خبر

آیا وی‌چین می‌تواند در (آوریل 2024) سودآوری داشته باشد؟

آیا وی‌چین می‌تواند در (آوریل 2024) سودآوری داشته باشد؟

در این مقاله، به این موضوع خواهیم پرداخت که آیا سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال وی‌چین (VET) برای (آوریل 2024) گزینه مناسبی است یا خیر.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز و به نقل از «watcher.guru»، وی‌چین (VET)، ارز دیجیتال پیشرو مبتنی بر زنجیره تأمین، روز سه‌شنبه (7 اسفند) در نمودارها با قیمت حدود 0.045 دلار معامله می‌شود. این کریپتو در 30 روز گذشته نزدیک به 20 درصد افزایش یافته و زمانی که بیت‌کوین (BTC) در این ماه به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 73737 دلار رسید، توجه زیادی را به خود جلب کرد. وی‌چین، یکی از رمزارزها با عملکرد برتر در سال جاری است و برای سرمایه‌گذارانی که در (ژانویه و فوریه) وارد این بازار شده‌اند، بازدهی قابل‌توجهی را به ارمغان آورده است.

علاوه بر این، قیمت وی‌چین پس از رسیدن به بالاترین حد خود در اواسط ماه (مارس) یعنی 0.05 دلار، درحال حاضر روند کاهشی به خود گرفته است. درهمین حال سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال درحال سیو سود و آغاز فروش دارایی‌های وی‌چین خود هستند که این امر باعث‌شده قیمت آن در نمودارها راکد باقی بماند.

قیمت وی چین

با این وجود، آیا VET می‌تواند موفقیت خود را در (آوریل 2024) تکرار کند و همان سود ماه جاری را برای سرمایه‌گذاران به ارمغان آورد و بازدهی خوبی داشته باشد؟

شرکت پیشرو در زمینه معیارهای درون زنجیره‌ای و پیش‌بینی قیمت، کوین‌کُدکس (CoinCodex)، نسبت به ارز دیجیتال وی‌چین در (آوریل 2024) نظر کاهشی دارد. پیش‌بینی قیمت برای VET بدون سود یا درحالت ساید اما با حداقل ضرر در ماه آینده باقی می‌ماند. طبق برآوردهای قیمت، این ارز دیجیتال می‌تواند تا اواسط (آوریل 2024)، 2 تا 3 درصد سودآوری داشته باشد.

وی چین

با این حال، رمزارز مذکور ممکن است در پایان ماه، سود خود را از دست بدهد و دوباره 2 تا 3 درصد کاهش یابد. بنابراین، طبق پیش‌بینی‌ها، سرمایه‌گذاران در وی‌چین تنها می‌توانند سر به سر شوند و به قیمت خرید خود دست یابند و در ماه آینده از سود سهام لذت نبرند. طبق برآورد و پیش‌بینی‌ها، VET ممکن است تا پایان ماه به‌طور موقت به سطح 0.044 دلار کاهش یابد.

درنتیجه، توصیه می‌شود ماه آینده از وی‌چین دوری کنید زیرا ممکن است این ارز دیجیتال سودی را دربر نداشته باشد. قبل از ورود به VET درحال حاضر، تحقیقات کامل انجام دهید. بازار ارز دیجیتال پس از افزایش چشم‌گیر در سه ماهه اول، با رکود و کاهش قیمت مواجه است.

سلب مسئولیت: تلاش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر ارائه محتوای مفید و صرفاً در راستای افزایش آگاهی مخاطب است و توصیه مالی محسوب نمی‌گردد.

نویسنده: سید هادی سیدسجادی
سه شنبه 7 فروردین 1403 ساعت 11:51
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین