خبر

بررسی روند قیمت اتریوم، کاردانو و سولانا

بررسی روند قیمت اتریوم، کاردانو و سولانا

3000 دلار هدف بعدی برای اتریوم (ETH) است، کاردانو (ADA) پیشرفت عظیمی را نشان می دهد، موج صعودی سولانا (SOL) مشکوک به نظر میرسد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از یوتودی، درحالیکه شبکه اتریوم(ETH) با پیاده سازی استاندارد جدید توکن ERC-404 به شکوفایی و تکامل خود ادامه می‌دهد، در نهایت، رمز ارز آن است که در بازار مورد توجه قرار می‌گیرد. این موضوع امیدواری به رشد قیمت را نشان می دهد، و روند قیمت آن به این موضوع اشاره دارد که هدف قیمت 3000 دلاری ممکن است پیش رو باشد. تحلیل نمودار قیمت اتریوم روند صعودی ثابتی را نشان می دهد، با این که دارایی اخیراً از آستانه 2500 دلار عبور کرده است. به نظر می رسد سطح مقاومت قابل توجه بعدی در 2600 دلار باشد، نقطه ای که قبلاً شاهد ایجاد فشار از سوی فروشندگان بوده است. شکسته شدن این سطح و نگه داشته شدن قیمت بالاتر از این آن می تواند راه را برای صعود اتریوم به سمت مانع روانی و فنی 3000 دلاری هموار کند.

**محتوای این مقاله توصیه مالی نمیباشد، قبل از هرگونه تصمیم گیری، بررسی های لازمه را انجام دهید**

eth

توسعه یابی مداوم شبکه اتریوم، از جمله مزایای پیش‌بینی‌شده به‌روزرسانی استاندارد ERC-404، از این سناریوی رشد بالقوه پشتیبانی میکند. انتظار می‌رود این استاندارد جدید قابلیت ارتباط توکن‌ها را در بلاک چین اتریوم و همچنین کاربران این شبکه را افزایش دهد و به طور بالقوه تقاضا برای ETH را به عنوان «رمزارز پیش نیاز» برای راه اندازی سایر توکن‌ها افزایش دهد.

با این حال، سناریوی نزولی هم وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. رقیب اتریوم، سولانا، اخیراً به دلیل قطع شدن شبکه، کاهش سرعت را تجربه کرده است، که به طور بالقوه می تواند باعث ایجاد پیامد های گسترده در بازار ارزهای دیجیتال شود. اگر چنین رویدادهایی منجر به از دست رفتن اعتماد به شبکه های بلاک چین یا تغییر در احساسات سرمایه گذاران شود، اتریوم ممکن است با شکست مواجه شود.سناریوی کاهش قیمت بالقوه می تواند با ناتوانی قیمت در عبور از سطح مقاومت 2600 دلاری همراه با احساسات منفی بازار ناشی از مشکلات در بلاک چین هایی مانند سولانا ایجاد شود. اگر اتریوم نتواند شتاب خود را حفظ کند، ممکن است اصلاح قیمتی به سمت سطح حمایت 2300 دلار رخ دهد، جایی که خریداران قبلاً نسبت به آن علاقه نشان داده بودند.

کاردانو همچنان پرقدرت باقی مانده است

ada

کاردانو (ADA) اخیراً پیشرفت قابل توجهی در عملکرد قیمت نشان داده است که نشان می دهد ممکن است روند صعودی در حال شکل گیری باشد. قیمت کاردانو یک مسیر صعودی را دنبال می‌کند و اخیراً این صعود را با شکستن یک سطح مقاومت کلیدی مشخص کرده است. تحلیل تکنیکال نمودار ADA نشان می دهد که این ارز دیجیتال توانسته است از محدوده مقاومت نزدیک به 0.515 دلار فراتر رود، سطحی که قبلاً مانع از عبور قیمت و ادامه حرکت صعودی شده بود. بسته شدن قیمت بالاتر از این سطح می تواند نشان دهنده اعتماد جدید سرمایه گذاران باشد و راه را برای سودآوری بیشتر هموار کند.

در سناریو صعودی، اگر ADA این سطح مقاومتی را به سطح حمایتی تبدیل کرده و شتاب خود را بالاتر از آن حفظ کند، هدف بعدی قیمت می تواند 0.580 دلار باشد. چنین حرکتی نشان دهنده افزایش قابل توجهی در ارزش گذاری بازار است و می تواند توجهات بیشتری را به کاردانو به عنوان یک سرمایه گذاری قابل قبول در فضای بلاک چین جلب کند. با این حال، هر سناریوی صعودی بازار، یک سناریو نزولی نیز دارد. اگر ADA نتواند از سطوح بالاتر عبور کند، احتمال اصلاح قیمت به سمت سطح حمایت تا 0.485 دلار وجود دارد. افت قیمت تا پایین تر از این سطح ممکن است معامله گران را به شک بیندازد و آنها را به ارزیابی مجدد چشم انداز کوتاه مدت کاردانو وا دارد و در صورت منفی شدن احساسات گسترده تر بازار، به طور بالقوه منجر به یک مرحله تثبیت یا حتی اصلاح قیمتی شدیدتر شود.

پایین آمدن سرعت شبکه سولانا

sol

حرکت‌های اخیر قیمت سولانا(SOL) نظر بسیاری از معامله گران را در جامعه ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است، زیرا صعود آن در نمودارها بحث‌هایی را در مورد پایداری موج صعودی آن برانگیخته است. علیرغم افزایش قیمت، احساس احتیاط فراگیر وجود دارد زیرا به نظر می رسد که حرکت پشت این افزایش قیمت قدرت و استواری ندارد.تحلیل الگوهای معاملاتی سولانا نشان می‌دهد که در حالی که SOL گام‌هایی برای غلبه بر مقاومت برداشته است و به بالاترین سطح قیمت در 112 دلار رسیده است، پایه و اساس این موج صعودی ضعیف به نظر می‌رسد. سطح حمایتی که باید آن را در نظر داشت در حدود 98.89 دلار است، جایی که SOL قبلاً درجه ای از ثبات را پیدا کرده بود. اگر این رمزارز بالاتر از این سطح باقی بماند، ممکن است برخی از تردیدها در مورد عملکرد اخیر آن را نیز برطرف کند.

با این حال، سناریوی صعودی سولانا در سایه نگرانی‌ها از شکست احتمالی قیمت قرار دارد. شاخص حرکت در نمودارها نشان می دهد که انرژی پشت این موج صعودی آنقدر قوی نیست که باب میل سرمایه گذاران باشد. اگر سولانا نتواند فشار خرید مورد نیاز برای افزایش قیمت را حفظ کند، ممکن است شاهد اصلاح قیمت تا سطوح حمایت یا حتی پایین تر باشد که ممکن است باعث فروش بارزتر شود.

نویسنده: سیده الهه زارع
دوشنبه 23 بهمن 1402 ساعت 10:51
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین