خبر

شمارش معکوس برای هاردفورک؛ نگاه کاردانو به 50 سنت

شمارش معکوس برای هاردفورک؛ نگاه کاردانو به 50 سنت

کاردانو روز پرنوسانی را پشت سر گذاشته است. احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به هارد فورک واسیل هم‌چنان مثبت است، ولی فدرال رزرو ممکن است مسائل را کمی پیچیده کند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از اف‌ایکس‌امپایر، قیمت کاردانو (ADA) در روز سه‌شنبه، 29 شهریور، 2.43 درصد کاهش یافت. قیمت این ارز دیجیتال روز دوشنبه 1.12 درصد افزایش یافته بود؛ به این ترتیب، کاردانو معاملات روز سه شنبه را با قیمت 0.442 دلار به پایان رساند. هم‌اکنون، در حوالی ساعت 14:00 روز چهارشنبه 30 شهریور، کاردانو با قیمت 0.4463 دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار این ارز دیجیتال نیز به 15,253,767,994 دلار رسیده است.

نمودار قیمت کاردانو

با این‌که احساسات بازار نسبت به هارد فورک واسیل - که قرار است فردا، 31 شهریور، انجام شود - هم‌چنان مثبت است، نگرانی سرمایه‌گذاران و معامله‌گران نسبت به تصمیم امروز فدرال رزرو لحظه به لحظه افزایش می‌یابد. افزایش 0.75 درصدی نرخ بهره به تنهایی می‌تواند تمایل سرمایه‌گذاران را نسبت به دارایی‌های پرریسک کم‌تر و احتمال ایجاد رکورد اقتصادی را بیش‌تر کند؛ با این حال، حتی گمانه‌زنی‌هایی در مورد افزایش 1 درصدی نرخ بهره نیز وجود دارند.

بر اساس آن‌‌چه در هنگام انجام پروژه‌ی ادغام اتریوم تجربه کردیم، اکنون انتظار داریم سرمایه‌گذاران در آستانه‌ی انجام هارد فورک واسیل نیز احتیاط زیادی به خرج دهند. با وجود این، بسیاری امیدوارند که هاردفورک واسیل، برخلاف پروژه‌ی ادغام، بتواند تاثیر مثبتی بر قیمت کاردانو داشته باشد.

کاردانو (ADA) برای رسیدن به دومین سطح مقاومت اصلی (R2) در 0.462 دلار، باید بتواند با موفقیت از سطح 0.445 دلار عبور کرده و خود را در بالای آن حفظ کند. شروع شمارش معکوس برای انجام هارد فورک واسیل می‌تواند تاثیر مثبتی بر این روند داشته باشد.

اگر این ارز دیجیتال بتواند به حرکت صعودی خود ادامه دهد، ممکن است حتی مقاومت 0.470 دلار را تست کند. سومین سطح مقاومت اصلی (R3) کاردانو در 0.479 دلار قرار دارد.

سقوط قیمت کاردانو از سطح 0.445 دلار باعث می‌شود قیمت این ارز دیجیتال به سمت نخستین سطح حمایت اصلی (S1) در 0.435 دلار سقوط کند. اگر کاردانو در این سطح با فشار فروش گسترده‌ای مواجه نشود، بعید است به زیر 0.430 دلار و دومین سطح حمایت اصلی (S2) در 0.428 دلار سقوط کند. سطح حمایت اصلی سوم (S3) نیز در 0.411 دلار قرار دارد.

سطوح حمایت و مقاومت کاردانو

نویسنده: امیر رضا مصطفایی
چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 14:31
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین