کرده است.

NOT

به‌طور دقیق‌تر، نمودار قیمت توکن بومی نات‌کوین، یک الگوی مثلث نزولی را در نمودار تایم‌فریم 4 ساعته نشان داده است. اگر این مثلث، یک بریک‌آوت و حرکت صعودی رو به بالا را تجربه کند، دارندگان (هولدرها) NOT می‌توانند در کوتاه‌مدت تا 50 درصد افزایش قیمت را انتظار داشته باشند. به‌طور مشابهی، «اِستِف کریپتو»، یکی از علاقه‌مندان و تحلیل‌گر JASMY، آخرین مشاهده خود از نمودار قیمت این آلت‌کوین را به اشتراک گذاشت. او تأکید می‌کند که نمودار توکن بومی جَسمی، یک برگشت صعودی قیمت را به روی روبان‌ها/نوسانات هفتگی نشان داده است. این امر، یک سیگنال صعودی بزرگ برای JASMY است و تحلیل‌گر مذکور انتظار دارد تا قیمت این ارز دیجیتال در سال (2025) از 1 دلار عبور کند.

اِستِف، ابتدا این حرکت را برای JASMY در هفته گذشته مشاهده کرد، اما گفت که احتمال افزایش قابل‌توجه قیمت تنها بر‌اساس بسته‌شدن کندل هفتگی، قابل‌تعیین است. درعین حال، به نظر می‌رسد آن‌چه که او امیدوار بوده، تأیید شده و با شروع یک هفته جدید، حرکت صعودی توکن بومی جَسمی مطمئناً در حیطه امکان است.

سلب مسئولیت: تلاش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر ارائه محتوای مفید و صرفاً در راستای افزایش آگاهی مخاطب است و توصیه مالی محسوب نمی‌گردد.

نویسنده: سیدهادی سیدسجادی
دوشنبه 21 خرداد 1403 ساعت 13:34
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین