فنر قیمت دلار در رفت

فنر قیمت دلار در رفت

امروز قیمت دلار ، سکه و طلا پیشروی کردند و ارزش ذاتی سکه 13 میلیون و 199 هزار تومان بود و حباب سکه در محدوده 13 درصد قرار گرفت.

اقتصاد۲۴- قیمت دلار که از اواخر هفته گذشته به علت اخبار از سر گیری مذاکرات هسته ای آرایش نزولی به خود گرفته بود در معاملات نقدی امروز شنبه 15 مرداد ماه به سمت بالا جهش پیدا کرد.

قیمت دلار پیشروی کرد

نرخ دلار امروز در تهران با بیش از 400 تومان افزایش از نیمه کانال عبور کرد.در سلیمانیه و هرات هم فنر قیمت دلار در رفت و اسکناس آمریکایی به سمت بالا حرکت کرد.

نرخ دلا در سلیمانیه با بیش از ۳۰۰ تومان افزایش به پشت کانال جدید رسیده بود. در هرات هم نرخ دلار با ۳۵۰ تومان رشد بالای مرز مقاومتی قرار گرفت. البته امروز نرخ حواله درهم نیز رشد کرد. قیمت درهم امروز تقریبا ۸۰ تومان افزایش را ثبت کرد.

سودگیری معامله گران در هوای گرگ و میش برجام

به نظر می‌رسد در حالی که از سوی برخی از رسانه‌ها اخبار ضد و نقیضی از برجام به گوش می‌رسد سیگنال صعودی بازار‌های همسایه و نرخ درهم باعث رشد قیمت دلار در تهران شده باشد. از طرفی هم عده‌ای از معامله گران معتقدند در هوای گرگ و میش برجامی برخی از بازیگران ارزی با افزایش قیمت دلار به دنبال سود گیری هستند.


بیشتر بخوانید: قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند امروز شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ + جدول


ادعای فرانسه درباره برجام

خبرگزاری فرانسه  امروز مدعی شد: دیپلمات ارشد اروپایی از برطرف شدن بعضی موانع باقی مانده در مذاکرات خبر داد و گفت: تضمین‌ های قابل توجه در رابطه با درخواست ایران مبنی بر عدم خروج مجدد آمریکا از توافق هسته‌ای بدست آمد. ایران از محتوای پیش‌نویس تهیه شده راضی است.

همزمان آمریکا معتقد است مذاکرات هسته‌ای برای احیای برجام تا حد زیادی کامل شده و فرصت برای رسیدن به یک توافق بسیار کوتاه است.

قیمت طلا بالا رفت

قیمت اونس طلا امروز تقریبا 3 دلار از روز گذشته بالاتر بود. فلز زرد رنگ جهانی امروز در محدوده 1776 دلار معامله شد. در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا 18 عیار ظهر امروز با افزایش قیمت دلار  تقریبا 16 هزار تومان گران شد.

قیمت طلا امروز 1 میلیون و 381 هزار و 700 تومان بود. 

نفوذ قیمت سکه به کانال ۱۵ میلیون تومان

قیمت سکه امروز توانست به مرز 15 میلیون تومان نفوذ کند. قیمت هر قطعه سکه امامی امروز با 200 هزار تومان افزایش به قیمت 15 میلیون تومان معامله شد. ارزش ذاتی سکه امروز 13 میلیون و 199 هزار تومان بود و حباب سکه در محدوده 13 درصد قرار گرفت.

منبع: اقتصاد نیوز
منبع:
شنبه 15 مرداد 1401 ساعت 15:01
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین