خبر
 

سه غول بزرگ تجارت با یک شباهت کوچک

سلب مسئولیت: شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز TGJU صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

سه غول بزرگ تجارت الکترونیک که با، حرف با شروع میشوند:

در کشور ما شرکت های بزرگی در دنیای دیجیتال مارکتینگ مشغول به کار هستند، از حوزه ی سوریس های اینترنتی گرفته تا کالا های دسته دوم و حتی اجاره ی یک ویلا در وسط جنگل!
امروز میخواهیم به سه غول بزرگ دنیای تجارت و فن آوری بپردازیم که هر کدام در حیطه خودشان حرفی برای گفتن دارند ولی با یک تفاوت بسیار بزرگ!

جا با ما_با ملک_با ما
هر سه ی این برند که با حرف اضافه ی با شروع میشوند.
در زبان فارسی لغت با به معنای دارا با بودن و داشتن میباشد، از طرفی دیگر به معنای سپردن نیز میباشد.
به طور مثال سایت؛ جا با ما، اشاره به داشتن جا میکند، این رسانه در حیطه ی اجاره ی ویلا و فضا های تفریحی بصورت گسترده در سراسر ایران میپردازد.
اگر قصد سفر دارید و به دنبال تجربه شایسته سفر هستید، یافتن اقامتگاهی مناسب از نخستین اقدامات شما باید باشد. جاباما، معتبرترین سامانه رزرو هتل و اجاره اقامتگاه، است. در سفرهای داخلی و خارجی، جاباما انتخاب‌های متنوعی را در اختیارتان می‌گذارد.

images_1674375145.jpg

اطلاعات درباره شرایط هتل یا اقامتگاه، موقعیت مکانی، عکس‌هایی واضح و هزینه اقامت، داده‌هایی است که در جاباما در اختیار شما گذاشته می‌شود تا انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید. علاوه بر این، پوشش سراسری هتل‌های ایران و پوشش گسترده هتل‌های جهان، به شما کمک می‌کند تا با تنوع قابل‌توجهی از هتل و اقامتگاه روبه‌رو شوید.

یا وب سایت با ملک، در حیطه ی پیش فروش آپارتمان در چیتگر مشغول به کار است در این جا لغت با به معنای داشتن املاک و مستغلات فراوان است که بتواوند در اختیار مشتریان قرار دهد.

با ملک یک مرجع کامل برای کسانی که قصد سرمایه گزاری در پیش خرید آپارتمان رو دارند، میباشد.
این مجموعه بطور تخصصی پروژه های در حال ساخت رو بررسی می کنیم و در صورت رد شدن از فیلتر استاندارد با ملک آن پروژه رو به شما پیشنهاد می کنیم.

 images_1674375166.png

منطقه ی ۲۲ تهران یا همان چیتگر یکی از بهترین مناطق برای پیش خرید ملک میباشد که تیم با ملک فعالانه درصدد و جست جوی بهترین گزینه برای شماست.
همانطور که میدانید پیش خرید خانه یکی از پر سود ترین و امن ترین سرمایه گزاری هاست که بسیار مطابق با خواسته های اشخاص ایرانی میباشد، در با ملک سعی میشود، پیوسته بهترین و ارزنده ترین پروژه ها رو مورد سنجش قرار داده و به شما پیشنهاد کنیم.

مورد بعد وب سایت با ما میباشد که به خرید فروش انواع و اقسام ماشین میپردازد در با ما منظور از کلمه ی با، ضمیر خود شخص میباشد یعنی فروش و یا خرید ماشینت با ما میباشد.
که کاربرد بسیار به جایی میباشد.

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش خودرو در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید خودرو و یا سپردن خودروی شخصی مان برای فروش در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله خودرو و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

باما با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان "بیابید" یا "بسپارید".

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خودرو دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم.

مقایسه ی سه با ی بزرگ:

حوزه ی دیجیتال مارکتینگ کشور ما هر روز و هر روز در حال قدرت گرفتن و قوی تر شدن هست، تازگی ها شرکت های بسیار بزرگی هستند که حتی بیمه ارائه نمیدهند و فقط بیمه ها رو مقایسه میکنند ولی اکنون در اوج شناسایی و شناخت مردم قرار دارند.
ولی از اینها گزشته شرکت هایی که با حرف اضافه ی با شروع میشوند تعداد بالایی ندارند و حتی دامنه های آن ها قیمت پاییننی هم ندارند که کسب کار های کوچکی باشند ولی در رشد و توسعه ی مارکتیگ کشور بسیار در حال پیشروی میباشند.
هر چند که به معنا ی واقعی کلمه هر کدام در رقابت با رقیب های قوی نیز میباشند ولی با یک با ی بزرگ
جا با ما برای اجاره دادن ویلا های خود با شرایط بسیار سختی در حال دست و پنجه نرم کردن است ولی همچنان غول های بزرگی در حال رقابت هستند وب سایت با ما نیز همینطور علارغم قدرتی که اپلیکیشن و سایت خود نشان داد ولی همچنان بعضی از الگو های قدیمی مردم تغییر نمیکند و د رآخر وب سایت با ملک که در حوزه ی ساختمان و پیش خرید گزینه های خوبی رو پیشنهاد میکند به بلوغ خود نزدیک است و احتمال برند بزرگ بعدی که داخل بیلبرد های شهر تهران میبینیم وب سایت با ملک باشد.

جمع بندی:

بخاطر جذابیت و ترند بودن لغت با تصمیم گرفتیم مقاله ای در خصوص برای شما مخاطبان عزیز ترتیب دهیم تا این مسئله رو به چالشی برای صاحبان کسب و کار بدل کنیم.
منابع:
https://www.jabama.com/

https://www.bamelk.com/

https://bama.ir/

نویسنده: اپراتور
یکشنبه 2 بهمن 1401 ساعت 13:32
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین