خبر

5 میم کوین برتر که نظر سرمایه گذاران را به خود جلب کرده اند

5 میم کوین برتر که نظر سرمایه گذاران را به خود جلب کرده اند

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین پدیا، عملکرد های تاریخی ثابت کرده اند که میم کوین ها، یکی از بهترین نوع ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در حین صعودی بودن بازار هستند. در سال 2021، رمزارزهایی مانند دوج کوین و شیبا اینو عملکرد بهتری نسبت به بقیه بازار ارزهای دیجیتال داشتند.

**محتوای این مقاله توصیه مالی نمیباشد، قبل از هرگونه تصمیم گیری، بررسی های لازمه را انجام دهید**

تحلیلگران عقیده دارند که یک روند صعودی جدید در بازار در حال شکل گیری است. در نتیجه، بسیاری از سرمایه‌گذاران دوباره به میم کوین‌ها روی آورده‌اند. در این مقاله متوجه خواهیم شد که چرا بنکBONK،  فلوکیFLOKI،  شیبا اینو SHIBA INU،  دوج کوینDOGE،  گلکسی فاکسGFOX توجه سرمایه گذاران هوشمند را به خود جلب کرده اند.

دوج کوین ($DOGE) ممکن است شاهد یه موج صعودی عظیم باشد
در بازارهای صعودی قبلی، دوج کوین افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد. و به‌عنوان پیشروترین میم کوین، مطمئناً یک موج صعودی بزرگ را در بازار صعودی جدید تجربه خواهد کرد. اگرچه قیمت DOGE تا کنون در سال 2023 با مشکل مواجه شده است، علی مارتینز، تحلیلگر برتر، خروج احتمالی قیمت از روند نزولی اش را پیش بینی کرده است.

همانطور که توسط پایگاه Santinent گزارش شده است، فعالیت نهنگهای $DOGE در حال حاضر در حال افزایش است. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران هوشمند انتظار افزایش قیمت عمده از Dogecoin را دارند. اگر $DOGE از مرز مقاومت 0.0786 دلار عبور کند، می تواند به 0.0850 دلار برسد. برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده اند که قیمت این میم کوین پیشرو در بازار صعودی و مثبت میتواند به 1 دلار برسد.

پیشرفتهای پروژه شیبا اینو در راستای توسعه فعالیتش، شرایط را برای شروع بازار صعودی فراهم میکند.
در سال 2023، شیبا اینو بیشترین میزان فعالیت و توسعه را در میان میم کوین های بازار داشته است. این پروژه یک بلاکچین لایه 2 (شیباریوم)، محصولات هوش مصنوعی و یک شبکه احراز هویت راه اندازی کرده است. این پیشرفت‌ها باعث تبدیل شدن شیبا اینو به یک اکوسیستم بلاک چین پرکاربرد میشوند و آن را به اوج میرسانند.

این پیشرفت‌ها سرمایه‌گذاران را از سرتاسر بازار ارزها دیجیتال به سمت شیبا اینو جذب کرده اند. با اضافه شدن قابلیتهای بیشتر به شبکه شیبا اینو ، تحلیلگران افزایش قیمت بیشتری را برای SHIB پیش بینی کرده اند. کاپیتان فایبیک، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی کرده است که قیمت SHIB تا اواسط دسامبر دو برابر میشود که شیبا اینو را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند.

با افزایش تعداد فلوکی($FLOKI) های استیک شده، جایگاه این رمز ارز در بازار افزایش میابد
فلوکی اینو یکی از بهترین گزینه های سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال در سال 2023 بوده است. در طی یکسال اخیر، قیمت این میم کوین بیش از 350 درصد افزایش یافته است که بیشتر از میزان رشد بیت‌کوین و اتریوم بوده است. به گفته تحلیلگران، این عملکرد قیمتی چشمگیر فلوکی می تواند ادامه یابد.

در ماه اکتبر، فلوکی یک برنامه پاداش دهی برای سرمایه گذاران خود راه اندازی کرد. این توجهات زیادی را به خود جلب توجه کرده است. شاخصMVRV سی روزه در حال حاضر به 96٪ افزایش یافته است، به این معنی که سرمایه گذاران هوشمندی که ماه گذشته خرید کرده اند، 96٪ سود دارند. تحلیلگران پایگاه FXStreet حتی افزایش کوتاه مدت قیمت تا 70٪ برای FLOKI پیش بینی کرده اند.

Bonk نسبت به دیگر میم کوین ها عملکرد بهتری داشته است
بُنک پرچم دار بخش میم کوین ها بوده است.نمودار ماهانه نشان میدهد که قیمت این میم کوین بیش از 1300 درصد افزایش یافته است. به گفته تحلیلگران بازار، قیمت BONK همزمان با سولانا در حال افزایش بوده است که نسبت به سایر آلتکوین ها عملکرد بهتری داشته است.

Bonk یک میم کوین با ظاهر سگ در شبکه سولانا است. این میم کوین یک تقاطع طلایی در نمودار روزانه خود تشکیل داده است. شکل‌گیری این الگوی صعودی می‌تواند باعث ادامه افزایش قیمتBONK باشد. در حالی که بُنک قبلاً به رشد قیمت قابل توجهی داشته است، هنوز هم می تواند یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری باشد.


گلکسی فاکس (GFOX)آماده برای رشد قیمت چشمگیر در بازار صعودی
گلکسی فاکس ($GFOX) به عنوان جایگزینی بالقوه برای شیبا اینو و دوج کوین ظاهر شده است، زیرا مشکل اصلی کمبود کارایی در میان میم کوین ها را حل می کند. این پروژه یک اکوسیستم بازی برای کسب درآمد را در کنار داشتن میم کوین خود دارد. این اکوسیستم حول یک بازی سرگرم کننده مبتنی بر بلاکچین ساخته شده است که در آن بازیکنان به روباه هایی تبدیل میشوند که در میان کهکشان ها حرکت میکنند.

این بازی به گونه ای هیجان انگیز طراحی شده است که هرکدام از شخصیت های آن منحصر به فرد هستند. بازیکنان در رویدادهای مختلف در کهکشان های مختلف در با دیگران رقابت خواهند کرد. جوایز به 20 درصد اول کاربران برتر جدول امتیازات بین کهکشانی داده می شود.

تحلیلگران سودهای بیشتری را برای GFOXگلکسی فاکس نسبت به سایر کوین های میم پیش بینی کرده اند. در بازار صعودی، گلکسی فاکس می‌تواند تا 50 برابر افزایش یابد و از بازار ارزهای دیجیتال بهتر عمل کند و به یکی از بهترین عرضه تولیه های تاریخ تبدیل شود. در حال حاضر، در مراحل اولیه پیش فروش این رمزارز، $GFOX تنها با قیمت 0.00066 دلار برای هر توکن در دسترس است.

**توجه داشته باشید که میم کوین گلکسی فاکس در این مقاله جنبه تبلیغاتی دارد،پس حتما حین تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، تحقیقات و بررسی های لازمه را انجام دهید**

نویسنده: سیده الهه زارع
یکشنبه 28 آبان 1402 ساعت 13:23
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین