خبر

حضور شایسته شرکت اوزان در نمایشگاه اکسیدا ۲۰۲۴

حضور شایسته شرکت اوزان در نمایشگاه اکسیدا ۲۰۲۴

شرکت اوزان به عنوان بزرگترین تولیدکننده آمالگام خاورمیانه و یکی از قدیمی‌ترین نام‌های صنعت دندانپزشکی حضور شایسته‌ای در نمایشگاه اکسیدا ۲۰۲۴ داشت.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از رئیس روابط عمومی شرکت اوزان گفت: شرکت اوزان به عنوان بزرگترین تولیدکننده آمالگام خاورمیانه و یکی از قدیمی ترین نام های صنعت دندانپزشکی حضور شایسته ای در نمایشگاه اکسیدا 2024 داشت.

ابوالفضل اشناب رئیس روابط عمومی شرکت اوزان در گفتگو با خبرنگار"  خبر ایران " گفت: شرکت اوزان یک شرکت اصیل و قدیمی است که در سال ۱۳۴۸ تاسیس شده است و این شرکت در حوزه تخصصی تولید آمالگام دندانپزشکی به عنوان بزرگترین خط تولید آمالگام در خاورمیانه فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: اوزان در حوزه‌های دیگر مثل تولید، واردات و توزیع لوازم دندانپزشکی و واردات توزیع تجهیزات پزشکی و سرمایه مصرفی، داروهای فوریتی و تک نسخه‌ای و واردات مواد اولیه و حد واسط دارویی  و نیز حوزه تجهیز بیمارستانها فعالیت‌ دارد.

رئیس روابط عمومی شرکت اوزان افزود: با توجه به برگزاری شصت و سومین گنگره بین‌المللی جامعه دندانپزشکی ایران که امروزه با نام اکسیدا شناخته می شود و حضور فعالان این عرصه در نمایشگاه اکسیدا 2024 شرکت اوزان نیز با توجه به حوزه کاری خود که مرتبط با صنعت دندانپزشکی است در این رویداد حضور قدرتمندانه ای داشت.

شرکت اوزان در این نمایشگاه تلاش کرد تا با معرفی و عرضه ی محصولات خود به بازدیدکنندگان داخلی و خارجی بتواند به روند توسعه و ارتقای بازارهای خود کمک کند و جایگاه خویش را در صنعت دندان پزشکی تثبیت نماید.

اشناب افزود: بنا بر تغییرات مدیریتی که در شش ماه ی دوم سال گذشته اتفاق افتاد و حضور مهندس امیر علی‌بنایی در سمت مدیرعامل اوزان، این شرکت روبه ی رشد و توسعه و تحول را در دستور کار خود قرار داد و امروز به لطف خداوند هم در حوزه تولید و هم در حوزه فروش و افزایش سود ارائه شده، کاملا موفقیت آمیز عمل کرده ایم و روند کماکان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به دستورات مدیرعامل شرکت مبنی بر تلاش همه جانبه برای ارتقای جایگاه اوزان و تلاش مدیران جوان و با‌انگیزه و متخصص در شرکت اوزان به نظر می‌رسد که این شرکت آینده خوبی داشته باشد. 

حضور شایسته شرکت اوزان در نمایشگاه اکسیدا ۲۰۲۴

حضور شایسته شرکت اوزان در نمایشگاه اکسیدا ۲۰۲۴

حضور شایسته شرکت اوزان در نمایشگاه اکسیدا ۲۰۲۴

اشناب سپس به اهداف شرکت اوزان برای حضور در نمایشگاه اکسیدا ۲۰۲۴ اشاره کرد و افزود: از آنجا که شرکت اوزان یک نشان کاملا معتبر و اصیل است، یکی از اهداف ما حضور در بین نشان های معتبر داخلی و بین‌المللی در این نمایشگاه بود. قابل توجه است که محصول آمالگام فقیهی که تولید کارخانه دکتر شهیدفقهی در سیمین دشت کرج است یکی از باکیفیت ترین محصولات در صنعت دندانپزشکی است و بسیاری از دندانپزشکان متخصص از این محصول استفاده می کنند. هدف دوم ما  نمایش محصولات و دستاوردهای جدید و ارائه اطلاعات به بازدیدکنندگان بود و هدف بعدی نیز فروش مستقیم و گسترش بازارهای هدف و افزایش میزان حضور شرکت اوزان در بازار صنعت دندانپزشکی بود که با عنایت خداوند به این اهداف رسیدیم.

وی خاطرنشان کرد: استقبال از غرفه ی اوزان در نمایشگاه اکسیدا2024 بسیار خوب بوده و این شرکت تخفیف مخصوص این رویداد را ویژه ی ثبت سفارش در این نمایشگاه در نظر گرفته بود.

او در پایان گفت: اوزان متعهد به سلامتی و امنیت دارویی مردم است و ما امیدواریم با روند رو به رشدی که شرکت در پیش گرفته است بتواند به اهداف تعیین شده دست پیدا کند.

گفتنی است  نمایشگاه اکسیدا از روز ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت ماه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران مال برگزار شد و بیش از 7000 نفر از فعالان صنعت دندانپزشکی در این رویداد حاضر بودند.

انتهای پیام/

منبع:
یکشنبه 13 خرداد 1403 ساعت 15:12
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین