خبر

قیمت طلا و سکه امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ / رشد اونس طلا به بازار داخلی خط داد

قیمت طلا و سکه امروز افزایشی شد و تنها نیم سکه و ربع سکه از رشد قیمت، جا ماندند. بازار طلا به دنبال رشد اونس جهانی صعودی شد اما معامله‌گران عامل تقاضا را سد روندهای صعودی این بازار می‌دانند.

قیمت طلا و سکه امروز افزایشی شد و تنها نیم سکه و ربع سکه از رشد قیمت، جا ماندند. بازار طلا به دنبال رشد اونس جهانی صعودی شد اما معامله‌گران عامل تقاضا را سد روندهای صعودی این بازار می‌دانند.

به گزارش روند بازار، قیمت طلا و سکه امروز بر مدار رشد ۱۲ دلاری اونس جهانی طلا چرخید و در روند صعودی قرار گرفت. دیروز قیمت سکه امامی برخلاف سایر قطعات کاهش داشت اما این قطعه امروز با ۳۰۰ هزار تومان رشد، پرچمدار افزایش قیمت در بازار طلاست.

مطالعه بیشتر: پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳/ سکه امامی از رشد قیمت در بازار طلا جا ماند
معامله‌گران بازار فلز زرد، بازار طلا را همچنان رکودی می‌دانند و معتقدند عامل این رکود، افت تقاضاست. آنها می‌گویند مردم نباید منتظر کاهش قیمت باشند و احتمال افت قیمت با توجه به ثبات چند هفته اخیر کم است.

اخبار مرتبط
  • طلای جهانی بالاخره کجا می‌رود؟
    تداوم روند کاهشی قیمت طلا و سکه
  • طلای جهانی بالاخره کجا می‌رود؟
    قیمت دلار، طلا و سکه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱/ دلار صرافی ملی به نیمه کانال ۲۶ هزار تومانی رسید

گفتنی است انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۲۳۶۹ دلاری در حال معامله است.

رشد خفیف قیمت نقره

اونس جهانی نقره امروز با رشد ۲۹ سنتی با رقم ۲۸ دلار و ۸۷ سنتی در حال معامله است. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۵۴ هزار و ۸۴۰ در حال معامله است و نسبت به روز گذشته ۸۴۰ تومان افزایش دارد.

نیم‌ سکه و ربع سکه از رشد قیمت جا ماندند

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت با رشد ۳۱۲ هزار تومانی بازگشایی شد. این قطعه در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار با رقم ۳۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومانی در حال معامله است و نسبت به روز سه‌شنبه ۲۳۰ هزار تومان رشد دارد.

گفتنی است قیمت نیم‌‌‌سکه با رقم ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ربع سکه با با رقم ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در حال معامله است و نسبت به روز گذشته تغییر قیمتی ندارد. قیمت سکه گرمی با رقم ۶ میلیون و ۶۰۵ هزار تومانی در حال معامله است و رشد پنج هزار تومانی دارد.

مسیر حباب سکه از قیمت جدا شد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش افزایش دارد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۷۳ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۵۷۰ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۱۶ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۶۳ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۱۸ هزار تومان در حال معامله است.

حباب سکه امروز در تمام قطعات، غیر از سکه امامی کاهش دارد. حباب سکه بهار ۲۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۱۳ هزار تومان، ربع سکه ۵۴ هزار تومان و سکه گرمی ۲۰ هزار تومان کاهش دارد. حباب سکه امامی ۵۸ هزار تومان بالا رفت.

منبع
تجارت نیوز
منبع:
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403 ساعت 14:40
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین