طلا تنها اما، محبوب دل‌ها!

طلا تنها اما، محبوب دل‌ها!

با اینکه تورم گسترده همچنان بالا باقی مانده است و طلا در حال عقب‌نشینی است اما هنوز به عنوان پناهگاه امن مورد قبول سرمایه‌گذاران است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز، در حالی که طلا به عقب‌نشینی خود ادامه داده است، اکثراْ خریدار ثابت آن هستند. شاید چون در کل، طلا برخلاف رمزارز، واقعی است.

دنیای سرمایه‌گذاری به طور فزاینده‌ای از بدترشدن شرایط اقتصادی جهانی نگران است و این منجر به حملات شدید کاهش اهرم در بسیاری از بازارها از جمله طلا شده است.

با این حال، همانطور که در مورد طلای سیاه دیده‌ایم، این فروش‌ها می‌توانند فرصت‌های عالی سرمایه‌گذاری بلندمدت را نشان دهند. و شاید مهم‌تر از آن، یک تجارت امن با ارزش.


تورم گسترده همچنان بالا باقی خواهد ماند و از نظر تاریخی این زمان مناسبی برای خرید طلا نیست، اما این اولین باری است که تورم افسارگسیخته در واقع محصول چالش‌های طرف عرضه بوده که رکود اقتصادی قابل توجهی را ایجاد می‌کند.

بنابراین ممکن است این بار اوضاع بسیار متفاوت از آب در بیاید.

با از بین رفتن دیرهنگام کریپتوها، که زمانی به طور عجیبی به عنوان یک جایگزین امن معرفی می‌شد، بازگشت به دلار آمریکا بسیار طولانی بوده است. شاید به زودی دوباره به طلا نیز برسد.

ممکن است در ماه‌های آینده نبردی بین دو پناهگاه امن برتر تمام دوران، طلا و دلار باشد. من فکر می‌کنم که هر دو در برابر اکثر بازارهای دیگر برنده خواهند بود.

اگر نگران تحولات ژئوپلیتیک فعلی و کندشدن سریع اقتصادهای بزرگ جهان هستید، پوشش طولانی‌مدت در طلا و دلار توصیه می‌شود.

اوضاع قبل از اینکه بهتر شود خیلی بدتر می‌شود.

سرمایه‌گذاران در چه مرحله‌ای تسلیم می‌شوند و برای طلا می‌جنگند؟ احتمالاً زمانی که ایالات متحده و سایر بازارهای املاک شروع به پیوستن به سهام در راهپیمایی کاملاً بی‌امان خود در جنوب کنند.

 

نویسنده: معصومه دانش
چهارشنبه 8 تیر 1401 ساعت 11:29
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین