خبر

پپه، همچنان پیشتاز در بین میم‌کوین‌ها

پپه، همچنان پیشتاز در بین میم‌کوین‌ها

پپه با رشد قابل توجه خود در روز جاری، همچنان عملکرد خوب خود را در مقایسه با میم‌کوین‌های محبوب بازار، یعنی دوج کوین و شیبااینو، حفظ کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از یوتودی، پپه کوین (PEPE) هفته‌ی جدید در بازارهای بین‌المللی را با رشد چشمگیر دیگری آغاز کرده است. قیمت این میم کوین در حاضر بیش از 10 درصد رشد داشته است. از این رو، پپه در میان میم‌ کوین‌های برتر بازار همچنان پیشتاز است. با رشد قابل ملاحظه‌ی پپه در روز جاری، عملکرد هفتگی آن نیز بسیار درخشان شده است. هم‌اکنون، ارزش پپه نسبت به هفت روز گذشته 10.61 درصد افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت 12:30 روز دوشنبه 3 جولای / 12 تیر – پپه با 11.96 درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت 0.000001727 دلار معامله می‌شود. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی پپه نیز اکنون با 59.06 درصد افزایش به رقم 148,294,553 دلار رسیده است. همچنین، ارزش پپه در برابر بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) نیز به ترتیب 11.40 و 9.33 درصد افزایش یافته است.

نمودار قیمت پپه

با افزایش قابل ملاحظه‌ی قیمت پپه در روز جاری،‌ ارزش کل بازار این میم کوین نیز افزایش یافته است. اکنون ارزش کل بازار پپه با 12.00 درصد افزایش به رقم 676,189,566 دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون پپه یک رتبه پایین‌تر از سینتتیکس (SNX) و یک رتبه بالاتر از کانفلاکس (CFX) در جایگاه شصت و نهم قرار دارد.

پپه در کوین مارکت کپ

در پپه در مقایسه با محبوب‌ترین میم کوین‌های بازار یعنی دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) از آغاز عمر کوتاه خود تاکنون توانسته سرمایه‌های بیش‌تری را به سمت خود جذب کند. با این‌که ارزش بازار پپه هم‌اکنون بسیار کم‌تر از دو میم کوین محبوب بازار است، مومنتوم صعودی آن در مقایسه با هر دو میم کوین رشد قابل توجهی داشته است.

با این‌که به نظر می‌رسد پپه برای رسیدن به جایگاه دو میم کوین محبوب در بازار راه طولانی را در پیش داشته باشد، رسیدن به هر مرحله از پیشرفت و نقاط عطف در میان این راه طولانی، از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از نقاط عطف احتمالی که پپه می‌تواند به زودی به آن برسد، عبور از سطح کلیدی 0.000002 دلار است - موفقیتی که تنها در صورت تداوم روند صعودی کنونی امکان‌پذیر خواهد بود.

بر اساس برخی معیارها در بازار، اکنون به نظر می‌رسد پپه در جنگ تسلط بر بازار میم کوین‌ها تا حدود زیادی به پیروزی رسیده؛ زیرا ثابت کرده است که می‌تواند سرمایه‌های جدید را به سوی خود جذب کند. به این ترتیب، برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند،‌ پپه احتمالا به مرور زمان بتواند جایگاه شیبا اینو را تصاحب کند.

نویسنده: امیر رضا مصطفایی
دوشنبه 12 تیر 1402 ساعت 11:59
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین