خبر

یک تحلیلگر پیش بینی میکند قیمت ریپل به 1.35 دلار برسد!

یک تحلیلگر پیش بینی میکند قیمت ریپل به 1.35 دلار برسد!

اندیکارتور های تکنیکالی و معاملات باز XRP به احتمال شکسته شدن روند نزولی و درپیش گرفتن روند صعود اشاره دارند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از نیوز بیتیسی، XRP طی چند روز گذشته اندکی کاهش قیمت داشته است. این در حالیست که بازار ارزهای دیجیتال نیز پس از چهار هفته افزایش متوالی قیمت، کاهش نوسان داشته و رنج شده اند.

اگرچه داده های پایگاه CoinMarketCap در زمان نگارش مقاله نشان می دهد که XRP در 24 ساعت گذشته 1.41٪ افزایش یافته است، بازه زمانی بزرگتر هفت روزه نشان می دهد که این رمزارز در اصل 8.68٪ کاهش یافته است. از سوی دیگر، معیارهای قیمت شامل معاملات باز در قراردادهای آتی و واگرایی مثبت با اندیکاتور RSI، پتانسیل افزایش قابل توجه قیمت این رمزارز را در آینده نزدیک نشان می دهد.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال عملکردی پرقدرت برای XRP پیش بینی میکند
به گفته ویل تیلور، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، که با نام Cryptoinsightsuk در رسانه های اجتماعی شناخته میشود، XRP نشانه هایی از حرکت صعودی را نشان می دهد که می تواند قیمت را به هدف 1.35 دلار برساند. این تحلیلگر در پلتفرم رسانه اجتماعی X به دو معیار نشان دهنده صعودی بودن روند قیمت اشاره کرد و اهمیت آنها را توضیح داد.

اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد که روزی که اخبار دروغین در خصوص ثبت درخواست بلک راک برای راه اندازی ETF ریپل منتشر شد، معاملات باز در قراردادهای فیوچرز به ارزش بیش از 100 میلیون دلار به اکوسیستم XRP اضافه شدند. XRP همچنین جهش قیمت قابل توجه 16 درصدی را به 0.75 دلار را داشت. با این حال، Cryptoinsightsuk اشاره کرد که در حالی که این رمزارز از آن زمان تمامی سود 16% را از دست داده است، ولی تعداد معاملات باز نسبتاً ثابت مانده است.

به گفته این تحلیلگر، از آنجایی که قیمت XRP کاهش یافته است و تعداد معاملات باز در قراردادهای آتی همچنان ثابت باقی مانده است به این معنی است که این معاملات احتمالا معاملات فروش-Short هستند. او گفت: "این به من نشان می دهد که در حال حاضر معاملات فروش سنگینی در بازار XRP وجود دارد."

xrp

نگاهی اجمالی به نمودار قیمتی که این معامله‌گر ارائه کرده است، نشان‌دهنده شکل‌گیری سقف و کف هایی است که یکی از دیگری پایینتر هستند. حرکت اخیر قیمت یک جهش به سمت بالا بود و اکنون به خط روند نزولی بالایی که توسط سقف های یکی پایین تر از دیگری تشکیل شده است نزدیک می شود. او خاطرنشان کرد که شکست در بالای خط روند نزولی می تواند شروع یک روند صعودی برای XRP باشد.

این ممکن است افراد را تشویق کند تا معاملات فروش باز خود را پوشش دهند یا با انجام معاملات خرید آنها را ببندند، که به نوبه خود می تواند منجر به شکست صعودی تهاجمی تر در بازار شود.

او گفت: "این می‌تواند ریزش قیمت XRP متوقف کند و آن را به سمت یک حرکت سریع و مثبت سوق دهد"

واگرایی مثبت RSI

این معامله‌گر همچنین خاطرنشان کرد که ایجاد اخیر یک کف بالاتر نسبت به کف های قبلی در نمودار قیمت XRP باعث ایجاد واگرایی صعودی با شاخص RSI شده است. این واگرایی صعودی نشان می‌دهد که خریداران آماده هستند تا کنترل بازار را دوباره به دست بگیرند و فروشندگان شتاب خود را از دست داده اند.

او پیش بینی کرد: "XRP به محدوده هدف من 0.89 تا 1.35 دلار خواهد رسید".

Cryptoinsightuk در ابتدا یک شمارش معکوس روزانه برای افزایش قیمت XRP به هدف 1.06 دلار ایجاد کرده بود. با این حال، شمارش معکوس به پایان رسیده است و XRP هنوز به آن هدف قیمتی نرسیده است.

این تحلیلگر گفت: "در تاریخ رسیدن قیمت به آن هدف اشتباه کردم، اما احساس می کنم که بی شک اتفاق میفتد و به آن خواهد رسید."

نویسنده: سیده الهه زارع
دوشنبه 29 آبان 1402 ساعت 11:14
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین