شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جواهر و ساعت
 • ابزار آلات تست و شناسایی جواهرات

  کارخانه Presidium قدیمی ترین شرکتی است که دقیق ترین ابزار آلات تست و شناسایی جواهرات را می سازد . دستگاه های این کارخانه به تایید موسسه GIA آمریکا رسیده است .آقای حامد اتحادی نماینده ی رسمی شرکت Presidium در ایران می باشد و کلیه دستگاه ها با مهر و امضا و گارانتی 1 ساله به فروش می رسند.

   

  MULTI TESTER

   

   

  دقیق ترین دستگاه شناخت الماس از سنگ های تقلبی دیگر مثل شیشه ، زیرکون و مویزانایت می باشد.


   

  PGT / CSE

   

   

   

  پرفروش ترین دستگاه Tester حرارتی سنگها در دنیا

  کلیه کانی های قیمتی و نیمه قیمتی براساس بافت کریستالی و آرایش مولکولی انتقال حرارت متفاوتی دارند و به همین علت با اندازه گیری د قیق انتقال حرارت می توان نوع کانی را تشخیص داد.این دستگاه با استفاده از Probe دقیق ، میزان انتقال حرارت در کانی های مختلف  را اندازه می گیرد و اسم کانی مذبور را در نمایشگر نشان میدهد.

   

   

   


   

   

  PRM

   

   

  دستگاه اندازه گیری انعکاس نور

  اين دستگاه به صورت ديجيتالي نور سيموله شده را بر روي کاني مي تاباند.کاني مورد نظر براساس ميزان جلاي سطحي، مقداري از نور را جذب و بقيه را آن را بازتاب مي دهد. اين دستگاه ميزان بازتاب آنرا به صورت ديجيتالي اندازه گيري مي کند سپس با استفاده از Chart هاي مختلف نوع کاني شناسايي مي شود.(يک راه سريع و ساده براي شناسايي الماس از سنگ هاي تقلبي ديگر)

   


  PDT

   

   

  این دستگاه تلفیق دو دستگاه بالا می باشد و از هر سنگ قیمتی موجود در SOURCE خود نمونه دارد.

   

  PGCG

   

   

  دستگاه اندازه گیری وزن نگین های سوار شده و شناسایی آن ها .

  این دستگاه اولین نمونه از نوع خود در دنیا می باشد با استفاده از کامپیوتر نگین های سوار شده را بدون در آوردن از پایه آن شناسایی و تعیین وزن میکند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی