خبر

پرایس اکشن چین‌لینک

پرایس اکشن چین‌لینک

تحلیل‌گران بازار ارز دیجیتال، هدف 33 دلاری را برای چین‌لینک (LINK) نشانه گرفته‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز و به نقل از «Newsbtc»، چین‌لینک (LINK)، شبکه اوراکلی (Oracle) که به برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) نیرو می‌بخشد، در بازار ارزهای دیجیتال سروصدا به پا کرده است. این دارایی دیجیتال پس از یک جهش موفق، اکنون اهداف بلندپروازانه‌تری را در سر دارد و تحلیل‌گران یک روند صعودی و اهداف قیمتی تا سقف 33 دلار را برای آن پیش‌بینی می‌کنند. درهمین حال، طبق داده‌های کوین‌گکو (Coingecko)، در زمان نگارش این مطلب، LINK با قیمت 16.27 دلار معامله می‌شود که در بازه‌های زمانی روزانه و هفتگی به‌ترتیب 6.4 و 11 درصد کاهش داشته است.

سطوح حمایت و سیگنال انباشت مجدد، نشان‌گر روند صعودی

پرایس اکشن اخیر توکن بومی چین‌لینک، تحلیل‌گران را هیجان‌زده کرده است. درهمین حال، این رمزارز به‌طور قاطعانه از یک سطح مقاومت کلیدی در تایم‌فریم روزانه عبور کرد و یک اندیکاتور صعودی نشان می‌دهد که خریداران کنترل بازار را در دست دارند. نکته‌ حتی امیدوارکننده‌تر این است که قیمت LINK دوباره به این سطح بازگشت، اما نه به‌عنوان مقاومت، بلکه در قالب یک منطقه حمایتی جدید. همچنین، این «تغییر نقش» از سطح مقاومت به حمایت، اعتبار روند صعودی را تقویت می‌کند.

افزون بر آن، برای شعله‌ورتر کردن این آتش، قیمت آلت‌کوین مذکور در ماه گذشته 25 درصد رشد سالم داشته است. این سود قابل‌توجه، نشان‌ از افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران به پتانسیل چین‌لینک دارد و به نظر می‌رسد که احساسِ کلی پیرامون این پروژه به سمت خوش‌بینی درحالِ تغییر است.

تحلیل‌گر بازار ارز دیجیتال پیش‌بینی جهش قیمت LINK را دارد

LINK

از سوی دیگر، ناظران بازار به روند صعودی توکن بومی چین‌لینک توجه نشان می‌دهند. «Crypto Yapper»، یک تحلیل‌گر محبوب در فضای ارزهای دیجیتال، بر این باور است که بازآزمایی سطح حمایت جدید LINK قریب‌الوقوع است و اگر قیمت در این مقطع ثابت بماند، تأیید محکمی بر روند صعودیِ درحالِ انجام خواهد بود. این تحلیل‌گر همچنین بر اهمیت حمایت بالقوه مذکور در ایجاد یک چشم‌انداز بلندمدت مثبت برای کریپتو ذکرشده تأکید می‌کند.

پیش‌بینی قیمت LINK

با توجه به آخرین پیش‌بینی‌ها، انتظار می‌رود قیمت LINK تا (7 جولای 2024) با افزایش 30 درصدی به 21.71 دلار برسد. با این وجود، علیرغم این هدف قیمتی خوش‌بینانه، برخی از اندیکاتورهای تکنیکال، احتیاط را نشان می‌دهند. احساسات فعلی بازار نیز نسبت به چین‌لینک نزولی است که نمایان‌گر بدبینی کوتاه‌مدت در میان سرمایه‌گذاران است. علاوه بر این، شاخص ترس و طمع که احساسات بازار را اندازه‌گیری می‌کند، روی عدد 77 قرار دارد که نشان از «طمع شدید» دارد. چنین سطح بالایی، اغلب نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بیش از حد اعتماد به نفس دارند که این مسئله به‌شکل بالقوه‌ای قبل از اصلاح بازار رخ می‌دهد. همچنین، در 30 روز گذشته، توکن بومی چین‌لینک، نرخ 50 درصدی روزهای سبز و نرخ نوسانات 10.73 درصدی را نشان داده که نماینده تعادل بین سود و زیان و نیز سطح متوسطی از نوسانات قیمت است.

LINK

آینده پیش روی LINK

با تمرکز همه نگاه‌ها به روی چین‌لینک، چند هفته آینده برای تعیین صحت پیش‌بینی‌های صعودی قیمت، بسیار مهم خواهد بود. اگر LINK بتواند بر موانع تکنیکال غلبه کند و به اهداف قیمتی خود برسد، می‌تواند نشانه‌ای از رونق مجدد بازار برای کل صنعت ارزهای دیجیتال باشد.

سلب مسئولیت: تلاش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر ارائه محتوای مفید و صرفاً در راستای افزایش آگاهی مخاطب است و توصیه مالی محسوب نمی‌گردد.

نویسنده: سیدهادی سیدسجادی
شنبه 19 خرداد 1403 ساعت 14:02
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین