خبر

ریپل و کاردانو را زیر نظر داشته باشید!

ریپل و کاردانو را زیر نظر داشته باشید!

موسسه‌ی تحلیل بازار سانتیمنت به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران توصیه کرده است، تحرکات ریپل و کاردانو را به همراه چند التکوین دیگر به دقت زیر نظر داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از یوتودی، یکی از مشهورترین موسسات تحلیل بازار ارزهای دیجیتال به نام سانتیمنت، به تازگی به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران توصیه کرده است، تحرکات برخی از التکوین‌‌های برتر بازار را از جمله ریپل (XRP) و کاردانو (ADA) به دقت زیر نظر داشته باشند.

این موسسه در تازه‌ترین پست خود در توییتر به ارزهای دیجیتال دیگری مانند اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) نیز اشاره کرده است. به اعتقاد تحلیلگران موسسه‌ی سانتیمنت، به‌رغم آن‌که پادشاه ارزهای دیجیتال اکنون تحت تاثیر اخبار مربوط به درخواست برخی از شرکت‌های بزرگ برای راه‌اندازی صندوق قابل معامله‌ی نقدی بیت کوین (BTC) در بورس، مومنتوم صعودی قدرتمندی را به دست آورده، برخی از التکوین‌ها نیز به طور بالقوه می‌توانند حرکات صعودی چشمگیری را آغار کنند.

بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت 14:00 روز سه‌شنبه 4 جولای / 13 تیر – بیت کوین با 1.33 درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت 31,019 دلار معامله می‌شود. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بیت کوین نیز اکنون با 39.07 درصد افزایش به رقم 16,174,859,998 دلار رسیده است. ارزش بیت کوین در حال حاضر در برابر اتریوم 1.40 درصد افزایش یافته است.

هم‌اکنون، محبوب‌ترین التکوین بازار با 0.17 درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت 1,955 دلار معامله می‌شود. ثابت ماندن جایگاه اتریوم در بالای سطح کلیدی 1,950 دلار از اهمیت بالایی برخوردار است. در حال حاضر، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی اتریوم با 10.04 درصد کاهش به رقم 6,746,038,198 دلار رسیده است.  

از سویی دیگر، ریپل هم‌اکنون با 0.74 درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت 0.4869 دلار معامله می‌شود. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی ریپل در حال حاضر با 11.25 درصد افزایش به رقم 1,018,687,435 دلار رسیده است. ارزش این التکوین هم‌اکنون در برابر بیت کوین 0.63 کاهش یافته، ولی در مقابل، در برابر اتریوم 0.86 درصد افزایش را تجربه کرده است. سرمایه‌گذاران ریپل همچنان چشم‌انتظار یک حرکت مثبت یا خبر خوشایند در پرونده‌ی شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از این شرکت هستند. هر اتفاق مثبتی می‌تواند باعث رشد چشمگیر قیمت این التکوین شود.  

نمودار قیمت ریپل

قیمت کاردانو نیز هم‌اکنون با 0.68 درصد افزایش به رقم 0.2955 دلار رسیده است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی کاردانو اکنون با 19.33 درصد افزایش در حدود 228,398,396 دلار است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، کاردانو یک رتبه پایین‌تر از ریپل در جایگاه هفتم قرار دارد. پیشرفت‌های اخیر کاردانو در زمینه‌ی امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) و افزایش ارزش کل قفل‌شده در شبکه‌ی کاردانو نشان‌دهنده‌ی گسترش میزان پذیرش عمومی این ارز دیجیتال هستند. این مسئله چشم‌انداز روشنی را برای کاردانو ترسیم می‌کند.  

نمودار قیمت کاردانو

نویسنده: امیر رضا مصطفایی
سه شنبه 13 تیر 1402 ساعت 13:21
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین