خبر

ارز هایی که بعد از هاوینگ بیت کوین باید زیر نظر داشته باشیم

نصف شدن پاداش استخراج یا هاوینگ بیت کوین که قرار است در اواسط آوریل 2024 اتفاق بیافتد یک رویداد مهم در دنیای ارزهای دیجیتال است. رویداد هاوینگ، که به طور تاریخی هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد، معمولاً نشانه آغاز روند صعودی بازار است. اما تأثیرات بالقوه نصف شدن بیت کوین در سال 2024 چه چیزهایی هستند؟ همه فعالان بازار سرمایه معتقدند که این رویداد طبق روال رویدادهای گذشته که منجر به افزایش قیمت‌های بازار شدند حرکاتی را در این بازار ایجاد خواهد کرد، اگرچه هیچ اطمینانی وجود ندارد که الگوهای پیشین بازتکرار شوند اما علاقه تریدرها به خرید اتریوم و دیگر ارزها افزایش پیدا کرده است.

کدام ارز را بعد از هاوینگ بخریم؟

اگر می‌خواهید در کنار بیت کوین ارز دیگری را به سبد خود اضافه کنید، خرید اتریوم را در نظر داشته باشید. اتریوم دومین ارز شناخته شده بازار است و اگر ارزها بعد از هاوینگ روند صعودی را آغاز کنند احتمال چند برابر شدن اتریوم وجود دارد.

اما حال که هر روز به این رویداد بزرگ و گویا سرنوشت‌ساز در دنیای ارز دیجیتال نزدیک می‌شویم، چه کنیم؟ و به عنوان سرمایه‌گذاران خرد و متوسط دنیای ارزهای دیجیتال چگونه به استقبال این بازار صعودی بسیار سودآور برویم؟ آیا تریدرهای کاربلد اقدام به خرید و افزایش بیت کوین خواهند کرد یا اتریوم؟ کارشناسان ارز دیجیتال و افراد حاذق در بازار سرمایه پیشنهادهای سودمندی برای همه تریدرها دارند. آنها هفت بهترین ارز دیجیتال برای خرید قبل از نصف شدن بعدی بیت کوین در سال 2024 را به ترتیب زیر معرفی می‌کنند.

خرید اتریوم: پیشرو در قراردادهای هوشمند

اتریوم دومین جایگاه بزرگ را از نظر ارزش بازار دارد و انتظار می‌رود این موقعیت همچنان در دنیای بازار ارز دیجیتال حفظ شود. در صورت افزایش قیمت و معاملات در بازار ارز دیجیتال پس از هاوینگ بعدی بیت کوین، ریتینگ خرید اتریوم به مقدار چشمگیری صعود خواهد کرد. این کوین خود را به عنوان پلتفرم انتخابی برای بسیاری از برنامه‌های کاربردی پیشرفته بلاک چین، از جمله امور مالی غیرمتمرکز، NFT ها، و غیره در راس پیش‌بینی‌ها قرار می‌‎دهد.

با نگاهی به بازار صعودی بعدی ارزهای دیجیتال، اتریوم از نظر مقیاس‎پذیری در موقعیت بهتری قرار گرفته است و انتظار می‌رود که پیشرفت‌ها و نوآوری‌های تکنولوژیک پایدار منجر به مدیریت ازدحام شبکه شده و کارمزدهای بالای تراکنش را که بسیاری از سرمایه‌گذاران را در بازار صعودی قبلی از ادامه معاملات منصرف کرد، کاهش دهد.

رتیک فایننس: ستاره نوظهور دنیای ارز دیجیتال

رتیک فایننس (Retik Finance) پروژه‎ای جدید در دنیای ارزهای دیجیتال و در شرف تبدیل شدن به پادشاه بعدی فضای DeFi می‌باشد. کارشناسان در حوزه کریپتو سود قابل توجهی تا 20000 درصد را برای رتیک فایننس پیش‌بینی می‌کنند. این سطح از بازگشت سرمایه بالقوه توجه سرمایه‌‎گذاران و علاقه‎مندان را به خود جلب کرده است و آن را به یکی از هیجان انگیزترین پروژه‎‌های بازار تبدیل کرده است.

BNB : رقیب مقیاس پذیر اتریوم

BNB که اولین بار در سال 2017 راه‌‎اندازی شد، رشد قابل توجهی داشته و به دارایی اصلی زنجیره BNB که یک پلت فرم مستقل بلاک چین است تبدیل شده است. زنجیره BNB از ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می‌کند، که به توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند اجازه می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای آشنا از اکوسیستم اتریوم، برنامه‌های غیرمتمرکز را روی زنجیره BNB بسازند. تعادل زنجیره BNB یکی از پرکاربردترین شبکه‌های بلاک چین در بازار می‌باشد و به طور خاص BNB همبستگی قوی با حرکات قیمت بیت کوین نشان می‌‎دهد.

سولانا: بلاک چین سریع و کارآمد

در دنیای ارز دیجیتال، سولانا یک پلتفرم قرارداد هوشمند با سطح بالا است که بنا به دلیل سرعت و کارایی بهینه‌ای که دارد در میان سرمایه‎‌گذاران و تریدرها شناخته شده است. البته این کوین سال گذشته با چالش‎‌هایی مواجه شد، یکی از مهم‎ترین این چالش‎‌ها فروپاشی  FTXبه عنوان یکی از حامیان اصلی سولانا بود.

برای کسانی که قادر به مشاهده پتانسیل بلندمدت سولانا هستند، خرید آن با این قیمت‌های پایین می‎تواند یک حرکت استراتژیک باشد، به ویژه با توجه به هاوینگ بیت کوین در آینده که می‎تواند بر پویایی بازار تأثیر بگذارد.

دوج کوین: جریان اصلی میم کوین‎ها

دوج کوین که در سال 2013 راه‌اندازی شد، اکنون و قبل از نصف شدن بیت کوین، به عنوان برترین انتخاب ارز دیجیتال شناخته شده است. دوج کوین برنده بزرگ بازار سال 2021 بود و تعداد قابل توجهی از سرمایه‌گذاران جدید را جذب خود نمود.

پالیگان: متخصص مقیاس‌پذیری اتریوم

پالیگان در لیست بهترین ارزهای رمزنگاری شده برای خرید بعد از نصف شدن بیت کوین قرار گرفته است. موفقیت پالیگان تا حدی به دلیل مشارکت استراتژیک آن با برندهای معروفی مانند  Reddit، Starbucks، DraftKings و Robinhood است. این توکن جدید به دارندگان خود این امکان را می‌دهد که بتوانند در چندین بلاک چین عمل کنند. قراردادهای هوشمند POL در اواخر اکتبر 2023 در شبکه اصلی اتریوم راه‌‏اندازی شدند. امروز پالیگان یک کاندیدای سرمایه‌گذاری قوی آماده برای افزایش پس از نصف شدن بیت کوین می‎‌باشد.

ارزهای برنده پس از هاوینگ

شناسایی ارزهایی که بعد از هاوینگ روزهای خوشی را سپری خواهند کرد کار سادهای نیست، شما می‌توانید از ارزهای کمتر شناخته شده‌ای که پتانسیل بالایی برای رشد دارند استفاده کنید اما پیشنهاد بخش عمده سرمایه خود را به خرید اتریوم و ارزهای شناخته شده اختصاص دهید که احتمال رشد بالاتری دارند. چنین پروژه‌هایی هواداران بسیاری دارند و با تقاضای بیشتری مواجه می‌شوند و در نتیجه احتمال رشد قیمت آنها بالاتر و قابل اعتمادتر است.

نویسنده: اپراتور
سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 ساعت 08:21
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین