خبر

احتمال رشد 135 درصدی لایت‌کوین

احتمال رشد 135 درصدی لایت‌کوین

بر اساس پیش‌بینی‌های یکی از تحلیلگران برجسته‌ی بازار کریپتو به نام مایکل ون دی پوپ، قیمت لایت کوین به طور بالقوه می‌تواند بیش از 135٪ رشد کند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، یکی از تحلیلگران برجسته‌ی بازار ارزهای دیجیتال به نام مایکل ون دی پوپ به تازگی نتایج تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های خود را درباره‌ی قیمت لایت کوین (LTC) در اختیار دنبال‌کنندگان خود در توییتر قرار داده است. مایکل ون دی پوپ که دارای دنبال‌کنندگان قابل توجهی در توییتر است،‌ از احتمال رشد بیش از 135 درصدی قیمت لایت کوین خبر داده است. 

این تحلیلگر محبوب در تازه‌‌ترین پست خود در توییتر نوشت:


«وضعیت لایت کوین عالی به نظر می‌رسد.
- عبور از میانگین‌های ساده و متحرک نمایی 200 هفته‌ای.
- شکستن سطح مقاومت 100 دلاری.
- رسیدن به سقف‌های سال جاری.
اهداف لایت کوین در حرکت صعودی اخیر خود به ترتیب سطوح 180 دلار و 250 دلار هستند.»

به اعتقاد مایکل ون دی پوپ، آخرین تحرکات قیمت لایت کوین از وجود مومنتوم صعودی قدرتمندی در قیمت آن حکایت دارند. لایت کوین پس از تجربه‌ی رشد قابل توجه قیمت در هفته‌ی گذشته، توانسته است سطوح مقاومت مهمی را از پیش رو بردارد. به گفته‌ی این تحلیلگر، مومنتوم مثبت موجود در قیمت لایت کوین می‌تواند ارزش آن را تا سطح 250 دلار افزایش دهد. صعود قیمت لایت کوین به سطح 250 دلار به معنی رشد بیش از 135 درصدی آن نسبت به قیمت کنونی است.

همچنین، این تحلیلگر برجسته به نقاط عطف کلیدی و مهمی در مسیر صعودی لایت کوین اشاره می‌کند که این ارز دیجیتال توانسته به آن‌‌ها دست یابد؛ از جمله شکستن سطوح میانگین متحرک 200 هفته‌ای و میانگین متحرک نمایی 200 هفته‌ای، و عبور از سطح مقاومت کلیدی 100 دلاری. به این ترتیب، طبق پیش‌بینی‌های وی، قیمت لایت کوین ابتدا تا سطح 180 دلار افزایش خواهد یافت. سپس، این التکوین احتمالا در صورت حفظ جایگاه خود در بالای 180 دلار، قادر خواهد بود تا سطح 250 دلار نیز صعود کند.

به علاوه، نزدیک‌ شدن به زمان وقوع رویداد هاوینگ لایت کوین نیز می‌تواند احتمال تحقق پیش‌بینی‌های صعودی را برای قیمت این التکوین تقویت کند. بر اساس گمانه‌زنی‌ها، رویداد هاوینگ لایت کوین احتمالا روز چهارشنبه 2 آگوست (11 مرداد) اتفاق خواهد افتاد.

نمودار قیمت لایت کوین

بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت 12:30 روز چهارشنبه 5 جولای / 14 تیر – لایت کوین با 1.33 درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت 105.63 دلار معامله می‌شود. ظرف بیست و چهار ساعت گذشته، قیمت لایت کوین در محدوده‌ی کف 104.18 دلار تا سقف 108.43 دلار در نوسان بوده است. همچنین، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی لایت کوین نیز اکنون با 34.39 درصد کاهش به رقم 703,549,961 دلار رسیده است.

ارزش کل بازار لایت کوین نیز در حال حاضر 1.08 درصد کاهش یافته و در حدود 7,755,891,869 دلار است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، لایت کوین یک رتبه پایین‌تر از سولانا (SOL) و یک رتبه بالاتر از ترون (TRX) در جایگاه دهم قرار دارد.

نویسنده: امیر رضا مصطفایی
چهارشنبه 14 تیر 1402 ساعت 12:02
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین